Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 26.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Macke, zashto se karate?  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано22.01.03 14:53



Usmihnete se! Swetut moje da bude mnogo krasiw, stiga chowek da si go naprawi.



Тема Re: Macke, zashto se karate?нови [re: ChristianVieri]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано22.01.03 15:18



DA I AS TAKA IMA PISCA ,NO TE OT ZLOBA SE KASAT BRE KRISTIANE...VLEZ VAV PROBLEMNOTO...DA VIDISC KVO STAVA...EGATI I TE MAIKI ISKAT DA STAVAT BOGEEEEEEEEEEEEEEEE...TI KADE SE IZGUBI?



Тема Re: Macke, zashto se karate?нови [re: din-din]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано22.01.03 15:38



ne znam kude kakwo si pisala no ne s hubawi tiq neshta- a za zlobata mislq che si wnushawash, nikoj ne zlobee kum teb, budi shtastliwa w Italiq sus muja i deteto si. i samo INTER:)



Тема Re: Macke, zashto se karate?нови [re: ChristianVieri]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 16:03



ZNAM I MERSI ZA SAVETA ...NO SPORED TEB ZASTO NE MI ZAKACIXA SNIMKATA V ALBUMA...IZKAZVANETO BESCE CE NIKOGA NIAMA DA IMA MIASTO ZA MEN TAM....TOVA SI E GIVA ZLOBA...AMA KARAI to xic i ne se napavam da im se mesia vav skucnite sedianki,, a za inter...skoro biax na stadiona ne mnogo skoro predi 3-4 meseca---milan inter..lele gliama bitka,,to besce giv kupon nemogax da vidia nisto ot narod...hi..DIN DIN



Тема Re: Macke, zashto se karate?нови [re: ChristianVieri]  
Авторlence (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 22:03







Тема krisi, krisi....нови [re: ChristianVieri]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано23.01.03 03:01



tuka nikoi ne zlobee, nikoi ne se kara. klubovete sa za da izkazvame mneniata si, i da tarsim pomom6t za ne6to, a vsi4ki nie imame edno mnenie ... :)) nadqvam se si zabeliazal kakfo e to :)

No no matter what I do ... It's just for you ...


Тема Re: krisi, krisi....нови [re: linkinlady]  
Авторelena (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 12:15



da zasto...?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.