Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 27.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Christian Vieri, futbi и мърмър не е зле да спратнови  
АвторCтpaничeн нaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.12.02 11:36



Та не е зле да спрат да пълнят клуба на чата с глупости, вече почнаха дори репликите да си пишат в отделни теми баси, засрамете се...
futbi да си седи в Норвегия и да се надува, колкото си иска, Vieri е почнал да става човек явно, това е добре, а на мър мър ще й кажа, че й е много глупаво девизчето. Повярвай, драга, доста хора имат по един-двама истински приятели и много познати, вярно е, че повечето хора не могат да се похвалят и с един рийл френд, ама това си е техен проблем, явно не са си го създали...Съжалявам те, че си от тях, но просто не си прави глобални изводи на базата на собствения опит...



Тема Re: Christian Vieri, futbi и мърмър не е зле да спратнови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
Автор мъp-мъp (минаващ)
Публикувано16.12.02 13:32



Ок ,слушам и изпълнявам.Няма нужда да ме съжаляваш.Незная защо си мислиш,че нямам реални истински приятели,имам напротив.Явно не ме познаваш,ама няма значение.АЗ НИЩО НЕ СЪМ ПОЧВАЛА НЕ МЕ БОЛИ НИТО ЗА КРИСТИЯН НИТО ЗА FUTBI,КОЙТО КАКВОТО ИСКА ДА ПРАВИ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА.
Аз дадох едно никво даже мижаво мнение ,и то с нищо не конкретизираше даже, и милия Кристиян ме захапа ,е кво съм виновна подяволите.
А,чакай те питам кво ти пука на тебе за мене и за приятелите ми и за девиза ми,нещо кво-----абе ае стига глупости.Весело ви
НЕ СЪМ ЗЛОБАРКА ВЕ КЕФЯ ВИ СЕ НА ЕНТУСИАЗМА



Тема Re: Christian Vieri, futbi и мърмър не е зле да спратнови [re: мъp-мъp]  
АвторCтpaничeн нaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.12.02 15:12



Ами виж си един от предните девизи бе, детенце, нещо от сорта на " Човек иняма истински приятели, само познати и т.н. "беше...
Поне се надявам, че разни познати от нета не ги считаш за истински приятели, щото иначе трябва да те причислят към многото нездрави /меко казано/ мозъци тук...



Тема Re: Christian Vieri, futbi и мърмър не е зле да спратнови [re: мъp-мъp]  
АвторCтpaничeн нaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.12.02 15:14



Ами виж си един от предните девизи бе, детенце, нещо от сорта на " Човек няма истински приятели, само познати и т.н. "беше...
Поне се надявам, че разни познати от нета не ги считаш за истински приятели, щото иначе трябва да те причислят към многото нездрави /меко казано/ мозъци тук...



Тема Re:Breiiiii..нови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
Автор futbi (играч)
Публикувано17.12.02 02:21



Che chak pak i da se naduvam. Ti kvo iskash..da se pukna li ? Ne e li malko nahalno da iskash da pukna ? . I shto taka se naduvam nachi...otkade tova genialno zakljuchenie ?
A shtom smjatash che Vierko e chovek....ti v nikakav sluchai ne si mu chela postingite predi. Ne pomaga edin dva da prochetesh. Predi njakolko meseca toi pusna cjala tema za tova kolko e mizerna Balgaria i kolko sa mizerni horata tam ! Ama kakto i da e...ti se izkaza nepodgotven/a...razbrah te !


Tolkova si "v strani" che mai nishto ne vizhdash....kamoli da nabljudavash !
Underneath your clothes ...is my territory !!!

Редактирано от futbi на 17.12.02 02:22.



