Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 25.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Нещо липсва...  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано31.07.02 20:29



Нещо липсва в този клуб?? Не мислите ли??? Питате се какво е то, а??? Сега ще ви кажа! Липсва модератор!!! Това е положението!
Цеки, що не поработиш по въпроса?!


Дъшеря ви!


Love is the wisdom of the fool and the folly of the wise.


Тема Re: Нещо липсва...нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано31.07.02 20:44



аз пък си мисля, че никой от админите не поглежда тук



Тема Re: Нещо липсва...нови [re: Fashion]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано31.07.02 20:48



Не, поглеждат тук понякога:))). Не много често, но все пак...

Love is the wisdom of the fool and the folly of the wise.


Тема Re: Нещо липсва...нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано31.07.02 20:58



може...по 1 път на месец предполагам

Редактирано от Fashion на 31.07.02 20:59.



Тема Re: Нещо липсва...нови [re: Fashion]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано31.07.02 21:02



При повечко късмет може и да минават веднъж месечно:))).

Love is the wisdom of the fool and the folly of the wise.


Тема Re: Нещо липсва...нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано31.07.02 21:10



мда, съгласна съм



Тема Верно липсва...нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано31.07.02 22:40



Какво достига до ми, малко щерче? Модератор, казваш, нямало? Знам, забелязах го преди седмица още. И написах писмо на

. След два дни им писах второ. Днес им пратих трето. Познай резултата? Нулев съответно. Изобщо никакъв отговор. И вече започнах да си мисля, че си права и е крайно време да изпратя писмото и до Цеки, та дано поне той си проверява пощата и му обърне нужното внимание. Защото липсата на модератор си е наистина проблем!

Смятах да пусна тук тема за модератор - за правата и задълженията му, за изискванията към тази длъжност, но... аз нямам нужната информация, защото господата (или госпожи(ци)те) от поддръжката ги мързи да ме осветлят по темата.

А иначе си мисля, че модераторът трябва да бъде избран измежду потребителите в този клуб. Някакво гласуване ли, що ли?

Не мога да скрия и личните си мераци към поста! Повече няма да кажа от скромност, но едва ли можеш да отречеш, че "м"-чето в края на ника ми отива... много ми отива!



Мацката, с желание да се преобразува скоро в Мацката

Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Re: Верно липсва...нови [re: Maцkaтa]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано31.07.02 22:56



Ами в твоя чест е пусната темичката

Love is the wisdom of the fool and the folly of the wise.


Тема aa nedeite taka be..нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано01.08.02 04:28



nediete 4e 6i me izrita toi moderator ot toia club 6i mi trie si4kite temi


a kakfo 6te pravi slet tfa kluba bez moite zlatni mnenia?


btw Matzkata ako mi kupi6 6okolat moge i da ne galsuvam za tebe...

viarvaite f lubovta ot prav pogled ili da izlezna i pak da vlezna?


Тема Re: aa nedeite taka be..нови [re: linkinlady]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано01.08.02 07:08



E за какво да ти купува шоколад при положение, че така или иначе няма да гласуваш за нея?

Love is the wisdom of the fool and the folly of the wise.


Тема Он-лайн изнудване...нови [re: linkinlady]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано01.08.02 09:33





Ти... не мога да повярвам...
Чиста форма на он-лайн изнудване...
И защо точно шоколад?

Хайде стига глупости!!!

Мацката

________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!


Тема Re: Верно липсва...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано01.08.02 18:29



и аз имам желание да стана
Fashion




Тема lipstfa ni samo neznam i as kfo :)))нови [re: Fashion]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано01.08.02 22:19



neeee niama takiva xtri :)))

Nikoi ne moge da ti dade tova, koeto az moga da ti obe6taia


Тема Виж...нови [re: Fashion]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано01.08.02 23:04






Аз искам... Ти искаш... И те искат... Ние всички искаме... Винаги... Всичко


Мацката

P.S. О, щях да забравя, Fashion... Радвам се, че ти служа за пример, но все пак не ми е приятно да ми вървиш след задника и да ме копираш

________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Re: Виж...нови [re: Maцkaтa]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано01.08.02 23:13



Юпиииииии, аз не искам:)))

Редактирано от SEAofNlGHTMARES на 01.08.02 23:14.



Тема Re: Виж...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано02.08.02 11:21



аз ти вървя след задника?ти за каква се мислиш? или те е яд че и аз мога да правя това?
Fashion
не бъди толкова надута, Мацката, ставаш смешна... и аз вече не искам да съм модератор. умните винаги отстъпват.
хайде чао и със здраве!




Редактирано от Fashion на 02.08.02 11:28.



