Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 23.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ne znam kakvo da napravq  
Авторklassik (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 09:15



Zdraveite. Imam edin malak problem. Vlubih se v chovek ot chata koito ne sam vijdal i ne zanm kakvo da pravq. Kakvo mislite, koe e po vajno, da obichsh sarceto na chovek bez znachenie kak izglejda, ili da obichash i sarceto i choveka?



Тема Re: ne znam kakvo da napravqнови [re: klassik]  
Автор(:xeъ©ъa:) (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 01:43



Бих казал, че е по-важно сърцето на човек, разбира се и външността има значение, но съветвам те почати още с него, защото ако го видиш и се разочароваш от външността му, то ти ще спреш да чатиш с него! Помисли сама:)



Тема Re: ne znam kakvo da napravqнови [re: (:xeъ©ъa:)]  
АвторMopфиyc (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 09:37



Naprotiw, gre6i6! Po dobre e da se widi s nego/neq... za6toto po dobre da spre6 da 4ati6 s 1 4owek ot kolkoto da si sazdawa6 izmisleni emocii... ako 6te se razo4arowa/t towa 6te stane ne zawisimo dali e sega ili sled 6 meseca i efekta 6te e wse toq... daje i podsilen ot 6 te meseca samonawiwane... a ako ne se razop4arowa/t kato se widqt ... tia primerni 6 meseca stawat izgubeno wreme za nego/neq/tqh!



Тема Re: ne znam kakvo da napravqнови [re: klassik]  
Автор Maцkaтa™ (professional)
Публикувано08.05.03 23:37



Естествено е хората да се стремят към онова сладко състояние, което наричат "влюбен(а) съм". Съответно заблудите, а в следствие и разочарованията са много.
Според мен, най-хубавото е да обичаш и да си влюбен, но истински, да е реално, да се случва в действителност, а не само в мислите си, където винаги е розово, прекрасно и неповторимо.
Ако искаш да ти разкажа повече, пиши ми бележка. А, да, ще трябва да се регистрираш преди това... как да е.

Ем.



____________________
Всеки може да стане велик, а някои просто са родени такива!

Тема hey...нови [re: Maцkaтa™]  
Автор LiNkiNLaDy (wow...)
Публикувано10.05.03 05:13



"liubofta e kato pqsa4en 4asovnik - sartzeto ti se palni, dokato glavata ti se prazni" - tfa mi go be6e kazal edin mn dobar priqtel, i koeto za sajalenie e samata istina, osobeno ako stava vapros za cyber gaje...
vi6, moq savet e ne da se 4udi6 kfo da pravi6, mi da slaga6 krai na si4ko (znam 4e nito iska6, nito e lesno, no povqrvai mi, po-dobre e, ot li4en opit go znam ;))
prosto si go izbii tfa cuber gaje ot glavata i da ne ti puka... no pak ima i edna druga istina: mnogo e lesno da se kaje, no za drugoto triabva volq, nai ve4e :(
kato si4ko sfar6i 6te se po4ustfa6 naistina po dobre, povqrvai mi :)

No matter what i do, it's just for you ...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.