Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 08.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Тема do ADMINISTRATORITE NA DIR.BG  
Авторfayl (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 01:38



ДО КОГА ЩЕ ПОЗВОЛЯВАТЕ НИКОВЕТЕ В ЧАТА ДА СЕ ХАКАТ ОТ РАЗНИ ХЛАПЕТА ?СПРЕТЕ МОЛЯВИ ДОСТЪПА НА НИК surinamec СЪЩИЯ МНОГОКРАТНО ВЛИЗА С ЧУЖДИ НИКОВЕ И ГОВОРИ ГЛУПОСТИ ТОВА Е ПЪЛНА ГАВРА С ЧАТА И С ВАС ((((((((



Тема Re: do ADMINISTRATORITE NA DIR.BGнови [re: fayl]  
АвтормaйнaTA (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 04:43



МОЛЯ ???дА спрем достъпа на еди кой си ник до чата че влизал с много никове ???И какво от това? Това е чат бе и който иска си влиза тука за избиване на комлекси или за релаксадмините им е през оная работа кой с какъв ник влиза а и не е ли по добре да за теб да му знаеш ника та да можеш да го филтрираш ?той може да има 50 рега в чата че само аз имам над 40 даже и не ги помня но отдавна ми мина времето когато се дразнех от подобни глупости че някой ни е обидил в чата и дай да се обадим на админитеИзвинявай но това ми прилича когато бях в детската градина "ааа другарко пък Гошко ме удари " Та виж какво трябва да си достатъчно интелигентен/а за да разбереш че в лафа има хора с по голям мозъчен потенциал от теб и понякога злоупотребяват с това но това не причина да им се връзваш Разбира че хората са различни тука лично аз съм виждал в лафа много ерудирани личности които им са личи че са над моето ниво , не знам защо но май не са оценени и тръгват да се заяждат и то здраво и просто няма какво да им отговориш или ако им отговориш си изливат злобата върху теб с огромно красноречие Явно не ги оценяват в реала и чата им е 1 вид отдушник Но това е чат все пак ако се връзваш тука значи си по зле и от тях ако наистина си им обиден бутни ги в игнора и не ги чети какво толкова Ама "До админите на чата на dir.bg"ми звучи смешно И моя ник са го клонирали и аз съм клонирал никове но няма смисъл от цялата работа ПОВЯРВАЙ ми това е ЧАТА бе мамка му и всеки разпуска по различен начин Това е закона за свободното слово какворто му е кеф тва ще прави тука и ти също ама пак ти казвам че това е 1 вид релакс за него Колкото повече ти се дразниш толкова повече на него му е кеф . Та така просто си свиркай с и чати с хора които те оценяват ,простоняма смисъл да се косиш заради глупости в чата . И явземи прочети постинга на мечоПУХ и отговорите към него чата има и помощна функция ХЕЛП препоръчвам тия да я прочетеш преди да пускаш постинги или се научи да четеш между редоветете




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.