Тема Re:Breiiiii..нови [re: futbi]  
АвторCтpaничeн нaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано17.12.02 13:56



Виж какво, драги ми мизернико, толкова ли си нямаш работа та само киснеш по чатовете в Бг, нима няма с какво да си запълваш времето в тази прекрасна страна Норвегия? Ха-ха, от километри си личи колко си нещастен и отритнат от родината си, ама що ли се занимавам с теб.., Всъщност знам защо, защото пълниш клуба на чата с глупости, не стига, че не можеш да пишеш правилно, а си на прилична възраст /между другото се пише "боздуган", а не "буздуган", ха-ха, научи нова дума/, ами и нищо свястно не излагаш като мисъл, ама явно не си виновен, толкова може да роди малоумната ти тиква.
С две думи: РАЗКАРАЙ СЕ!



Тема Re: Christian Vieri, futbi и мърмър не е зле да спратнови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
Автор мъp-мъp (минаващ)
Публикувано17.12.02 14:28



Ххехех ,ок ще си го видя ама то това ако е девиз ,ох абе човек ако приемаш всичко буквално,трябва да си мъртав вече.Що се излагаш,?Ае не се занимавай с мене ,като съм детенце---ти пък кой знае какъв батко си ама ае?

Писна ми ей,писна ми ,не е девиз,



Тема Re: mi ...нови [re: мъp-мъp]  
Автор futbi (играч)
Публикувано18.12.02 02:11



moje da ne e batko...moje da e butko

Underneath your clothes ...is my territory !!!


Тема Re:Breiiiii..нови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
Автор futbi (играч)
Публикувано18.12.02 02:19



Mizerniko..neshtasten...otritnat...abe ti da ne si nekoe gadje na koeto sam bil shuta ? Taka mi zvuchish. Mi to kak da ne ti go bila...ja se skivai kva si !
Mi imam kakvo da pravja be kesten. Samo che toja mesec sam nostni smeni i tova zhachi (za tija deto ne razbirat balgarski) che rabotja vsjaka vecher ! Ta...ponezhe ima malko rabota i mnogo vreme...az si pisha !
A chakai i da ti kazha za "Razkarai se".... Tova shte go vikash samo na maika si kato chuka na toaletnata vrata da ti izbarshe dupeto !
Na men s poveche dumi shte mi go kazvash ! Jasno ?
A dokolko az sam mizernik...ela da vidish ....ako ne stigat parite...mi kvo da se pravi...shte te sponsoriram.
Cheki sja i az da si slozha edin deviz koito da izkomentirash !
I ti kazah...stiga nabljudava bez caisi !

Ei tva balgarcheto mnogo zavist i zloba kata v dushata si !


Тема Ха-ха, futbi пощуря:)))нови [re: futbi]  
АвторCтpaничeн нaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 12:17



Хе-хе, майна, много си буен бе, хе-хе...
На батко лайнцето говеждо, нощни смени викаш, ма ти да не си някво жиголо, а? Сигурно й майка си си ебал за парички, ама нали виждаш к'во се е пръкнало, щото ти си си сам баща бе, хе-хе-хе, мадърфакър демек, хи-хи-хи.
Ти си няква грешка на природата с други думи, ама така е, случва се и в най-добрите семейства, камо ли в твоето, ха-ха-ха.
Та значе жиголстваш нощем, ама явно без успех, щом си пуцкаш на компютърчето и се опитваш да дразниш "бедните" си съотечественици. Обаче доста безуспешно се оказва, че го правиш, просто си бездарен. Между другото явно мислиш, че хората в България трева пасат, та вярват на разни олигофрени в чужбина, че живеят добре там. Много бъркаш, драги ми Смехурко, тук всички знаят, че повечето в чужбина са хипернещастни тъпаци, които незнайно защо са си въобразили, че ще успеят там, при положение, че в собствената си родина не стават за нищо, мдаааа... Не знам помийваш ли чинийки през деня поне, щом през нощта безуспешно се опитваш да се продаваш, щото все пак някви парички ти трябват, не може само лайна да хапваш, ама не бих се учудил, ако го правиш, мдаа...
Хайде сега, като прочетеш всичко това, погледни и в огледалото и си кажи най-после,че е време да лишиш Земята от една природна прищявка и гавра с човешкия род...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.