Тема Fashion, Fashion...нови [re: Fashion]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано02.08.02 14:27



Скъпа Fashion, наистина ли мислиш, че си в състояние да ме ядосаш? Не, не си! За това, че копираш действията ми, не бих могла да се ядосам, дори и да искам. Напротив, мога да се полаская, че явно са ти харесали, щом ги повтаряш! Как може да ме е яд, че ти си научила нещо, което аз съм научила преди теб? Не, ти наистина ме разсмиваш! Все едно някой учен да се ядосва, че има последователи на идеите му и други, които прилагат откритията му. Смешно е, нали?

А иначе ще се надувам колкото си искам, имам покритие на самочувствието си и, когато е нужно, го доказвам! Ти, ако искаш, се смей... твоя воля...

Ако не си ме разбрала, нека да ти го кажа с думи прости: Fashion, копирай ме колкото искаш, всеки може да го прави. Eлементарно е! Само не ми натрапвай копирането си, моля! Видях, че можеш! Браво!

И за да не превръщам темата в личен спор, няма да ти споменавам теорията си за отказването ти.


Мацката с либералните разбирания...



________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Мацката, мацкатанови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано02.08.02 15:24



мила моя, точно пък твоите действия не бих копирала. ако изобщо исках да ги копирам, бих го направила в някой друг клуб, не мислиш ли? пък и освен това не са твои открития. това го може почти всеки трети човек в клубовете, така да знаеш!не искам да споря с теб.




Тема Ха-ха-ха...нови [re: Fashion]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано02.08.02 20:03



Ами че аз казах същото... Явно нищо не си разбрала... Излишно е да ти обяснявам каквото и да било.

Мацката



________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано02.08.02 20:32



миличка, направи си сметката. аз пиша от няколко месеца в клубовете, само дето си сменям името и ключа от време на време. лично съм питала в клуб "Въпроси и помощ" за някои такива трикове. докато ти си регистрарана от няколко дни и ми казваш, че знаеш повече от мен. нямам нищо против това знаеш повече, но да ми казваш, че ти подражавам, при положение, че пиша тук, от доста повече време от теб...



Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: Maцkaтa]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано02.08.02 20:32



Моооооля ви, без обидни думи, ако ще се биете ще го правите, както трябва. Първо косите един кръг в тревата и второ боя трябва да е на лунна светлина.
Гответе се!!! Победителката ще е модератор, хихи.




Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано02.08.02 20:37



аз не искам да съм модератор



Тема Умнице със стаж...нови [re: Fashion]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано02.08.02 22:24



Ако си изтрия ключа сега и след това пак го регистрирам, какво ще стане, умнице? Ще ми се изтрият мненията! Ще си имам пак същия ник, но ще се водя регистрирана отново. А това ще означава ли, че ако мненията ми се нулират, не съм писала в клуба?

По отношение на знанията и опита. Доколкото се хвалиш из чата, ти си в шести клас. Аз бях в шести клас преди десет години. Първият извод се налага от само себе си, без да го изразявам писмено. Но ти едва ли ще го разбереш. Споко, ще го израстеш. Второ, по отношение на картинките не се имам за откривател. Факт е, че ти сама се изпъчи пред мен, за да забележа, че и ти си можела не знам си какво. Да съм те питала?

Аз не откривам топлата вода, драга, а отдавна я ползвам!

Ако и на този постинг не разбереш смисъла, извикай някой по-възрастен от теб, за да ти го преведе. Както и на предишните постинги, които ти писах по темата. Писна ми да ти повтарям едно и също.

Чао, до някоя друга тема,
Мацката



________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема do matzkataнови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано03.08.02 05:09



matzkata za pravopisa mi da ti kaga. vig sa ne sam negramotna i znam kak se pi6e pravilno :} oba4e 6to pak da pi6a taka kato mi e po ko i pove4e me kefi da si pi6a taka kakto si govorq :} i taka ve4e kazah ti osnovnoto kfoto iskah da ti kaga i ne vigdam za6to triaa da se fpuskam f podrobnosti :}} aaaa samo iskam da pomila tezi, na koito im pre4i tova kak pi6a naka da kazvat spetzialen predov 6i pravq za tqh :} 4ao

Nikoi ne moge da ti dade tova, koeto az moga da ti obe6taia


Тема ОКнови [re: linkinlady]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано03.08.02 09:28



OK!




Мацката



________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Re: Умнице със стаж...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано03.08.02 10:13



а ти не разбираш ли, че не съм се изпъчила пред теб?
не съм искала да ти покажа, че го знам този номер, а че искам стана модератор на клуба. изобщо не се надувам, с това което знам, и не съм се хвалила в чата, че съм 6ти клас. щом ме питат, аз отговарям
надявам се и ти да си ме разбрала.
извинявам се, ако съм те обидила с нещо!


Редактирано от Fashion на 03.08.02 15:31.



