Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 21.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема please.....нови  
Автор *Sunshine* (слънчева)
Публикувано26.04.03 21:17



Абе чат-майстори..я кажете...

1.как човек може да влезе в скрита...ама без да го канят..

2.ами примерно да влезе с два или повече ника едновременно...

3.или да влиза в стая от която е бил изгонен

моля ви.. някой да издаде тайната най-сетне...
кажете ми на ушенце..така де на бележка примерно..или меил..има го в профила ми....


"In dreams and in love there are no impossibilities. "
~ by Janos Arany ~



Тема Re: please.....нови [re: *Sunshine*]  
Автор aлфa ()
Публикувано27.04.03 03:00




Аз също бих искала да разбера



Тема Re: please.....нови [re: aлфa]  
Авторedna takava (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 11:59



ako nqkoj razbere kak i az iskam da znam:))))))
zashtoto zaradi takiwa deto go znajat,chata e na tova deredje:)))))))
az obache iskam da znam kak moga da vljaza s chujd registriran nik,ili da pisha ot imeto na chovek,koito e v stajata?Ili da cheta chujdi byrzi i da im otgovarjam?Kak li stava vsichko tova?
i mnogo drugi neshta...oshte nae znam:)))))))))))))))))



Тема Re: please.....нови [re: *Sunshine*]  
Автор(:hey © ya:) (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 01:53



Znaq samo kak da pusne6 laf na nqkjoi koito go e zabranil da zapochne6 lichen razgovo na nqkoi koito ne 6te! i da pusne6 pozdrav na nqkoi koito ne iska :)) za kontakti : pgeorgieff@yahoo.com -- isntrukcii!!!



Тема Re: please.....нови [re: edna takava]  
Авторcвиднa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 10:04



Аз пък бих искала да разбера начинът, по който може да се научи колко ника има даден потребител... Както и за четенето на бързите... Ще приветствам горещо един образователен курс по чат-хакерна грамотност.



Тема Re: please.....нови [re: cвиднa]  
АвторStandby (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 14:04



Kolko nika ob6to ima nqkoi ne moje6 da razbere6 po tozi na4in... moje samo da se widi kolko nika ima pod edin kliu4 ... ami ako ima 5 kliu4a ot koito ti ne znae6 3 ?



Тема Re: please.....нови [re: *Sunshine*]  
АвторStandby (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 14:14



Wlizaneto w skrita staq stawa s direktna komanda za wlizane w staq kato get zaqwka /to4niq format ne go pomnq - nqkade po hdd na dom. mi PC e/ w koqto se wpiswa nomera /ne imeto/ na staqta... trudnoto w slu4aq e da razbere6 nomera na staqta - moje da se pro4ete ot sourse koda na barz laf s u4astnik w skritata ...
wlizaneto s powe4e ot 1 nik e super elementarno - 4ata prawi prowerka po cookies - bez tqh ne raboti... za towa wseki nik s razli4en browser /wseki browser si ima swoq papka za cookies/
ako ima6 karton nai lesno e da smeni6 kliu4a ili da wleze6 kato neregistriran...



Тема Re: please.....нови [re: *Sunshine*]  
Автор Maцkaтa™ (professional)
Публикувано08.05.03 23:18



И какво ще правиш с тази информация... питам от любопитство. Ще научиш как става, то не е хич сложно даже, а после... какво?

Ем.



____________________
Всеки може да стане велик, а някои просто са родени такива!

Тема Re: please.....нови [re: Standby]  
Авторcвиднa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 14:56



Точно така - интересува ме конкретно как мога да разбера колко ника има под даден ключ. Инак близко до ума е, че можеш да си маш N на брой регистрации. С другата плява нямам намерение да се занимавам - каква е ползата да се натрапваш в скрити стаи и прочие.



Тема hahahaaaaa mnoo e qko :)))нови [re: *Sunshine*]  
Автор LiNkiNLaDy (wow...)
Публикувано10.05.03 05:24



as znam f IRC kak stava nomera... ma koftito e 4e triaa da nakara6 jertfata da paste-ne ne6to f remote controla. a za zimaneto na parolata e remote control + aliases :( ma lesno staa spoko ;)
4 more info : linkinlady@abv.bg
imam si4ko kfot si poiskate, hahaha, ujas...
zainteresovanite da pi6at, za si4ki e...

No matter what i do, it's just for you ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.