Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 28.09.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема БАЙ ГАНЬО В ЧУЖБИНАнови  
АвторБЪЛГAPИHЪT (Нерегистриран)
Публикувано21.07.02 13:55



Такааа... Значи не може да не ви е направило впечатление, че в този чат влизат разни наши съотечественици /хихи, не съм Тато, споко/, които по една или друга причина, са в чужбина в даден период от мизерния си животец.
В това естествено няма нищо лошо, хората се мъчат там, сами са, без приятели, тъгуват по Родината, липсва им и осъществяват единствената възможна непрекъсната връзка с нея / тук е мястото да кажа: Бог да благослови Интернет!/.
Обаче... Защо мама му стара повечето от тези българчета са абсолютни кретени??? Това е фундаменталният въпрос, който стои на дневен ред. Не стига, че са абсолютни мизерници и не са си намерили мястото под слънцето в България, ами се правят на някакви неповторими личности, за които едва ли не се избиват всички в света да се запознаят с тях и да им целуват краката миризливи. Цитирам приблизително по памет един такъв субект, пребиваващ временно в Германия: "Аз съм млад, богат, красив и преуспяващ българин зад граница, а вие всички сте мизверници, завистливи селяни и т.н."
Държа да отбележа, че същият този екземпляр е познат на доста хора от чата, които са имали рядкото нещастие да се запознаят с него по едно или друго време. Значи този "красавец" е леко плешив, супер грозен, силно заекващ, без никакъв вкус, чалгаджия /един от никовете му е Chalgar-MD и непрекъснато си пее чалги в чата, ама както и да е/, освен това се държи като абсолютен простак, посягал е дори да бие жени в заведение и е хроничен пияница. Повече едва ли има нужда да се каже за "личността" му...
А колкото до пребиваването му в Германия, той е там само за да избегне родната казарма /тук е мястото да кажа, как непрекъснато плюе българите, ама от друга страна "милее" за Родината, хаха, обаче "не му харесвало селското мислене на сънародниците".../ и за да поддържа в себе си мисълта, че е Нещо. Та този субект непрекъснато виси в чата, твърди че влиза от една библиотека в университета, в който уж се развива по специалността си там при един професор.
Кажете ми, как може да се занимава сериозно човек с наука и перманентно да е в чата???
Ама явно може, вероятно той е някакъв гений, който с много малко време работа, постига невероятни резултати, хаха...
Същият този екземпляр има приятелка в България / как може някоя да го хареса тоя, науката не може да обясни, обаче е жена, има си интереси, гони си ги, в това няма нищо лошо/. Обаче нашият решил по едно време, че може да намери друга българка, за да си поиграе с нея. /Защо не си намери някоя интелигентна неселска германка, това също не се знае.../ А пък новата решила, че може чрез него да пробие на немския "пазар" и кой кого иска да използва, не е ясно, ама това както и да е, просто показвам неговият "възвишен" начин на мислене/
Толкова за "Бай Ганьо в Германия", освен него има и няколко негови последователи във Франция, Испания, САЩ и други страни по света. Държа да отбележа обаче, че никой от тях, колкото и ограничен да е, не се е държал като него. Той е просто нещо уникално /самият той го мисли, но по други причини/.
Накрая ще възкликна само с няколко емблематични изречения:
ПАЗИ, БОЖЕ, СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА!
БОЖЕ, КОЛКО МЪКА ИМА ПО ТОЯ СВЯТ, БОЖЕ!
СУЕТА, ВСИЧКО Е СУЕТА!
Бъдете живи и здрави и ако можете, не бъдете Бай Ганьовци в чужбина...



Тема Re: БАЙ ГАНЬО В ЧУЖБИНАнови [re: БЪЛГAPИHЪT]  
Автор Tyrael (непознат )
Публикувано21.07.02 19:39



Ami da ti kaja 4e ne6to takova stava i pri mene...znam kak se 4uvstva6 6toto v taia Canada i samia grad Montreal balgarite se predstaviame za super-duper OLIGOFRENI(pone v daskaloto taka)zaradi 2ma balgari.Ama dobre-ednata e super blqqqqqqqki6nik a drugia e na 16 godini ama izglejda na 11(as sam na 13 i si go mlata seki den koga go vida)i tva mom4e ne6to e postradalo ot 4ernobil.6toto koga se e rodil po4nali tia raboti.Kvo da govora-PAZI BOJE SLIAPO DA PROGLEDA i tuka 6toto tia imat bahti i samo4uvstvieto AMA SE KRIAT kato mi6ki kato stane vapros na ne6to vzaimno pomagane-daje se 4uda dali da ne zabravia balgarskia kato samo te mi ostavat v klasa kato balgari...



