Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 16.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тъжно е!нови  
Авторkakвo знaчeниe имa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.03 21:45



Ха сега.. за какво ще говоря ли?! За OZIRAK... много от нас го познават.. но забележете всички го отхвърляхме. Беше аутсайдър, само защото имаше проблеми. Никой, дори и аз не искахме да му помогнем. Какви ли не убидни думи съм чувала за него, няма да ги казвам, но вие знаете, какво сте говорили. Гадно ви е сега... и на мене ми е гадно, още по-гадно ми става, като си помисля, че това момче търсеше помощ, искаше да се оправи, но му трябваше един силен човек, който да го вкара в здравия път на разума. Родителите, ние, чатърите, учителите... трябваше да му се помогне... Знаете ли аз като разбрах ми стана гадно... гузна съм, че и аз дори на му помогнах... Горкия.. горкия.... гадно, ужасно, потресаващо...
Комплексари, блестим нали? В Енигма сме много велики! Спим с който ни падне,говорим за който си искаме... и защо... защото сме МНОГО ДОБРИ ХОРА! Прекрасни сме! И най-важното.. ние сме много важни, защото сме готини, защото играем.. играем и то добре...
Но това не е игра... той не си е играел.. случило се.. и ние също сме виновни.. да... и най-вече тези, на които той бе поискал помош, с които споделяше, които молеше да се видят с него и те отказваха, защото беше аутсайдър.
Не обвинявам никой... имам право само себе си да обвинявам, защото съвестта не ми е чиста, защото имах възможно НЕЩО да направя....
Молете се за него! Дано душата му да намери покой, тракъв, какъвто тука на Земята не успя!



Тема Re: Тъжно е! [re: kakвo знaчeниe имa]  
Автор Maцkaтa™ (professional)
Публикувано03.08.03 22:20



Нека почива в мир... и дано намери по-добър свят...

__________________



Тема Re: Тъжно е!нови [re: kakвo знaчeниe имa]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано04.08.03 09:39



Tuk te podkrepqm naпълно=винаги е много лесно да седиш отстрани и да коментираш.но да не се забъркваш с Чужди проблеми,защото така трябва!Инак на думи-всеки много зане,всеки е много отворен.всеки вижда истината,сам за себе си обаче;Какво е провокирало Мишо да натисне спусака-никой не знае и никой няма да уззнае-може би истината...

Що се отнася до това кой е виновен -със сигурност всички,но това е вече минало,единственото,което ни остава е сами да се предпазим от подобни грешки-защото БЕЗдействието е деяние,което също е наказуемо ,дори според Бг закони.Толкова

Почивай в мир Мишо



Тема Re: Един въпрос...нови [re: kakвo знaчeниe имa]  
Автор3ъл_Дyx (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 13:30



От доста време не съм влизал в клубовете.И в енигма не ходя,защото е шибана дупка...
Но въпроса ми е друг...кой е тоя Ozirak...нищо не ми говори името му.



Тема Re: Един въпрос...нови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 11:38



Озирак е едно момче.... чатър.... Михаил... но щом не го познаваш така, не се сещам защо питаш?!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.