Тема Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор MarlenaVidal (misterious)
Публикувано03.08.02 16:56



Тук се пускат по максимум 30 постинга на ден!
Тук няма spam, а ако има реклами те са толкова епизодични, че изобщо не правят впечатление!
Тук може и да има търкания между пишещите, но то навсякъде има! Ако всички бяхме на едно мнение, каква ли скука щеше да бъде.

Ако някой ми даде разумни причини защо е наложително да има модератор в този клуб, ще бъда заинтригувана, а може и да си променя мнението.

Интересно е и какви са мотивите на тези, които искат да бъдат модератори. Защото аз логична причина не виждам, освен тази да задоволяваш егото си с идеята за виртуална кариера. Смешно.



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: MarlenaVidal]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано03.08.02 18:07



аз вече няколко пъти казах, че не искам да бъда модератор!
желаещите да си кажат!




Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: MarlenaVidal]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано04.08.02 16:39



Пише се "mYsterious"...MarlenaVidal Има куп причини да се заеме някой да бъде модератор, но най-главната е да се премахват бележки с "мръсен" език, правописни грешки и др. Всъщност какво пък на теб ти пречи, че някой е изявил желание да бъде модератор??

Fashion, за тебе разбрахме, че си като "фурнаджийска лопата", обаче не сме малоумни, нито пък ни е къса паметта. Изобщо не ни вълнува пубертетското ти поведение "искам-неискам".
Лек ден.




Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор MarlenaVidal (misterious)
Публикувано04.08.02 17:44



Дай статистика: колко "мръсни" постинга са написани в последния един месец. Но естествено, преди това дефинирай понятието "мръсен език". И няма ли това да бъде субективната ти оценка? Ако за един човек нещо е мръсно, за друг може да е висша форма на елегантна циничност. След като няма една общовалидна оценка на това какво е "мръсен език", тогава какъв критерий за модераторска намеса може да бъде?

Часовете по правопис отдавна сме ги минали. Това е интернет, не приемен изпит по български език и литература. Всеки може да си пише както си иска, след като така му харесва. На който не му харесва - клубове много, форуми в други портали - много, а има и една опция - offline й казват.

Да, mysterious се пише. Жалко, че не схващаш играта на думи.



Това ли са ти аргументите?

Редактирано от MarlenaVidal на 04.08.02 17:46.



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано04.08.02 18:16



SEAofNlGHTMARES, не го казах на теб, а на MarlenaVidal.
абе хора, какво все ми се карате...все едно съм ви изяла закуската...защо си го изкарвате на мен, да му се невиди


Редактирано от Fashion на 04.08.02 18:24.



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор !S (непознат )
Публикувано04.08.02 18:28



Ти от името на група ли говориш или по принцип си се възприемаш в множествено число?
Само питам....нищо лично...



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: !S]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано04.08.02 20:18



xexe !S na koi govori6?

Nikoi ne moge da ti dade tova, koeto az moga da ti obe6taia


Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: MarlenaVidal]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано04.08.02 22:56



Не ти разбирам аз игрите на думи, тъпа съм. И понеже съм тъпа не намирам за нужно да ти дефинирам каквото и да било. Има си възприети норми за "нормален" език. Който иска да се съобразява с околните, а който не иска....майната му. Така и не разбрах какво ти пречи идеята за модератор? Просто едно "м" в края на ника и малко повечко екстри? Или може би нещо друго те дразни????

Редактирано от SEAofNlGHTMARES на 04.08.02 22:58.



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: !S]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано04.08.02 23:01



Ами ние си имаме голямо самочувствие и като Наполеон си говориме в множествено число.



Тема Re: Нещо липсва...нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор shnorhel (гъзар)
Публикувано04.08.02 23:08



miau




Тема Re: Нещо липсва...нови [re: shnorhel]  
Автор shnorhel (гъзар)
Публикувано04.08.02 23:16



bau




Тема Re: Нещо липсва...нови [re: shnorhel]  
Автор shnorhel (гъзар)
Публикувано04.08.02 23:24



puf




Тема Re: Нещо липсва...нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор shnorhel (гъзар)
Публикувано04.08.02 23:27



truuuu




Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор MarlenaVidal (misterious)
Публикувано05.08.02 00:41



Каква игра на думи бе, скъпа? Зададох съвсем адекватен въпрос. Уви, не получих адекватен отговор.

Не ме разбирай погрешно, аз също не си падам по простотиите. Това, което исках да подчертая е, че след като няма ясен критерий какво е това "мръсен" и "ненормален" език, както ти го наричаш, значи че модераторът ще трие по негова собствена субективна преценка. Ако изобщо има какво да трие - такива постинги, за които говориш ти, са 2-3 на месец. Разбирам тук простотията да е трайна и агресивна, тогава самата аз щях да настоявам да има модератор, но при сегашното положение приемам предложението като написано в момент на безгранична скука - чудила си се как да съчетаваш букви... Има още един вариант: ти да искаш да си модератор и затова да си повдигнала въпроса. Не се притеснявай, кажи си:))

Със същия успех аз мога да те попитам теб защо те притеснява идеята да няма модератор тук:)



Тема Re: Нещо липсва...нови [re: shnorhel]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано05.08.02 01:52



hey taia tema da ne ti slugi kato.. kato... i as ve4e ne znam ato kfo?
vigdame 4e mnogo ti se iska6 da si pokazva6 estestfenite zvutzi ama ima psiholozi za taia rabota!

