Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 26.09.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Kvo si nabljudaval ne ta znam...нови [re: futbi]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано19.12.02 15:24



as predlogix . vece niama smisal da se otvariat temickite na nerigistrirani perki...taka ste si ,,umrat ,,sami v malcanie...egati kuxite nabliudateli....EI STRANICEN NEDEI CETI TOVA ....futbi ama k,vo stava vece .mnenie izkazvat vse nepodgotveni...



Тема Осъзнайте се бе!нови [re: din-din]  
АвторCepиoзнo paзтpeвoжeн (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 15:41



Леле, ама вярно простотията ходи здраво по хората... и само по тях.
Тоя din din ще ме извинява, ама повече от 12 години не му давам, дори са му много. Това същество никога не е било в час по български език явно, просто писането му е под всякаква критика. За съдържателност изобщо не коментирам, там е ясно, а и си зависи от сивото вещество все пак. Обаче всички трябва да признаят, че почти нищо не му се чете, то не са някакви запетаи, то не са точки, сложени кой знае защо посред думи и т.н. С една дума: ОТВРАТ!
А Анонимната няма какво да се прави на интересна, щото някои я знаем коя е, само се излага с всички тези постинги. Нещо от сорта на :Крадецът вика "Дръжте крадеца!". Ама момичето е с проблеми явно, има си специализирани заведения за разрешаването им, но... решението е единствено нейно...
Хау! Аз казах!



Тема Re: Аре и тая с етикетите...нови [re: M a ц k a т a™]  
АвторAнoнимнaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 15:56



.
.......само за финал да беше щуротията.........:)))


Точно 6 думи написах по-горе. Хайде, плюй си на ръцете и засядай пред клавиатурата - да отговориш достойно. Приятна ти тръпка!



Тема Re: mi ko da staa...нови [re: din-din]  
Автор futbi (играч)
Публикувано20.12.02 01:41



...bezrazlichni sa mi ! Vse mi e dve kakvo izkazvat... Kristian kato go njaa ne e interesno !
Macki,Fracki...Anonimni...prez kura sa mi !

Barai mecha

Редактирано от futbi на 20.12.02 01:41.



Тема Re: mi ko da staa...нови [re: futbi]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано20.12.02 05:31



sku4no e i e tapo bes kristian4o i tfa e... ma neznam za vas, ama ma mene mnog mi lipsfa

kLaP yA haNds AnD r0ll Da j0inT


Тема Чудо...нови [re: futbi]  
Автор Maцkaтa™ (proffesional)
Публикувано20.12.02 08:06



Ебаси кура, ебаси чудото... Толкова често го споменаваш, че чак исторически стана... Сетих се чак за един виц за един, който искал по пет лева от всяка, за да й покаже колко му е голям и готин въпросният орган, обаче накрая една го питала: "За гледане искаш 5 лева, ами за работа?" и той й отговорил: "Ами той ако можеше да работи, нямаше да проси!" Та и твоята работа така - започни да го използваш, стига само си го развявал наляво и надясно из клубовете като знаме на любимия ти футболен отбор. Че и всички сме ти били през кура... Ай стига бе! Аз, ако мина през там, ще се чудя после как да се излекувам - толкова народ се изреди през него, че рискът от венерически болести е поне 70%. Затова не ме споменавай, диър, когато споменаваш и него в едно изречение (или в последователни свързани изречения). Мерси съм за твоя кур. Такива като тебе с лопати да ги ринеш.

А сега, добро ти утро и лек ти ден!

М.



____________________
Весела Коледа и Честита Нова 2003-та Година!!!

Тема Re: Тая пък къде се вре...нови [re: Aнoнимнaтa]  
Автор Maцkaтa™ (proffesional)
Публикувано20.12.02 08:22



Ти така ли правиш, за да можеш да пишеш, а? Хи-хи. Аз не си плюя по ръцете. Селяните плюят. Простаците плюят. Анонимната плюе. Хубава последователност. Вписваш се в нея като червена коледна звездичка на върха на елхичката.
Каква ти е грижата, съкровище? Че не можеш да пишеш бързо ли? Дразни те обемът на постингите ми ли? Ами бързо мисля, бързо пиша, големи постинги. Какво те засяга теб това обаче, не разбирам. Да не би да размерът на страничката да ти пречи? Че става тежка и бавно се зарежда ли? А ти толкова да искаш да видиш какво съм ти написала? Ами смени си интернет доставчика. Хайванче. Аре, засядай ти пред клавиатурата и се упражнявай. Практиката е майката на майките, а не плюенето. Ще се научиш, споко, ама се иска време.

Знам, че си наоколо и душиш кога ще върна отговор.
Дерзай!

М.



____________________
Весела Коледа и Щастлива Нова 2003-та Година!!!

Редактирано от Maцkaтa™ на 20.12.02 08:23.



Тема Re: Чудо...нови [re: Maцkaтa™]  
Автор futbi (играч)
Публикувано20.12.02 09:44



Abe zapochna da izprostjavash jako no...ne mi prechi ! Ako imash njakakvi samnenia otnosno moja chlen....moga da ti go pokazha otblizo. Savsem skoro si patuvam za Bg. i ako imash jelanie da hodish vechno usmihnata...moje da se uredi. Za zajavki tarsi sekretarkata ! Tja i tja kat teb e fracka !

Barai mecha


Тема Re: Чудо...нови [re: futbi]  
АвторГoлeмият xyй™ (Нерегистриран)
Публикувано20.12.02 11:11



Чедо, хуят ти бил проблемът значи, личи от километрии, нали знаеш, кой за каквото най-много говори, това му е проблемът...Та и ти така, ама споко,има оправия!
Пластични хирурзи много! Иди при някого. Вярно, че не можеш да си платиш, ама пробвай да попросиш, може пък да се съжалят над теб, окаяният ти вид 100 % нее често срещан в Норвегия, мдаа...



Тема Да вземеш...нови [re: futbi]  
Автор мъp-мъp (минаващ)
Публикувано20.12.02 12:47



да кажеш коя е секретарката,че аз нали без уговорка минах,да не вземе да ме санкционира нещо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.