Тема Re: БАЙ ГАНЬО В ЧУЖБИНАнови [re: БЪЛГAPИHЪT]  
Автор Лиrлaтa (лигаво)
Публикувано21.07.02 20:58



Драги ми БЛЪГАРИНЕ, съгласна съм с твоето мнение. Момчето не е на център, елементарно мислещо е. Изтормозено е от живота в Бг, за което може би няма вина.
Ако се замислим може би до някъде е прав да замине. Все пак България е на път да изчезне. Да се претопи в чужди мисли, думи, песни. Да затъне в собствената си мърсотия и нечистоплътност. Да отмине безвъзвратно...
"Как тогава да остане? Защо?"
Преди време един български вестник си позволи да напише с огромни букви на първата си страница " БЪЛГАРИЯ УБИ ДЕТЕ". Всеки ден самодоволно ни се повтаря, че Европа отваря вратите си за България. Защо проектът "Красива България" е финансиран от чужди пари? Защо църковниците десета година не знаят на кой Бог служат? Защо българските самолети не летят в българското небе?
Защо ли вече не се питаме за какво му е било на Апостола да постави толкова много въпросителни зад стона "НАРОДЕ". В тефтерчето, което винаги ще ни боде очите. И душите. Защо в Аржентина вече има два паметника на Левски? Никой не ги краде, за да ги предаде за старо желязо. А тук в България не пропускаме да оскверним паметта му. Я с гнусни графити, я с развят транспарант със свастика, я и безумно политическо словобудство.
"Как тогава да остане? Защо?"
Дали не е време всички да заминем в Аржентина? За да запазим чист Апостола у себе си?
Има и друг избор разбира се. Да останем тук. Сега. На пук. За да направим нещо за себе си. За страната си. Защото еднопосочният билет не е решение. Защото Ботев не остана в Браила. Остана на Вола. Завинаги. Защото Алеко отиде до Чикаго. И се върна. За да бъде убит. Но в България. Защото Христо Ботев замина. И светът чу за България. И се върна, за да почива в българска земя. Защото Европа не трябва да приеме България. Тя трябва да я възприеме. Да преглътне хилядолетната и история и култура. Да се примири, че България е Европа. Много древна Европа. Много повече Европа от доста други.
Има защо да оставаме в България. Защото тя е красива и без парите по програмата ФАР. Защото България не убива деца. Защото България има бъдеще. И това сме ние.
Надявам се господин Бай Ганьо да прочете това и да преустанови глупавото си и дразнещо мислене. Защото той е просто поредното изтормозено дете заминало в чужбина. Което е съжалявано от повечето хора за съдбата си.
P.S. Малко се поотклоних от темата, за което се надявам да бъда извинена.

Редактирано от Лиrлaтa на 21.07.02 21:05.



Тема The Last Action Heroнови [re: БЪЛГAPИHЪT]  
Автор Maцkaтa (professional)
Публикувано21.07.02 22:27



Бог да благослови интернет и в частност чата, бих добавила аз. Някой потребител, си спомням, беше казал следното - че причините да стои някой в чата са най-разнообразни, но основно се състоят в: убиване на време, интерес към нета по принцип, надежда, че може да се запознаят с някого, който не е като многобройните им познати, които са някакви тъпи лигльовци и тъпанари, желание само за някакъв флирт и емоции, без нещо повече. Естествено, че има и много други, при всеки е различно, всеки търси в чата липсващото в собствения му живот звено. Но това, което ме заинтригува да пиша по темата за Бай Ганьо тук е вероятната причина на въпросния субект балкански да виси ежедневно и по толкова часове в Лафчето на Dir.bg и да се опитам да ви представя как изглежда същият този екземпляр в очите на жените от чата. При това в очите на хубавите и доколко е възможно умни жени (защото се предполага, че те имат някакви смислени критерии за оценка на поведението и личността).

