Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 02.07.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Za Elena ot Milanoнови  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано07.12.02 18:53



Shte si naprawq truda da ti otgoworq w ramkite na nqkolko izrecheniq- kratko i qsno- za da me razberesh.
1. Istinska kariera se prawi edinstweno w industriqta (tam e golqmata igra). Sumnqwam se che imash cenz i nerwi zatam, taka che koj za kakwoto e uchil.
2. Borba za ocelqwane wodish ti, omujwajki se po smetka za chujdenec, samo i samo za da izbegnesh mizeriqta. I tazi borba ti narichash "kariera"- izwinqwaj, no e smehotworno i neseriozno. Bulgarskite momicheta ne wodqt borba za ocelqwane w jiwota, te prosto si jiweqt i im e got.
3. Ne se opitwaj da se iztukwash, zashtoto si smeshna. Pone w mojte ochi.I jalka.
4. Da ti e jiwo i zdrawo deteto. To nqma wina che majka mu e kurwa.
5. Ti si shtastliwa- zashtoto ne osuznawash kolko si neshtastna.
6. Inache Milano e hubaw grad, a Inter e schampion



Тема Re: Za Elena ot Milanoнови [re: ChristianVieri]  
АвторELENA (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 20:30



MAI SAMO VAV OTBORITE SME NA EDNO MNENIE..SAMO CSKA...A KOLKOTO DO INTER I MILAN NE SAM ZASLEPENA OT GOLIAMA IGRA.. LICNO TI OTGOVARIAM I SMIATAM CE NE SI GUBIA VREMETO KOGATO PISCA NEZAVISIMO NA KOGO.. NO TOVA E DRUGA TEMA... NAISTINA SAM OBIDENA OT TOVA CE ME NARICASC KURVA ZASTOTO PARVO EDNA KURVA NEZNAM DALI IMA VREME ZA DA CATI PRED KOMPIUTARA.. AS SASTO NIAMAX ZASTOTO RABOTIX PO 9-10 CASA VAV AUTOGRIL-RESTORANTNO NE KATO KURVA A V KUXNIATA SLED TOVA BARA I SEGA SAM V MAICINSTVO. NE SE IZTAKVAM CE SAM TUK.. SAMO GLUPAVITE SE RADVAT NA LASKAVI MECTI ZA ROZOVOTO V CUGBINA... NO TI SASTO ZNAESC KAK E VSEKI IZMINAVA LICEN PAT I IMA PRAVO NA LICNO STASTIE I MNENIE ZA TOVA CE SAM CURVA -NA ITALIANSKI DUMATA E ZAVOI- NE MISLIA, NO KAKTO ISKASC SI MISLI TI.. RAZOCAROVA ME SAMO FAKTA CE OBEDINIAVASC KARIERATA SAMO V INDUSTRIA.. -NIMA EDIN XUDOGNIK ILI PEVEC KARIERA NE PRAVI ILI ZACERKVASC DORI IZKUSTVOTO- OCENIAM DIPLOMATA TI NO ZA DA SI ISTINSKI I TOCEN - SPORED MEN 1- NIAMA NUGDA DA OBIGDASC BEG PRICINA 2- NE SAM TE OBIDILA SAMO SAM IZKAZALA MNENIE, I EDIN VAPROS . ZASTO NE RABOTISC SAS SPECIALNOSTA SI V BALGARIA.. TOVA E PATRIOTIZAM...A KOLKOTO DO MAGA MI AKO MI VIARVASC VSICKO SE POLUCI SPONTANNO IBEZ KORISTNI MISLI.. NAPROTIV APARTAMENTITE I VSICKO SE DALGI NA RODITELITE MI TUK .. I AKO SA MERI SAS KANTAR TOI E BOGAT PO DUSCA....AS I DVETE- NE SE NADUVAM PISCA REALNI FAKTI. ZA BALGARIA NE SAGALIAVAM ZASTOTO POSLEDNIA PAT KOGATO BIAX VIDIAX CE NE E TOLKOVA ZLE... SAMO NIVOTO I ETAGITE SA BEZ SRAVNENIE. VINAGI SAM BILA ZA RODINATA I TOVA NE MI PRECI DA GIVEIA GOTINO.. A KURVA ILI NE AS SAM SI AS ZNAESC IZVESTNA MISAL- VSICKI GENI SA KURVI ,SAMO MAIKA MI NE, NO NE ZABRAVIAITE CE I TIA E GENA. CIAO OT MEN I AKO OTDELISC VREME PISCI.



Тема Re: zapochvash da izprostjavash !!!нови [re: ChristianVieri]  
Автор futbi (играч)
Публикувано08.12.02 03:36



Kato narichash momicheto kurva samo zashtoto spored teb se e omajila za pari. Kaka mi e tochno v Milano omajena i ako beshe se izkazal po sashtija nachin za neja...nedei si Boje da te znam kade si. Shte ti nacepja damаdjankata samo s levia si krak ! Ta taka....ako spored teb vsichki koito se jenjat za chuzhdenci sa kurvi...to togava ti se ebati prostija tip !

