Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 08.07.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Първо и последно предупреждение.нови  
Автор HarvesterOfSorr (непознат)
Публикувано10.09.03 20:48



Драги чатъри и чатърки (само забележете колко съм учтив )постинга пускам за тия които се правят на велики в чата . Та така алооо грандоманите които клонирате никове четете бързи и надничате в скритите стаи осъзнайте и не ме карайте да изнеса в постинга информацията как го правите . Мога да правя абсолютно всички пинизи или трикове в чата на дира но не го използвам .Просто исках да се науча как става .Все пак си е знание . Просто който ме дразни го бутам в натрапници или не му обръщам внимание .Взехте да се насирате вече с извинение друг е въпроса че админите на дира не си гледат явно съвестно работата .Не казвам че не съм го правил ,правил съм го но какъв е смисъла ?Това е лаф в крайна сметка и всеки има право да пише "К"во душа му сака ".Вярно е че има и комлексари но какво това ? Свиркайте си и да не ви пука .За начало да не се шашкате кат ви видят потребителското име с което влизате в лафа ей сега ще ви кажа как става
Урок номер 1
Вземате ника който ви интересува и го слагате в справка .После давате дири . Излиза ника нали така ? Кликвате върху него и ви се появат опциите за съответния чатър . Под опциите имате сивосиньо празно поле . Давате там с мишката и натискате десен бутон и опцията свойства или "Properties"и там си пише ника . Елементарно както виждате
Както казах "ПЪРВО И ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ "
Хора не ме дразнете повече и не разваляйте лафа



Тема Re: Първо и последно предупреждение.нови [re: HarvesterOfSorr]  
АвторПфy!! (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 22:07



Това, приятелче, и баба го знае. Виж, ако знаеш как да откриваш IP- то на някого или друг начин да пипваш ВСИЧКИ регистрации на някой чатър - тогава ще те призная......или например - характеристиките на компа, от който чати.



Тема Re: Първо и последно предупреждение.нови [re: Пфy!!]  
Автор HarvesterOfSorr (непознат)
Публикувано10.09.03 22:34



мога да влезна абсолютно с всеки юзер в чата и да също мога да им засичам айпито за характеристиките на компа все още съм с процес на изучаване но предполагам че след време и това ще стане



Тема Re: Първо и последно предупреждение.нови [re: HarvesterOfSorr]  
Авторdyme (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 00:32



aide ne go pravi, pls



Тема Приятелю :))нови [re: HarvesterOfSorr]  
АвторJudasP (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 12:51



Първо - здрасти :)
Второ - дира е един огромен разграден двор. Как би реагирал ако ти кажа, че има възможност да пишеш в коя да е чат-стая, без изобщо да си в нея? И дори - без изобщо да си влязъл в чата? И то с какъвто си пожелаеш ник, вкл. регистриран ник на някой друг, без дори въпросното лице да се е логнал в чата ...
С всичко това искам да кажа следното: човек, грамотен в технологиите и разполагащ с необходимото време, е способен да "набара" слабите страни на една web-базирана система. Друг е въпроса, че трябва човек да е много, ама много прост, за да го направи. Все едно аз да тръгна из града и да се представям с твоето име. Не е ли тъпо? :))
Не се шашкай - чата е място за забавление ... или поне за мен е такова. Дреме ми на долуподписания кой с какви никове пише. Може хората да имат нужда от много самоличности. Който има комплекси за избиване и в чата вижда средство за това - да го прави - на мен това не ми пречи. Ако някой иска да пише с моя ник - да пише. В края на краищата този ник не означава абсолютно нищо за мен. Възнамерявам в инфото си да оставя както юзернейма си, така и паролата, та да спестя нечии усилия.
Жив и здрав и повече бира и кучки! :))



Тема Re: Първо и последно предупреждение.нови [re: HarvesterOfSorr]  
Автор spider4o™ ()
Публикувано12.09.03 12:53



май всички ги уплаши


Ъ!

Тема Смешникнови [re: HarvesterOfSorr]  
АвторBeлиkият (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 22:22



Кво ще кажеш батка да си ебеш путката майна и да се не правиш ТИ на къвто не си А???? ПУТЬО



Тема Re: Смешникнови [re: Beлиkият]  
АвтормaйнaTA (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 16:21



Отворко що не дойдеш лично да ми го кажеш а?Зад компа сте много смели а ? Басиии аман от комлексари вече То така лесно а? Абе я си еби путката майна к"во ли съм седнал да се занимавам с теб .ВЕЛИК да бе зад компа всеки е такъв



Тема Re: Смешникнови [re: Beлиkият]  
АвторPивъp (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 10:39



А какво ще кажеш ти да си ебеш и майчината, и сестрината путка, а?



Тема и Ти Се праВеШе на маШ, ОрГазмОпуТаненови [re: HarvesterOfSorr]  
АвторEx-chat (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 17:02



спОмняШ ли си кОГаТО с ТайфаТа си ОлиГОфрени ШаШкахТе децаТа пО чаТа а?
праВехТе се на ГОлемиТе хакери каТО им ВлизахТе в прОфилиТе и им сменяхТе насТрОйкиТе. Така ли беШе? Така беШе. заТоВа не се праВи мнОГО на маШ Тука. и каквО плаШиШ хОраТа с изнасяне на някакВа инфОрмация. аз Тази инфОрмация ОТдаВна съм я изнесъл къде ТрябВа ама админчеТаТа са се хВанали за пишОциТе.
аре със здраВе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.