Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 27.04.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Съобщение за смърт :)))))нови  
Автор Maцkaтa™ (proffesional)
Публикувано17.03.03 10:30



Тази бележка ще стане ясна само на един човек, за когото съм сигурна, че ще я прочете. Ще бъде кратка и последна. Адресирана е до този, който няма човек в чата, когото да не познава; до същия, който има глупостта да се влюби в мен, с когото прекратих всякакви взаимоотношения и когото бих искала да ненавиждам най-искрено. Беше ми приятел, смея да кажа, че беше най-добрият ми приятел, ценях го, уважавах го, обичах го и можех да направя всичко за него до момента, в който вътре в него се появиха ревността, подозрението и озлоблението. Толкова за контекст. А сега конкретно се обръщам към него...
Жоро (ще си позволя да използвам истинското ти име, а не глупави никове), предупредих те още в петък. Но ти не ме прие на сериозно явно. ОК, копирай ми никовете - всичките, които знаеш, изкопирай. Преструвай се за мен, виж с кого и за какво си говоря. Толкова добре ме познаваш, че никой не би се усъмнил в имитацията ти, убедена съм. Като нахраниш глупавото си безпочвено любопитство обаче, ще почувстваш празнотата в себе си много по-болезнено. Защото няма да ме има. Поне ще се постарая да не можеш да научиш и късче информация за мен - къде съм, с кого съм... Аз няма да преглътна обидите ти, Жоро, не мога да продължавам да ти се извинявам без причина, но с желание, само в името на нашето "приятелство". Защото това приятелство не съществува, ти го погреба задушаващо ефектно. И то няма да се върне, няма да възкръсне...
Подарявам ти всичките си никове, прави с тях каквото желаеш. Не очаквай от мен да ти благодаря за цветущия ник, който си добавил към съвършено изкопираното ми инфо.
А сега и за всички, които четат тази бележка, повечето може би ще се радвате, други ще кажете, че това, което правя, е театър - "М", *Галена*, =Емилия=, Лолипоп, ..::МАЦКАТА::.., Maцkaтa™, ^eXtravaganZa^ - край с тях. Твои са, Жоро, копирай ги смело на воля... Запознай се с всички, с които си пиша, научи всичко, което съм си казала... Но кой ще е новият ми ник, коя от всички десетки хиляди никове ще съм... оставям те да гадаеш... Ще те боли много повече... Играта ти я загуби още в петък. А що се отнася до новия ник, който си добавил с изкопирано инфо на "М", то мисля, че той най-добре подхожда на твоята същност, а не на моята. Курволяк - носи си го със здраве... Аз лично не желая да имам нищо общо с теб, дори отмъщението и съжалението (които не изпитвам към теб) са вид проява на внимание, което ти не заслужаваш...

Представлението беше безплатно,
М., актрисата




____________________
Всеки може да стане велик, а някои просто са родени такива!

Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Maцkaтa™]  
Авторнeзaинтepecoвaн (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 11:51



хахахаха...дууушици сладки мамини!



Тема Извинение [re: Maцkaтa™]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано17.03.03 19:00



Искам да поднеса извинения на засегнатите от мен, включително и на теб. Не съм Жоро, не го познавам, а и не искам да го знам. Дори и теб не познавам. Но се чувствам малко (думата е "малко") виновен, защото разкрих пред всички как се копират никове. Чувствам се така, понеже, ако Жоро не е знаел как става това сега вече знае благодарение на мен. Чатът стана ад за по-активните хора. Куцо и сакато, Сульо и Пульо започнаха да се възползват от една грешка, допусната от създателите на този чат. Аз разкрих тази грешка пред всички. Причината? Мислех си, че ще успея да променя нещо. Исках да спре издевателството на една личност над останалите хора. Но както в цялата ни родна страна, така и в този чат промените са не само НЕВЪЗМОЖНИ, но и НЕЖЕЛАНИ. И най-лошото: има хора, които не искат тези промени да станат. Защото по-лесно се живее без промени. По-лесно е да вървиш по готови пътища.
Искрено съжалявам за стореното от мен...
Но, какво да се прави - такъв е животът. Доброто и лошото са едно и също нещо с две имена. Всяко събитие има история. Случайни неща няма. Това, което не знаем и не можем да обясним не бива да пренебрегваме и да отричаме.

