Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 25.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ха-ха, futbi пощуря:))) (и не само той)нови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
АвторAнoнимнaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 14:03



.....доста удобно е да се пише анонимно, нали? Знам го от опит...... Но този твой стил ми напомня нечий доста познат...и не само стилът на писане, а и стилът на НАСТОЯТЕЛНО и ДО ДУПКА разнищване на противника, ако трябва - сто пъти ще го мачкаме и ще му доказваме колко е нищожен..и тръпнем да прочетем дали случайно не е понечил да се защити, за да го смачкаме отново....


ОСТАВЕТЕ ХОРАТА ДА ИМАТ МНЕНИЕ ПО ВСИЧКИ ВЪПРОСИ! НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТО ДА Е КАТО ВАШИТО! И ако не е - това не означава, че хората са нищожества. Ако не можете да напишете нещо градивно и оригинално - по-добре не пишете! Псувните и критиките всеки ги умее....



Тема Re: Ха-ха, futbi пощуря:))) (и не само той)нови [re: Aнoнимнaтa]  
АвторAнoнимният (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 21:59



К'ва си ти ма, за к'ва се имаш и за к'во се бориш???
Изживяваш се като няква боркиня за справедливост, свобода на словото или к'во???
Я си намери кой да ти запълва отверстията и си живей спокойно без да береш грижа на другите....


Еййй, мама му стара, много недоебани тъпи путки се навъдиха напоследък!



Тема Re: Kvo si nabljudaval ne ta znam...нови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
Автор futbi (играч)
Публикувано18.12.02 22:08



....obache si porednia kaput ! Mnogo kato teb bjaha te deto mi prepisvaha kakvi li ne profesii i kak li ne me narichaha. Az na drugite ostavjam da reshat koi ot nas poshturja i koi kade zavizhda. Dali az na teb ili ti na men !
V Balgaria za sazhalenie sa ostanali malko umni hora...ili mojebi nachina na jivot gi kara da izprostjavat do takava stepen do kakvato si izprostjal ti !
Koi kvo ima ot balgarite v chuzhbina mi e prez kura ! Az gledam mnoo mnoo s balgari da ne se sreshtam ....dori...balgarche da se naricham...hich parva radost ne e za mene (osobeno kato popadna na njakoi taximetrov shofior kato teb).
Are da ne te zadarzham che barzam !

Barai mecha


Тема Re: A ti verno si mislish...нови [re: Aнoнимнaтa]  
Автор futbi (играч)
Публикувано18.12.02 22:10



...che az neznam koi e li ? Tva che pishe anonimno ne znachi che ne znam !
Vizh poslednoto izrechenie v postinga mi i se seti ot kade go pomnja !!

Barai mecha


Тема Re: shto.....нови [re: Aнoнимният]  
Автор futbi (играч)
Публикувано18.12.02 22:13



ne ste si s nikovete be sladuri ? Pernik,Plovdiv..Sofia...dori i Texas...vsichki se namesiha tuka !

Barai mecha

Редактирано от futbi на 18.12.02 22:14.



Тема Re: Ха-ха, futbi пощуря:))) (и не само той)нови [re: Aнoнимният]  
АвторAнoнимнaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 11:10



Страхотна логика - когато някоя жена си пише мнението и критикува - тя непременно е недо..... тъпа п...., а когато това прави Негово Величество - МЪЖКАРЯТ - това е СЪБИТИЕТО НА ДЕНЯ!


...и бих поспорила кой е по-недо..... от двама ни, четейки незадоволено-вулгарния ти речник.......! :)))



Тема Не мое бъде...нови [re: Aнoнимнaтa]  
Автор M a ц k a т a™ (proffesional)
Публикувано19.12.02 13:24



Дарлинг,
параноя ли улавям в теб...

Виж ти... Дори Анонимните не са защитени срещу нея...
Страшно е да се припознаваш, затова дори за секунда не се колебай дали някой е някой друг, ама с друг ник... Стиловете на писане на всеки в клуба не са уникални... Винаги има сходни черти... Не си мисля, че съм открила топлата вода, като зная това... но... поне като я ползвам, нека споделя знанието си...

постпараноично,
М.



____________________
Весела Коледа и Честита Нова 2003-та Година!!!

Тема Re: Не мое бъде...нови [re: M a ц k a т a™]  
АвторAнoнимнaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 13:45



Виж ти, огорчената не престава да надава ухо сред простосмъртните...почти по дневен режим - 5 пъти на ден.....


Дали знае изобщо значението на думата "параноя" ??



Тема Re: Аре и тая с етикетите...нови [re: Aнoнимнaтa]  
Автор M a ц k a т a™ (proffesional)
Публикувано19.12.02 14:23



Леле, мале... Голямо ТНТМ си спретнахте тук бе... Да Ви се чуди и мае човек, това от предколедната треска ли ви дойде, или сте си такива...

Това за дневния режим, което си написала, е такъв nonsense, че... сещаш се, нали?

И специално за теб, заразена от коледната ти еуфория, изрових в един речник определението за "параноя". За теб и за останалите - само сега:
"Параноя - Характеризира се с постоянни мрачни мисли и прогнози, наподобява халюцинации. В сексологията има значение на човек, който изпитва постоянен страх от сексуален контакт с партньора, ревност, липса на доверие и т.н." Сега вече не можеш да твърдиш, че не знам какво значи думичката... дори ти знаеш вече, хаха...
Та, както си четях разни сложни думички в речника на научните понятия (благодаря ти, че ме подтикваш да се образовам), намерих една подходяща за теб, която ще ти предам в типичния ми стил - наставнически. Спри да твориш злобни постинги, Анонимно същество, така само засилваш мозъчната си дистрофия.

Не на токсините, да на табутата!
Хаха, ама че щуротия за финал написах...

М.



____________________
Весела Коледа и Честита Нова 2003-та Година!!!

Тема Re: Аре и тая с етикетите...нови [re: M a ц k a т a™]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано19.12.02 15:08



Bravo mace, egati xoricata deto se navadixa...neznam za tiax k,vo znaci lafce... sigurno kato se lafiat...izpolzvat dumi ot recnik ...exaaaaaaa xaxaxaxxaxaxxaxaxaxaaxxxxxxxaaaaaaaaaaaaa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.