Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 10.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!?нови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA ()
Публикувано03.07.03 09:27



Доста тъпа работа е употребата на тая дума,прав е Г-нЗаЕдинДен,какъв е смисъла от нея?!?!Какво се милосваме,'измилосваме'всички,смешно е,особено,когато не познаваш човека ,който наричаш с нарицателното вече "мило"Колко мила си ми ти бе,baby,като не съм ти виждал даже фейсаВ тоя ред на мисли,необходимо е да се отбележи,че когато наречеш чатърка с лековатия и леко жаргонен,но иначе много на място,според мен,израз"маце"тя ужасно се впряга и обижда(?!?!)и дори изважда някакви претенции да се обръщаш към нея с "мило"И тук е мястото да кажа Евалла на Maцkaтa™ ник,от която впрочем чакам включване и тук,нали е на всяка манджа меродия ,сол или...пипер(чер при това)хахахахаБраво Емелия,и според "маце"си е много женствен и подходящ за чата термин,да се забрани употребата на всякакви лигавщини от сорта на "мило,писе,пате,коте,скъпо";а предтсавяте ли си как лошо щеше да стои ,не само визуално,един ник-Миличката,МИличкото,Милото,Скъпото,хахахаХАХАХАА-и тия картинки-lips и тем подобни?!?!Още на втория лаф-и lips,не е ли това картинния вариант на прекомерната употреба на думата "Мило"s50Но-айде,на чатърите им дай картинки да се радват,нека ни е веселко:))
И дайте малко фън на тоя чат бе....
Айде,и поздарв за всички -калифорния лов,2pak фючъринг&Др.Дре,спешъл фор ю ,чат-хораmusic



Тема Re: ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Дeмoн (непознат )
Публикувано03.07.03 23:58



Истината е че на никой не му пука, на мен поне - дреме ми "мило" ли ми викат или "помияр" - все същата сива еднообразна боза виждам в чата и все по малко ми пука всъщност каква е.
Май е време за революшън пак.
Абе уатевър, на кой му пука



Тема Re: ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!? [re: Дeмoн]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 12:59



Абе, какъв демон си ти? Все по-песимистично настроен и меланхоличен те чета тия дни.....я се стегни!! Бозата я има, прав си, но има и свежи бройки в чата...стига да потърсиш!
Зависи от критериите, де!



Тема Re: ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор **The_Blue_BABY ™ (непознат)
Публикувано07.07.03 16:08



Първо-Сигурен ли си че не ти харесва някой да те нарича мило?Второ сигурен ли си че не употребяваш тая думичка на всички мадами с които се заговориш и не само тая дума а и всякакви от нейния род и трето-Къде отива чата без всичките тези картинки.Не са ли те чара на този чат?



Тема Re: ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!?нови [re: **The_Blue_BABY ™]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA ()
Публикувано08.07.03 09:54



blue]Drasti мацеМисля добре знаеш,че Върло се дразня на обръщението"мило",а също така,че не употребявам сладникави изрази като "мило,скъпо,чеденко-меденко"и подобни от рода и трето-що се отнася до картинките в чата,то пистолет и среден пръст биха били най-подходящи,но както забелязваш-няма такива:))
а за домашно ти давам следното здание-непознат в лафа те заговаря на "мило",колко дълго ще изтрае разговора ви,и по колко такива на ден отебаваш



Тема Re: ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!?нови [re: Дeмoн]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA ()
Публикувано08.07.03 09:57



НАЗДРВЕ пич,е тва е приказка!!beer



Тема Re: ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор **The_Blue_BABY ™ (непознат)
Публикувано08.07.03 17:14



Значи първо не мога да разбера какво против имаш против сладникавите обръщения както ти ги наричаш.Нали в този чат всеки влиза с целта да намери свои приятели и всеки има право да общува с хората както сметне за добре.По твойта логика щом не познаваш някой е тъпо да се обръщаш към него със мило,скъпо и т.н.А значи за тебе е нормално да се обръщаш към едно момиче което ти също не познаваш с израза "маце".Нима принципа не е един и същ.След като ти можеш да наречеш момиче което не познаваш с думата маце въпреки че си нямаш ни най-малка представа за външния вид и изглед на момичето,въпреки че може да се окаже далеч не толкова добре изглеждаща спрямо твоите представи тогава защо да не могат другите да се изразяват с изразите които им харесват.И второ искам да наблегна на факта че ти не по-малко от всички останали използваш картинките и по-точно тези с lips.



Тема Re: ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 22:45



Ти защо, уважаемий, като пишеш по тази тема, не пишеш в оригиналния постинг на Господина за един ден, ами създаваш клонинг на темата? Некоректно е!!!



Тема Re: ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!?нови [re: Mинaвaщa]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.07.03 09:54



I там съм писал бе,4ети внимателно!!!!!!!!!!!



Тема Re: ЗА ПРЕКОМЕРНАТА УПОТРЕБА НА ДУМАТА 'МИЛО'ЛИ?!?!?нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 14:16



Не беше въпросът дали И ТАМ, а защо правиш нова тема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.