Едва ли е много трудно да се разбере за кого точно е написана тази тема. Малко по-редовните потребители веднага биха се досетили. Е, досетих се и аз. А ако някой все пак още се чуди и недоумява, то нека изясня още в самото начало за кого става въпрос - Geparda, Schondorf, Chalgar-MD, 1.FC.MAGDEBURG, DerKleineBruder, Leonardo, ODDSET - със сигурност вече е блеснала широка усмивка на лицата ви, нали? Съвсем естествено е, след като в съзнанието ви е изникнал Емблематичният за Лафчето, колкото любим, толкова и нелюбим субект, едновременно тясно и широко скроен, банално стандартен и стандартно банален, обичан и мразен... каквито и епитети да наредя, все ще е недостатъчно за колоритната му особа (хм, особа е доста силна дума в случая, но той определено се изживява като велика такава). Прочетете още веднъж никовете му - ами първата асоциация, която изниква в съзнанието ви, предполагам е доста показателна за нагласата и неориентираността на нашия "чат-герой" нали? ..... И все пак не мога да спестя истинското име на човечето, в крайна сметка той се е родил само с едно име, ако ще и да се нарича по хиляди начини през живота си. Теодор се казва. По-често може би ще го наричам просто "Ганьо", макар и в момента да се колебая между "Супермъжа", "Джони Бравото на Лафчето", "Красивия Ум на чата", "Спайдърмена на мрежата" и други подобни... Мнеее, за Теодорчо няма нищо по-подходящо от Бай Ганьо.

Да, позволявам си да пиша за Теодорчо, защото го познавам добре. Но от общуването си взаимно с него, не сдобих толкова добра представа за истинската му същност, колкото от наблюдението на реакциите му в измисления виртуален свят. Гледан отстрани, Теодор се разкрива много по-прекрасно. Като да седиш в галерия и да наблюдаваш картина. Жалко, защото наблюдението на Теодорчо бих сравнила с наблюдението на некадърна цапаница.

Милият той, наистина се облича ужасно, не умее да води разговор, липсва му такт и деликатност. Навиците му просто не искам да коментирам. Никакъв, ама абсурдно никакъв вкус няма във всяко едно отношение, за стил да не говорим. Ако съществува стил "китно родно село", то Ганьо е лицето му. Иска ми се да кажа, че Теодор не е виновен за това, но... На тази възраст е непростимо да не си виновен за собствените си грешки. Крайно време е да си се научил що е това отговорност, какви са начините за нейното понасяне и умение за справяне с последствията от непоемането й. Да, вярно е, че е много лесно да се представяш за свръхнадарено същество, когато си скрит за четящите те. Всички сме супермодели с по две Нобелови награди, три научни степени и куп научни открития. Бла-бла-бла. Никой не вярва. В чата лъжите се леят като порой. На никой не му е лесно да живее със собствените си комплекси (всички сме комплексари по своему), но някои все пак успяват да ги прикрият. Е, Ганьо не само че не се старае да ги прикрива, напротив - той се стреми да ги изтъкне. На какво ли да отдам това - може би основните причини са грешки във възпитанието му още от невръстна детска възраст, насадено чувство за малоценност, което сега избива в нечовешки размери, и липса на житейски опит, а в последствие бих прибавила и липса на признание, неудовлетворени потребности за реализация и самоактуализация... и ред, ред други.

Теодор е човек, за когото с чиста съвест може да се залепи етикетът "може да съм грозен, но за сметка на това съм и тъп". Не може да не ви е направила крещящо впечатление изливащата се на талази помия от червено обагрени реплики, избълвани от "умната" му глава и написани (доста често с правописни грешки) само за да бъдат забелязани (да бъде забелязана малката безлична мижитурка, свряна зад някой от компютрите в интернет-залата на библиотеката в Магдебург, която мижитурка, неволно отдаваща се на типичния български мързел, виси в чата и дрънка, та се не трае, вместо да се старае да се учи и развива - нали точно това би трябвало да е причината на пребиваването му в Германия) и да получат "общественост" един вид. Колко често Теодорчо се трансформира в нетърсена информационна агенция, ръсеща купища ненужна информация относно никому неинтересуващи го простотии (като например дипломната му работа), колко често чатърите са принудени да се чувстват като в чалга-бар, тормозейки виртуалния си слух с любимите Ганьови песни, колко често всички сме принудени да следим мачовете на Теодорчо, колко често, колко често и колко често... Ганьо възприема този чат сякаш е собственост на родителите му (или на баба му - германката, или не, май германката беше сестра му... обърка се момчето в определен момент). Да, вярно е, че всеки има право да говори (тоест пише) каквото си пожелае в общата, но все пак не всеки се е самозабравил дотолкова, че с чисто съзнание, че е досаден и безинтересен, да пълни екрана с щуротии. Някои, както се казва, имат малко повече акъл в главата си и може би са по-възпитани и се съобразяват, че не са единственото присъствие в стаята, че те са част от групата и трябва да живеят в естествена симбиоза с нея. Но... всяко стадо си има и черни овци, без тях не може.

