Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 07.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема i o6te za 4ata  
Автор stranger (buntar)
Публикувано25.09.02 17:48



da,pravi ste,4ata e mnogo sku4en naposleduk.oba4e toi si e mnogo dobre napraven,problema si e v horata,a ne v 4ata.
ot druga strana,spored vas ima li po-interesen 4at?samo ne mi govorete za mIRC,za6toto tam vlizat samo da se buzikat s nqkogo,da se pravqt na kakvito ne sa,i izob6to po4ti ne moje6 da nameri6 nqkoi po-golqm i da zavurje6 nqkoi po-svesten razgovor,li6en ot luji,prestruvki,asl,kakva muzika slu6a6 i kakvi li ne drugi bozi
IRC SUCKS



Тема Re: i o6te za 4ataнови [re: stranger]  
Автор MissSixty (маркова)
Публикувано25.09.02 19:38



Я кажи от кой взе картинката... май съм я виждала и преди...



Тема Re: i o6te za 4ataнови [re: MissSixty]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано25.09.02 19:42



da,pozna-ot mireto:) ,dano ne mi se razsurdi,no stra6no mi haresa,a i vijdam,4e tq si q e smenila



Тема Re: i o6te za 4ataнови [re: stranger]  
Авторprosto mnenie (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 23:37



a to tuka 6toto moje6 da vurje6 razgovor.sediat si kato pensii i se 4udiat kvo da praviat.ako vsi4ki sa s kameri da [edva li 6te ima nujda ot asl i t.n.]edin 4at niama v bg s web kameri kato horata[da ne kazvam 4e niama nikav].i kva e razlikata mejdu tozi 4at i mirc ili isq.dori ne izglejda dobre
LI4NO MNENIE




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.