Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 21.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ...накъде сме тръгнали.....и докъде ще стигнем.  
АвторTъжнo-възмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 00:23



От редовното си участие в чата се убеждавам все повече и повече, че той се е превърнал в нещо като…публичен дом. Дори по-актуална, универсална , хуманна и опростена форма на този род заведения. Актуална – защото при реализиране на акта с избраната чатска особа почти не заплащаш услугата – в краен случай – една вечеря и стаята в хотела (в случай, че нямаш собствен терен), а всичко което е евтино, е актуално в момента. Универсална – защото публични домове с обслужващ персонал – мъже, рядко има, а чатът предлага и тази услуга. Хуманна - удоволствието най-често е взаимно и никой не се чувства "на работа" по време на действието. Опростена - не е нужно да обикаляш по улиците, да влизаш в съответните домове, да контактуваш с вратовете - собственици на живата плът – няколко бързи, 15 минути в скрита и авантюрата е уговорена.
Жална им майка на съпругите и съпрузите....

Дали да не сезираме съответните органи за незаконно развивана дейност от страна на създателите и поддържателите на чата? Ами данъци трябва да се плащат, не е коректно така……



(да ме извинят двадесетината случайно останали в чата, които влизат с други цели)



Тема Re: ...накъде сме тръгнали.....и докъде ще стигнем.нови [re: Tъжнo-възмyтeнa]  
Автор r-н3aEдинДeн (непознат )
Публикувано01.06.03 18:58



Да ти кажа 4естно, на мен ми се струва, 4е пове4ето от не6тата тук са само на приказки.Не казвам,4е не става и така както казва6, но не мисля 4е това е практика.Особенно,4е тук влизат много българи , които са в 4ужбина и при тях дори и да искат няма как да стане.Вси4ко тук си остават празни приказки за 4удни красавици и принцове.
Вси4ко казано тук обикновенно са празни приказки



Тема Да ти еба майкатанови [re: Tъжнo-възмyтeнa]  
АвторThe_Rock (Нерегистриран)
Публикувано01.06.03 19:46



Да го духаш под вода




Тема Re: Да ти еба майкатанови [re: The_Rock]  
АвторTъжнo-възмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.03 21:30



За интелектуалното ниво на чатещите смятам да отворя друга тема. Запази подобни демонстрации за там.



Тема ...накъде сме тръгнали.....и докъде ще стигнем.нови [re: Tъжнo-възмyтeнa]  
Автор sisley® (единствена)
Публикувано01.06.03 22:59



за голямо съжаление си много, ама много права. останали само съвсем малко нормални, възпитани, весели, чаровни и приятни хора в тоя чат. не трябва да оставяме глупавите, нискоинтелигентни и слабообразовани селяци, като The_Rock да завладяват чата.

за какво са правилата, ако не за да се нарушават


Тема ...накъде сме тръгнали.....и докъде ще стигнем.нови [re: DARUDE]  
Автор sisley® (единствена)
Публикувано02.06.03 10:11



драги, като псуваш, само доказваш колко си комплексиран в реалния живот.

за какво са правилата, ако не за да се нарушават


Тема Re: ...накъде сме тръгнали.....и докъде ще стигнем.нови [re: DARUDE]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 17:12



Нямаше нужда да споменаваш кой си, теб човек не мое те обърка... Като гледам как пишеш на български си представям кво става на английски... Уаааууу



Тема Re: ...накъде сме тръгнали.....и докъде ще стигнем.нови [re: Tъжнo-възмyтeнa]  
Автор dobri4ka (непознат )
Публикувано02.06.03 22:27



Чата не е нищо по-различно от реалността.Който си се ебка и изневерява в реалността ще си търси и в чата, така че...какъв е проблема?
Може ли някой насила да те кара за излезнеш с чатър и да те тикне в хотел, ако ти не искаш?
Права ли съм??
Но , тук се развиват и много фантазии.Всички са пичове и пички , всички са готини, всички са тузари, всечки са шефове..хахах....



Тема Re: ...накъде сме тръгнали.....и докъде ще стигнем.нови [re: r-н3aEдинДeн]  
Автор dobri4ka (непознат )
Публикувано02.06.03 22:33



Прав си за българите в чужбина.Аз лично си лафкам с двама мъже , които живеят в чужбина.Не виждам нищо лошо.Има някаква носталгия към България и чата е един от начините да си подържат българският дух.Говорим си за различни неща, държат се прилично и то защото аз така се държа, в следващият момен ми споделят как жени се държат с тях, кви намеци им правели и как говорят в скрити стаи, така че не бива да се търси някаква вина само в мъжете...жените също си го търсят:-))......
Аз също плещя глупости, но ми познават чувството за хумор ......



Тема Re: Тъжно възмутенанови [re: Tъжнo-възмyтeнa]  
Автор dobri4ka (непознат )
Публикувано02.06.03 22:36



Защо смяташ , че в чата трябва интелекта да е на високо ниво?Нищо по-различно от реала...Шарен свят....
Има ги всякакви, но за съжаление са малко тези с добро чувство за хумор и умение да подържат приятен , лек разговор:-))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.