Теодорчо е по-страшен от всички онези, които използват чата, за да изливат своята агресия в мрежата вместо по улиците, по заведенията или вкъщи. По-страшен е, защото той не може правилно да оценява реалността. В даден момент от живота си, опитвайки да превъзмогне произхода си и генетичния си потенциал, той е изгубил вярната база, изгубил е ценностната си система, израждайки я в чудовищно крива призма, през която сега пречупва всички елементи на заобикалящия го свят. Може би някога е успявал да живее с реалността, но дотолкова е смазан от нея, че в един момент не издържа и започва да се изживява като бленувания в собственото си изкривено болно съзнание образ. Такива типове като Теодорчо са обект на изследване - но не защото са уникални или неповторими, а защото са болни, дефектни, нередовни... както щете, ги наречете. Грубо казано, мършата.

Като жена, вземайки под внимание собствените си критерии за мъжественост, никога не бих определила Теодор като мъж, заслужаващ определението "мъж", или като човек, носещ в себе си добродетели и примери за подражание. Напротив, срам ме е (като жена и още повече като българска жена), че подобни същества (чиято връзка с човешкия род е само физиологична) се гордеят със себе си, базирайки се на болната си фантазия, и имат самочувствието на преуспели (без дори да знаят значението на думата), срам ме е, че съм принудена да понасям на гърба си "славата" им, където и да отида извън границите на страната. Нямам нищо против някой индивид от мъжки пол да е ръб, не може всички да са перфектните мъже, но нека тези ръбове (ако не се стараят да се развиват в положителна посока) не се натискат поне така грозно и нагло, а да си седят мирно и кротко и просто да се примирят, защото ние сме последните, които имаме вина за техните дефекти. Както и ръбовете нямат вина за нашите дефекти съответно.

Дори и най-отнесената и тъпа виртуална блондинка, убедена съм, не би се вързала на приказките на Теодор. Но явно той е единственият, който е сляп за този факт. Всички му се присмиват - присмиват се не толкова на липсата на разумна идея в болната му главица, колкото на самочувствието му, нахалството, грозното перчене и превъзнасяне - но той си мисли, че се сипе дъжд от звезди върху единствената му и неповторима бляскава (и все пак балканска) същност. Сам-единствен си вярва. Не съм сигурна, че съжалението му би било уместно. Теодор има нужда от помощ, а не от съжаление, при това специализирана помощ.

Та така... дори и да бях последната беднячка, останала сама на земята със същество като Теодор, без да има с кого другиго да обеля и дума, да умирам от глад и жажда, никога не бих се примирила с Теодор и не бих се оставила да бъда в ръцете му, та било то и в мислите му само. По-скоро бих си изровила дупка и бих се оставила да стана част от пръстта.

Единственото, което бих добавила (защото отделих прекалено много време и внимание на Теодоро-Ганьовата същност) е следното: ако коефициентът му на интелигентност бе малко по-висок, Теодор би бил растение.

P.S. Бог да благослови интернета, в частност чата и най-вече опциите, които предлага, подобни екземпляри да запълват списъка с натрапниците.

Мацката

Човешката ограниченост е безгранична!!!


Тема Re: The Last Action Heroнови [re: Maцkaтa]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано21.07.02 23:17



Тц, много ви бива да коментирате дядо Ганьо, възхитително!




For every minute you're angry, you lose sixty seconds of happiness.

Редактирано от SEAofNlGHTMARES на 21.07.02 23:20.



