Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 24.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема din-din,prochetoh te pri problemnito zabremenqwane  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано23.01.03 10:14



I po tozi powod iskam da ti kaja slednoto. Wij sega, po edna sluchajnost nashte sa tochno takiwa lekari (akushero-ginekolozi) i edin ot problemite s kojto se zanimawat e imenno tozi. Ot maika mi sum slushal kolko tejko wuzpriemat jenite fakta che moje i da nqmat deca i kak dawat milo i drago za da imat- za tqh towa e swqto- pri nas mujete sluchaq e drug, no nqma da te zanimawam tochno tuk s towa. Ti kazwash na jenite che naj-wajnoto bilo psihikata i gi karash da budat "spokojni"- tuk iskam da ti kaja da ne prawish takiwa izkazwaniq koito ne sa ot twoqta kompetenciq. Hubawo e chowek da bude spokoen, no oshte po-hubawo e da ima i osnowanie zatowa. Na tebe ako ti kajat che ima weroqtnost bebeto ti da se rodi s encefaliq shte budesh li spokojna (primerno)- ako znaesh kakwo oznachawa towa. Po-dobre da ne znaesh, shte ti go spestq.
Zamisli li se kolko naranqwash momichetata tam kato im kaza za bebetata po katalozi i ne znam si kwo oshte? wqrno e che ne im go kaza naprawo, no tozi nachin napisano zwuchi kato:"ami poruchajte si bebe, ne si trowete nerwite". Mnogo grubo, towa e podigrawka s choweshkoto neshtastie, po-skoro tragediq- i ne mislq che e krasiwo da go prawish. Ostawi na lekarite da pomagat na jenite s problemi ot tozi rod, te zatowa sa uchili i zatowa im plashtat. Ti nali beshe serwitjorka li gotwachka-towa e twoqta rabota, wurshi si q kato horata.)
Wprochem wednuj majka mi mi kaza zashto e stanala akusher-ginekolog- zashtoto
towa e edinstwenata bolnica ot koqto horata izlizat shtastliwi. Za sujalenie towa obache newinagi e taka, no w preobladawashtata chast ot sluchajte e taka.
Rajdaneto sushto moje da bude problemno- zatowa ti pojelawam to da proteche po naj-bezbolezneniq nachin i deteto ti da se rodi jiwo i zdrawo:)
Towa ot men




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.