Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 20.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Какво мислите за идеята за...нови  
Автор Maцkaтa (professional)
Публикувано23.07.02 22:34



Как ви се струва предложението чатът да стане платен? Тоест, всеки регистриран ключ да се заплаща... Защото, простете ми нахалството да отбележа, но не е нормално да има 22837 потребители и 36427 прякора (справката е към 22:28 ч. на 23 юли 2002 г.), а всички знаем реално приблизително колко сме онези, които се мотаем в Лафчето...

Та така, това е просто запитване към всички. Не е лично мнение. Вземете го под внимание, когато отговаряте по темата.


Мацката

Човешката ограниченост е безгранична!!!


Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано23.07.02 22:58



супер тъпо ми се вижда.
никой няма да тръгне да ти плаща някакъв си чат.
няма да остане никой.



Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: Maцkaтa]  
Автор !S (непознат )
Публикувано23.07.02 23:39



Мисля си...с присъщият си атеизъм....че някога Месията беше изгонил търговците от храма...



Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: Maцkaтa]  
АвторБapoвeц (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 00:05



Хехе коте наиш ли начи кокло си права . Трябва да се плащаааа квеото не стаа с пари стааа с много пари какт съм казал аз!!!!! Не че има нещо общо с въпросчевто ти ама аз да си кажа хехе
Имаш крава-пиеш млеко и тва аз съм го казал такаче имаш пари-чатиш демек хехе, немаш пари-не чатиш или другоче казано -ДУХАШ СУПАТА тва не съм г о казал аз ама пропуск просто хее
Тва е айде чао



Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: Maцkaтa]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано24.07.02 00:14



Кукувица кука на шипков храст....





Love is the wisdom of the fool and the folly of the wise.




Редактирано от SEAofNlGHTMARES на 24.07.02 00:16.



Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано24.07.02 02:24



xaxaxaxax
ne hora nikoi niama da go napravi platen moge tzelia 4at da se metne za platen oba4e nikoi niama da si mradne pras4eto.... tfa e istinata...
+ tfa se pak ima hora koito ne sa vav bg... te kak 6i se opraviat????

i kfo sled tfa??


Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: linkinlady]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано24.07.02 08:02



Всеки се спасява, както може, скъпа. Като даден човек е извън България никой няма да му затвори устата, да каже на някой роднина да му плати чата.
Впрочем имам чувството, че идеята на Мацката е точно такава, да не могат да влизат потребители извън Бг .

Love is the wisdom of the fool ana the folly of the wise.

Редактирано от SEAofNlGHTMARES на 24.07.02 08:05.



Тема Как ще ми приписваш такива идеи, злато... :)))нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Maцkaтa (professional)
Публикувано24.07.02 10:07



Ооо, не, златна моя, заблудила си се в идеята ми.

Първо, това е обикновено питане, защото ми е интересно мисленето на самите потребители на Лафчето. Второ, ако трябва да изразя лично мнение, съгласна съм чатът да бъде платен, но едновременно с това не ми се иска да бъде платен. Трябва да е платен, за да се избие зърното от плявата, а не ми се иска - хм, не ми се иска от чувство за хумор.

Въпросът с евентуалното плащане е много прост и мисля, че някои умни хора са го разрешили мнооого отдавна, създавайки система на разплащане по електронен път. Така че, ако евентуално Лафчето бъде платено, няма да има проблем за никого да си регистрира ключ.

Толкова за днес, че имам рожден ден и по случая ще съм лаконична навсякъде... Може би само на Тео ще обърна специално внимание... О, и да не забравя да те поздравя за постижението, което си реализирала с него - той ти е отговорил наистина нормално - или си го хванала в добро настроение, или е твърде рано още и му се спи, за да пише глупости, или може в този клуб да го направим човек

Мацката отива да си отваря



Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Re: Как ще ми приписваш такива идеи, злато... :)))нови [re: Maцkaтa]  
Автор !S (непознат )
Публикувано24.07.02 11:09



Честит рожден ден...Ще си посволя едно пожелание.....не , че е много оригинално, но на мен много ми харесва....и така...
Да пием тазгодишно вино, когато стане на 100 години на твоето погребение. Смъртта ти да е насилствена, причинена от ревнива съперница...и ревността и да е основателна :)



Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: Maцkaтa]  
АвторLeonardo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 16:52



Predlagam po pet Euro na chas da se plashta za chatene




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.