"Име, което може да се назове, не е постоянно име. Безименното е майка на всички неща."
!



Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Maцkaтa™]  
Автор Дeмoн (непознат )
Публикувано17.03.03 23:31



Всяка смърт е начало не нещо ново, знаеш.
В този смисъл, ти точно за какво се притесняваш?



Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Maцkaтa™]  
АвторПpoвokaция (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 00:04



Не ви знам драмите, но искам да ти кажа, бейби, че твоята изява тука е болна. Тия долнопробни пиеси сме ги гледали вече по друго време и на друго място и странно защо винаги са изпълнявани от дребни и злобни човечета. Да имаш идея защо?



Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Maцkaтa™]  
АвторRANCOR (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 07:29



Но кой ще е новият ми ник, коя от всички десетки хиляди никове ще съм... оставям те да гадаеш...


DESETKI HILJADI NIKOVE:))))))
EEEEEEEE SMEH:))))
TO TUKA V LAFA EDBVA VLIZAT 300 CHOVEKA PREKO SILI VSEKI PO 20 NIKA DA IMA PA E KUDE KUDE PO MALKO OT 10000 :))))
SMOTAN E CHATA I HORATA VUTRE SA SMOTANI CHAT LI SI:)
A TOJA JORO EDEBEL PLESHIV GUZ



Тема Re: Извинениенови [re: !]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:42



Много необмислена постъпка, наистина! Детинско! Защо ти трябваше...
...не прави на другите това, което не искаш да ти сторят на теб, простичко, но от страшна значимост.
Нищо, сега съм сигурна, че като си толкова умен ще измислиш някаква компенсация :))



Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Дeмoн]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 14:43



Хехе, Демон - велик си, както винаги



Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Maцkaтa™]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:02



Хаха, абе какви са тия силни думи, каква е тази смърт, това ми заприлича на ония сапунките от Латинска Америка :)
Мацке, аз до преди да прочета това от теб те имах за много свеж и интересен човек, съдейки по твоите изказвания..
Обаче ти уби рибата с тази сълзлива история, изпълнена обаче с малко повечко злоба, отколкото е нужно! И защо?! Не ти пукало за Жоро, ама му пишеш всичко това на показ! Ами това говори точно обратното...какви са тия заплахи: тръгвам си, незнам кво, повече няма да ме видиш...ми тръгвай си, кой те спира! Кво му го съобщаваш, той не е толко тъп, ще се сети, повярвай ми! Прекалено на сериозно си взела лафа, не бива, тегли му една майна и си живей истинския, реален живот!
Имаш си детенце, мъж, ми помисли за тях! Какво го мислиш Жорко, той и сам си се оправя, и нито е толко зъл, нито е толко тъп да прави такива неща! Да беше попитала хората, които наистина го познават поне!
Айде желая ти повечко просветление и не се лъжи да правиш такива неща, щото тука всички ти гледат сеира! На кой му пука за тебе...това е и-нет все пак!
Усмивки :))




Тема Защо пускат някои хора по улицата? [re: Maцkaтa™]  
АвторDementor (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 18:48



Брей, някой копира никовете на една маймуна. При това ще я наричам руса маймуна или по-добре руса путка с риск да сбъркам, но това писание прилича като да е от изтерзана блондинка. И тя реве та се къса.
Значи въпросният Жоро се влюбил в нея. В какво -в никовете й, в умотворенията, които бълва в чата, в компанията й, при положение, че едва ли някога са били заедно, в мозъка й, за който знаем в какви количества е при блондинките?
Значи въпросният Жоро ревнувал, бил подозрителен. Е, да сигурно се чуди дали те ебат по три пъти на ден или само по два пъти. Трудно му е на човека да реши, прости му.
Не знам дали си блондинка но поне дано си красива иначе творчеството ти рискува да изглежда по-жалко и от теб, което вече си е обида.
И след като не изпитваш нужда да му отмъщаваш, защо губиш времето на обикновените хора, като ги караш да четат подобни болни недомислия във форума?
Бъди щастлива, актрисо.
И се вдигни от подиума, че в сегашната ти позиция на сцената само задника ти стърчи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.