Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 12.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Дeмoн]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 19:41



хаха, абе така като се замисля и ти не си за изхвърляне Демон :))



Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Maцkaтa™]  
Автор звeзднaпpax (сияйна)
Публикувано22.03.03 19:09



съжалявам, ако повторя думите на някой, но просто не съм чела мненията ви....
и така мацка, мога само да ти кажа, че на никой не му се четат сълзливите ти представления. и още нещо, написала си, че жоро се е влюбил в теб. а на мен ми каза точно обратното. виж кво ще ти кажа мила, не си мисли, че целия свят се върти около теб.
ае, и много ти здраве, "актрисо", ако изобщо можеш да се наречеш такава.



Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Maцkaтa™]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 10:10



Bravo baby;) Niamam dumi! Prelestna si!



Тема Re: Защо пускат някои хора по улицата?нови [re: Dementor]  
Авторcвиднa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 11:49



Приветствам смелото мнение на гн. Дементор. Все пак рядко се случва публиката да не се трогне от трагичните вопли на някоя изтерзана от любов и чат мацка, при това и блондинка... Не познавам а...действащите в това подобие на латино-сериал никове, но всичко е толкова изкуствено! Поне такова е първото впечатление. Чудя се поради що, аджеба, четящите люде взимат толкова навътре явлението `чат`. Хора! Българчета! Това не е истинският живот! Това е създадено с цел `времеразстрел`! В противен случай започва да наподобява истеричните ТВ предавания от рода на `Адрес4000`. Още повече е смешно някак да се занимават човеците с игрички тип `на си ти куклите, дай си ми...`. Такива ми ти мислове пробуди у мен тази историйка. МАЦКА, остави го да пасе въпросния Жорко. И на него не му е лесна жизънта - така да чезне от любов и омраза по теб...
И още нещо - относно копирането на никове подобни гадости. Всеки що-годе
грамотен, дори и не сис-админ, ги заумява от един момент нататък. По-трудно е да си останем истински, а не някакъв си ред от числа и цифри.
Забавлявайте се в чата. Не го превръщайте в сцени от булевардни романи. Животът е твърде скъсен, за да го пилеем по този начин;-)



Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Maцkaтa™]  
Авторgugry (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 13:36



obadi mi se 6tom se nakatava6 ot toq dosadnik ,koito taka te e qdosal......Aide 4e mi lipsva6 ,a i ti bqh obe6tal moi PIK.....4akam da me potarsi6:)))).....I po spokoino q karai pls..Kakvo stana s jizneutvarjdava6tiqt ti optimizam i vqra v horata,s altruizma ti????



Тема Виж, Мацката....нови [re: gugry]  
АвторXa-xa.... (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 14:09



Твърде си прозрачна. Подобно възкресяване на стари теми от нерегистрирани никове, зад които всъщност се криеш пак ти...за да доказваш на света, че половината от него е влюбен в теб и те уважава - не ти отива. Имаш известно количество багаж - не го хаби за подобни театри.

Всички знаем, че чатът и клубовете в частност са мания и болест. Разболяла си се и ти - повече от ясно е. Може пък твоята мания да си е тази - възвеличаване на собствената ти личност чрез всички средства....какво се бъркам и аз. Нали в нета всеки търси каквото му липсва в реала! Величай се, приятно!! Щом ти действа добре.



Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: gugry]  
Автор Maцkaтa™ (professional)
Публикувано26.05.03 15:17



Откъде би трябвало да те познавам?
Без провокации, моля, снимки на хора в чата не ме интересуват, не помня да съм искала такива. За оптимизма и вярата в хората - добре са, защо?

Ем.



____________________
Всеки може да стане велик, а някои просто са родени такива!

Тема Виждам поредния нерегистриран...нови [re: Xa-xa....]  
Автор Maцkaтa™ (professional)
Публикувано26.05.03 15:30



...идиот. Трогателен си.
Едно изречение за тебе - натрапчивите ти мисли ще ти докарат психоза.
Прав си - не се бъркай в неща, за които ти липсва информация. Чак пък и диагноза да ми слагаш... сега остава да ми кажеш, че и пари ти дължа за прегледа... Разкарай се, нито си първият, нито ще си последният, който ще ме припознава в каквото му се прииска. И то поредният нерегистриран екземпляр.
Ммм, впечатлена съм, само че се чудя от какво...
По твоята логика, драги, сигурно аз съм и "gugry" и "Ха-ха..." дори... Пак ще ти го кажа. Трогателен си.

Ем.



____________________
Всеки може да стане велик, а някои просто са родени такива!

Тема Re: Съобщение за смърт :)))))нови [re: Maцkaтa™]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано20.03.13 15:33



махахаха, я пък тоз Жоро от Враца, арагорна какви ги е творил на времето, еееех, мацко, мацкооооооо-)))
Абе, шоу си беше, но КУРшум никой ненадмина!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.