Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 26.09.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Цирк. И то-голям.нови [re: MarlenaVidal]  
АвторAнoнимнaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 09:43



Не си ми интересна вече с многобройните си "пробличания". Дори и случайно да не си Мацката - си от нейната категория. Да се говори с вас е все едно да се буксува на място.
Отивам да размахвам пръст другаде. ЧАО!

(за последен път те "вдъхновявам")



Тема Смахнатата бабка още шава!:)))нови [re: Aнoнимнaтa]  
АвторГoлeмият ...™ (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 12:46



Хи-хи, тъкмо се притеснихме да не си се споминала от вълнение покрай празниците и ти излая за последно уж, а дано!
А сега сериозно, много тъпо парче си, параноичка отвсякъде, неспасяем случай, ако се разкараш оттук, ще стане по-нормална обстановката, най-малкото ще преобладава здравословно настроение, непомрачавано от болни изблици на нереализирали се елементи на човешкия род.



Тема С две думи:разочарован съм...нови [re: MarlenaVidal]  
АвторKлyбeн peryлиpoвчиk™ (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 13:10



...ама не съм и очаквал нещо по-интересно:-р
Все пак ще отбележа кое намирам за не на място /меко казано:))/.
Първо: какво значение има дали някой пише регистриран или не. Някои хора все пак не се изживяват като писатели тук и не се стремят да трупат постинги /нещо като публикации, хихи/ на своя ник, така че всички да знаят, че тези много на брой безсмислени писания са техни и по този начин да ласкаят собственото си его и да повдигат самочувствието си. /Все пак съм мъж, може би затова ми е през оная работа, дали ще пиша под тоя или оня ник, хихи/.
Второ: не си написала малко, ама нищо не си казала, някакво си резюме за това, какъв бил онзи, каква била тази, каква била онази. Е кой те пита за това?!
По-добре директно ги атакувай във второ лице, ед.ч.: ти си такъв, ти си такава, ти си онакава. А така, както е написано, изглежда все едно, че някой е взел интервю от теб и те е помолил да анализираш еди кой си постинг и участниците в него. И ти си се изживяла в ролята на по-висшестояща и си дала никого неинтересуващото си мненийце без опит за какъвто и да е диалог с когото и да е от действащите лица. Мязаш на типичен критик, а тях не ги обичат много;))
Между другото почти нямаш правописни грешки тоя път, приятно съм изненадан, ама ми направи лошо впечатление употребата на думи като "утилитарен". Бе, то хубаво е да има човек богат речник, ама когато заменя хубава българска дума като "практичен, ползотворен" с чуждица, не демонстрира някъв особен интелект. Подобно поведение е присъщо на зубърчетата гимназистчета, които умират от желание да изпъкнат на общия фон, а не виждат колко са смешни. Всеизвестно е, че умението да кажеш нещо се състои в това да го кажеш по възможно най-прост начин, така че всички да те разберат, а не да напъхаш колкото можеш повече странни за средностатистическия човек думички, с което рискуваш най-много да споменат някой твой близък роднина:))
Надявам се критиката да е била градивна:)) /Между другото взимам предвид късния час на писане на постинга ти и именно по тази причина бях толкова мек и благосклонно настроен към теб в настоящото писание:))/



Тема Ей сега отивам да си направя сепуко по повода:)нови [re: Kлyбeн peryлиpoвчиk™]  
Автор MarlenaVidal (your fiction)
Публикувано30.12.02 14:26



А аз просто щях да кажа: "Какво като пиша с анонимни никове, когато всеки средноинтелигентен човек би се сетил кой съм". Знам, че си умно дете и (без моите тълкувания) сам ще прозреш гениалността на това изречение:))

Не ми закачай безпристрастното коментаторско експозе с неуместните си съвети. В тази тема други експлоатираха махленско-кръчмарската агресия и много хубаво, защото така или иначе аз нямаше да я използвам. Не ми е в стила, не за друго.

Критикуваш правописа ми? Не дребней, моля те:)

Някои се мъчат да бъдат разбрани.
Други като мен изразяват себе си - утилитарно.



И следващия път смятам да продължа да си пия амброзията, а не да актуализирам разни простосмъртни теми с мнението си.



Тема Излишна параноя.нови [re: Aнoнимнaтa]  
Автор MarlenaVidal (your fiction)
Публикувано30.12.02 14:41



Чакай. Къде тръгна?! Сега започва веселбата.
Симпатична си ми, честно. Лошото е, че Мацката и Страничният също са ми симпатични, но пък за да не сме трима на един, аз ще дойда от твоя отбор.



Тема Все пак мерси, че ми го вдигна...:-)нови [re: MarlenaVidal]  
Автор БOГ (божествен)
Публикувано30.12.02 16:16



...постинга де!;-)
Иначе амброзията е привилегия на конкретни създания, не на някви си никчета, извадени като че ли от сапунен сериал:-)))

Пътят към Ада е осеян с добри намерения...


Тема Абе това да не ви е чат?нови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
Автор spider4o (ne mu puka)
Публикувано04.01.03 20:45



аре се успокойте бе. не ми се харчи трафик, за да чета всяко едно съобщение, което на всичкото отгоре се състои от 2 реда. Личните нападки можете и в чата да си ги редите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.