В България само свестните а навън...курвите...така ли ? Ебати простия кестен дето си .

Underneath your clothes ...is my territory !!!


Тема Re: Elenke..нови [re: ELENA]  
Автор futbi (играч)
Публикувано08.12.02 03:49



Pitash go zashto ne si raboti po specialnosta v Bg. li ? Mi az shte ti otgovorja ! Zashtoto Cristianchi e edin bursuk ! Do predi dva meseca plju Balgaria i kolko sa bili neshtastni tam...sega pak prevartja na 180 gradusa i zapochna da obizhda balgarite na zapad. Momcheto e psihicheski nestabilno . Javno si e bil v BG...njakoja macka mu e vratnala edna zdrava svirka i mu e sabrala ochite ! Tova na zapad ne mu se sluchva poradi fakta che samo v Bg. e goljam s zaplatata si ot 2000 dolara.
E tva e istinata. Viercho obache ne e v chas momcheto i sega sanuva restorant Happy i Escape i Kakao i si misli che vsichko shte mu e nared ! A nie deto sme na zapad...nie sme lainari i kurvi zashtoto vmesto levcheta poluchavame njakakva druga valuta i zashtoto ne se namirame v ochertaniata na VELIKA BALGARIA.

P.S. I skapi Cristiancho...probvai se da obidish i men i shte ti otkrija oshte istini v jalkia ti jivot !!!

Underneath your clothes ...is my territory !!!


Тема Re: Futbiнови [re: futbi]  
Автор Дeмoн (непознат )
Публикувано08.12.02 05:13



Тъпет!



Тема Re: Demonнови [re: Дeмoн]  
Автор futbi (играч)
Публикувано08.12.02 06:24



Klozet !

Underneath your clothes ...is my territory !!!


Тема Me4tiiiiiii....нови [re: ChristianVieri]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано08.12.02 07:23



kakfo dete, kakf saprug, kakfo milano...
me4tiii.....
taq nai mnogo da e na 12. jivee f nqkoe okolno selo, Iska i se da e f MIlano. pone kato i 4eta temata, na tolkova mi prili4a. nqkak si trudno mi e da si predstavq 4e edna omajne jena koqto ima dete, 6i psuva kat karutzar, ama aide.

kLaP yA haNds AnD r0ll Da j0inT


Тема Re: zapochvash da izprostjavash !!!нови [re: futbi]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано08.12.02 12:02



W Magdeburg sum drisljo zapowqdaj



Тема Re: Elenke..нови [re: futbi]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано08.12.02 12:19



Kwo da te obijdam tebe Gospod te e obidil. I ne se opitwaj da mi gledash w djoba,
az sum DI, tozi fakt e predostatuchen- mojesh da si naprawish truda, da si napregnesh bedniq mozuk i da widish kakwi sa zaplatite i posle da goworish. I zashto podhwashtash temata za waluta i pari?struwa mi se che izbiwash kompleksi. Wednuj maj se pohwali che si hotelier. I takuw che si ostanesh- tup si.
Sestra ti me interesuwa tolkowa kolkoto purwenstwoto po futbol w Boliwiq, zatowa nqma da q narecha nikak. Zabelqzah che se opitwash da se iztuknesh che imash sestra w Milano. Moqta sestra puk e germanka, no dosega ne si spomnqm da sum spomenal za tozi fakt.
Otnosno swirkite za koito goworeshe-da, bulgarskite momicheta si gi biwa poweche wuw wsqko edno otnoshenie. Bil sum s germanki tupako, jiwql sum i s germanki- ne mojesh ti da mi obqsnqwash koe kak e w jiwota.
Ajde begaj che staite w hotela te chakat




Тема Re: zapochvash da izprostjavash !!! [re: futbi]  
Авторelena (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 12:37



otnovo sam as- za niakoi kurva za niakoi selianka, za niakoi 12 godiscna sas mecti za milano... no eto me pak - as sam si as i se gordeia sas luka si,,hi hi ne poznavam licno nikoi i ne moga da oceniam nikoi ....no znam samo ce vseki ima pravo na svoe mnenie... no ce sam kurva- moge da go kagi covek ,koito me poznava..... sega vseki treti igrae kurvenski nomer... i otnovo misalta- vsicki geni sa kurvi , samo maika mi ne no, ne zabraviaite ce i tia e gena......- nikoi ne viarva na istinata , kogato e istina... zastoto toz koito zavigda e zaslepen ot egednevieto sas koeto ne moge da se primiri.- pozdravi na tezi koito me razbraxa pravilno...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.