Тема Re: The Last Action Heroнови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Maцkaтa (professional)
Публикувано22.07.02 10:17



Е, и на нас ни се случва понякога нещо изключително. Или, с други думи (които аз никога и по никакъв повод не бих си позволила да кажа или напиша някъде), и грозните жени понякога ги ебат.

Мацката

Човешката ограниченост е безгранична!!!


Тема Re: The Last Action Heroнови [re: Maцkaтa]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано22.07.02 10:22



Аре ве! Хубаво определение за "никога" имаш . Пък и едва ли толкова рядко ви се случва да "сътворите" нещо "изключително" :).

P.S. Няма за какво да се хвана за да поспоря, ммм, не е честно!

For every minute you're angry, you lose sixty seconds of happiness.

Редактирано от SEAofNlGHTMARES на 22.07.02 10:23.



Тема Re: The Last Action Heroнови [re: Maцkaтa]  
АвторPA3BEЙПPAX™© (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 13:44



без да влизам в излишни подробности искам да ти споделя че има човек в чата който е копирал част от инфото на geparda и се представя за него)
при необходимост бих обяснил твърдението си)



Тема кой.........КОЙ Е........всъщност?!?нови [re: PA3BEЙПPAX™©]  
АвторPA3BEЙПPAX™© (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 14:18



И ТАКА- САМО ЗА СВЕДЕНИЕ И В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА- с ключ/потребителско име - Geparda има следните регистрирани никове:
НИК:
Geparda
1.FC.MAGDEBURG
Chalgar-MD
Schondorf
====> ТАКА..... А СЕГА ДА ПРЕМИНЕМЕ КЪМ ДРУГАТА ПОДРОБНОСТ- С КЛЮЧ /ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ/ Ananis са регистрирани следните никове:
DerKleineBruder
GOLQMO_SURCE
Leonardo
ODDSET
Sudba

какво е интересното оттук изброените никове и каква е връзката между тях ще попитате?- ето ви и отговора- при първите 4 ника- на мястото за име стои "Prosto Tedi" ....това е познатия на всички Гепард!!!
при следващите 5 ника с друг ключ обаче името е променено "Das kleine kluge Bruederchen" а пък инфото буквално е изкопирано - с някой малки грешки разбира се.....))
.........така- и това не е всичко- продължавам.....с ключ - 743 са следните никове:
Бaй_Гaньo
\Leonardo ......../забележете наклонената отпред черта!!!- ако незнаете с тази черта се влиза в чата - но тя не се вижда от чатърите и все едно е същия човек!!
=========> и понатам- ключ 706 със следните никове:
Geparda<i> - вероятно си спомняте срива на чата благодарение на тези символи"< >" в началото или края на ника?

--------> с ключ Psuvnia следния ник:
Geparda_e_лaйнo

в заключение не твърдя че съм 100 процента сигурен- но въпросния Гепард го познавам- а и той мен доста добре - и без да ми е приятел- ви казвам че с мен винаги се е държал коректно!иначе и аз съм напоследък обаче с ключа Ananis - респ. с никовете които съм изброил по горе- взеха да стават много брутални- даже и по отношение на мен - което ме навежда на мисълта, че някой се опитва и така да го изкара Гепарда още по черен- не че и инак е много бял де- но все пак......)



Тема Естествено съмнение....нови [re: PA3BEЙПPAX™©]  
Автор Maцkaтa (professional)
Публикувано22.07.02 15:31



А дали е възможно и вторите два ключа (706 и 743), които изброяваш, също да принадлежат на Теодор? Ей така те питам... Какво те навежда на мисълта, че съществува "някой, който иска да го изкара по-черен, отколкото е"? Всички нормални потребители сме свидетели, че именно неговите никове (съществуват и други, разбира се) са тези, които бълват неземни идиотщини. Е, слава богу, в последните дни позачезнаха. Честно да ти кажа, това ми прилича повече на тактиката "заблуда на противника", която изобщо не се съмнявам, че Теодорчо би вкарал в действие.

Нормално и човешко е да изразя съмнение, че изкривената Ганьова психика е в състояние да роди какви ли не умопомрачителни идеи, включително и регистрации от типа на 706 и 743.

Мацката

Човешката ограниченост е безгранична!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.