Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 26.09.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да вземеш...нови [re: мъp-мъp]  
АвторPoни (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 19:22



Браво бе хора!!!Вие друга работа нямате ли си? Седите само тук и се плюете!!!Абе то май 4ата е по умна работа от вашето !Само 4акате някой като мен да каже нещо и вие веднага запо4вате да му търсите кусурите. Толкова сте изтъпяли 4е даже и правописните грешки поравяте!И какво ако
4овек е малак? Всеки има право да си изкаже ли4ното мнение,дори да сложи някой девиз. И какво правите вие?Обсъждате на кои му е по-голям...
Просто не ви ѕавиждам...




Тема Re: Да вземеш...нови [re: Poни]  
Автор мъp-мъp (минаващ)
Публикувано20.12.02 20:22



ПОРАВЯ МЕ ГРЕШКИ ПОРЯВА МЕ.
Когато станеш ти безгрешна и ние тогава.А относно кусурите ,ми то в откриването им е тръпката бе мацка....И няма нужда да ни савиждаш ние сме си добре



Тема Re: Да вземеш...нови [re: мъp-мъp]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано21.12.02 01:11



ahahaahahahahaaahaha

kLaP yA haNds AnD r0ll Da j0inT


Тема Re: Чудо...нови [re: Гoлeмият xyй™]  
Автор futbi (играч)
Публикувано21.12.02 01:51



He he he... zlobata i v teb ja ima ! Da si jiv i zdrav...pak za parite...he he...
he he he...
Na sestra si kazhi che spiram da i davam pari veche zashtoto mi pisna !

Barai mecha


Тема Re: Осъзнайте се бе!(дали може да стане без "бе"?)нови [re: Cepиoзнo paзтpeвoжeн]  
АвторAнoнимнaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 19:36



Чак сега прочетох. ТОЙ знаел коя съм. Дали си нямаме работа с Филаделфийския оракул??
А ТОЙ дали си мисли, че ние не знаем кой всъщност Е??



Тема Re: Аре и тая с етикетите...(пише се "хайде")нови [re: M a ц k a т a™]  
АвторAнoнимнaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 20:04



Ето, пак ще ти дам материал за тръпка. Нямаше ме 2-3 дни, но виждам, че ти "нямаш умора" и без мен.

Между другото, хвърлих едно око (не много внимателно), и установих, че май имаш само един "творчески" постинг - една безумна идея за платен чат. Всичките ти други бисери са злостни коментарии, иронични критики, заяждания и оплювания на чуждите постинги. Не, че съм изненадана....Но дали не е време да разбереш, че ГРАДИВНОСТТА е ценна, а да плюе всеки може......Най-доброжелателно ти го казвам. И първият ми опит да ти го обясня, преди да ме залееш с "кални потоци от ропот", беше със същия подтекст...

От къде този нихилизъм и злоба у младите хора? (риторично)



Тема коментариИ???нови [re: Aнoнимнaтa]  
Автор Maцkaтa™ (proffesional)
Публикувано22.12.02 20:50



Няма да се спирам подробно на правописните ти грешки, но коментарии направо ми избоде красивите очи. Нали не смяташ, че в единствено число думата е коментарий или коментария? Защото няма друга логика да я напишеш в множествено число КОМЕНТАРИИ. Доколкото си спомням, думата е коментар в единствено число, а в множествено е КОМЕНТАРИ.
Що се отнася до градивността... Колкото и да не ти се вярва, но на доста хора из виртуалното пространство съм подействала точно така (не искам да споменавам реалните хора, защото в случая това не е от значение). В Клубчето, драга ми Анонимна неизвестност, ефектът е същият. А явно това на теб не ти се харесва (може би си свикнала да си лидерка навсякъде, където се появиш), но... най-лесно е да го отречеш един факт, признавам.
А сега извини ме, но не мога да ти отделя повече време. Губя интерес към теб, вниманието, което ти отделям, е просто форма на учтивост.

М.



____________________
Весела Коледа и Щастлива Нова 2003-та Година!!!

Тема Re: Осъзнай сенови [re: Aнoнимнaтa]  
Автор Maцkaтa™ (proffesional)
Публикувано22.12.02 20:56



Всеки знае кой кой е, колебаят се само идиотите и се заблуждават в самоличността, скрита зад дадения ник. Въпросът в далечината е кой е лицемерът в компанията... И докато се мъчим да му отговорим, ще си губим взаимно времето в дребни заяждания, спорове за нелепи дребнавости, намеци и тем подобни...

Аман!

М.



____________________
Весела Коледа и Щастлива Нова 2003-та Година!!!

Тема Re: Осъзнай се... (май не е възможно)нови [re: Maцkaтa™]  
АвторAнoнимнaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.12.02 23:55



Ти май наистина си нямаш друга работа, освен да клечиш и да чакаш да напиша някой ред...Малко странно прекарване на свободното време за една толкова търсена и готина персона, каквато претендираш, че си.

Само не разбрах защо ми отговаряш ту от свое име, ту вместо Страничен наблюдател, ту вместо Сериозно разтревожен...Рискуваш останалите читатели да разберат, че обичаш да пописваш И анонимна...Аз специално отдавна съм наясно, че и тримата пишете на един и същи компютър и с една и съща ръка....има май и още един от тази анонимна редичка, но още не ми се ще да вярвам, че можеш да се изразяваш ЧАК толкова вулгарно.

И на какво ли да се басирам, че отново ще ми отговориш, макар, че се зарече да не го правиш? А може би това е единственият начин някой да те накара да престанеш да се заяждаш, поне по този постинг...Напиши нещо истинско! (ако можеш)



Тема Тъпо парче си, и интуицията ти куца...)нови [re: Aнoнимнaтa]  
АвторГoлeмият ...™ (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 00:47



Всъщност липсата на интуиция не те ли прави по-малко жена?!...Знам ли...
Да ти кажа, че аз съм и Страничен наблюдател, и Сериозно разтревожен, и Големият хуй™, но не съм Мацката™, мда, определено, просто моят е по-голям, ха-ха /само сега не ми казвай, че 0.1 е по-голямо от 0 де:)))/
Та това, че няколко хора пишат що годе грамотно и нападат един и същ човек /всъщност човек е силно казано, не е сигурно 100%.../ не означава, че са един и същи, мен например ме мързи да оцветявам, шрифтосвам и т.н.
Тоя път няма да те обиждам, не заслужаваш, дожаля ми за неориентируемостта ти / в чата, а камо ли навън.../...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.