Nikoi ne moge da ti dade tova, koeto az moga da ti obe6taia


Тема Re: Нещо липсва...нови [re: linkinlady]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано05.08.02 08:10



ето за такива като shnorhel, трябва да има модератор



Редактирано от Fashion на 05.08.02 08:13.



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: linkinlady]  
Автор !S (непознат )
Публикувано05.08.02 08:37



На моренцето :)



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор !S (непознат )
Публикувано05.08.02 08:41



С риск да стана досаден пак ще попитам: Какъв лак ползваТЕ, за да му осигуриТЕ покритие...антикорозионно разбира се?



Тема Нищо не е едностранно...нови [re: MarlenaVidal]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано05.08.02 09:41



Здрасти, Марлена,
първо да ти се извиня за забавянето на обяснението за нуждата от модератор, защото аз съм тази, която изявява претенциите за мястото.
Права си за едно - в този клуб няма спам, но това може би е единственото, което липсва. //Всъщност, нека да вметна (нищо че вече го писах в предишен постинг по тази тема), че темата за модератор щях да я пусна, като в нея опиша правата и задълженията му, изискванията към него и изобщо всичко свързано с дейността му. Но за съжаление от suuport-а (на петото ми писмо чак) ми отговориха, че ще помислят по темата за модератор на клуба и когато вземат решение, ще ме уведомят, а пропуснаха да ми обяснят самите функции на модератора.// А сега да продължа по темата за нуждата от модератор.
Това, че няма спам, е може би единствената причина тук да няма модератор. Но за всичко останало е напълно необходим. Сигурно и сама виждаш колко често се поставят нови теми, които в действителност са отговор към вече започната такава (дори съм забелязвала започната нова тема с линк към предишната, която се намира един ред под нея) - това според мен не е нормално. Не е нормално и теми като онази на Г-н Перверзия да се намира в този клуб. За вчерашните изяви на snorhel пък едва ли е нужно да се дава коментар. Ти как оценяваш изцепки от типа: "извинявайте, обърках форума" (нищо че го е направил пет пъти), анималистичните възклицания, които нямат общо с темата за нуждата от модератор? Аз ги разбирам по един начин, който е излишно да коментирам. Теми като рекламата на новия сайт на футболен клуб (който, ако забеляза, имаше мнение от Fashion - тя беше направила линк към този сайт в постинга си, но това мнение беше затрито) също мисля, че нямат място тук. Забелязвала съм и теми, които присъстват в списъка само един-два часа (последната, за която си спомням, беше "как да си намеря жена"). Всичко това, което нахвърлях по първи спомени, идва да каже, че в този клуб минава някой, който попреглежда отгоре-отгоре темите и върши полумодераторска работа. Но въпросът е в това, че той минава рядко и не върши почти нищо.
Нередности в клуба има още доста. Например има много смислени теми за Лафчето, които могат да бъдат обсъдени, но няма кой да ги постави. Ами например модераторът може да се грижи за това, защото според мен в задълженията му трябва да се включва освен да следи за реда в клуба - поставянето на мнения и теми, също така да се старае да поддържа клуба жив и да пази идеята му. В крайна сметка, не личните спорове и търкания са единственото, за което може да се пише тук. Модераторът, освен да следи клуба, трябва да следи и самото лафче, да е в час, да поставя редовно нови и актуални теми и да се стреми клубът да бъде по-атрактивен и с по-голяма аудитория (с цел обективност на мненията). Има начини за това, повярвай ми.
Що се отнася до мръсния и неприличен език, до субективното оценяване на мненията в клуба, мога да ти кажа няколко неща. Първо, мръсният език си е много ясно дефиниран. Всеки нормален, средноинтелигентен и добре възпитан човек е в състояние да го дефинира. Всеки един. Дори и да не може да го дефинира с думи, то той може да го различи при досега си с него. А всички имаме претенции, че сме умни и възпитани. Така, че въпросът за "ненормалния", както го наричаш ти, език е просто излишен. Второ, за субективната оценка. Ами, Марлена, аз обективен човек не познавам и съм сигурна, че няма и да познавам. Всеки пречупва фактите от реалността през своята собствена призма. Няма обективни хора. Има справедливи и разумни хора. Хора, които оценяват субективно, но се стараят да са справедливи и коректни. Такива, които, оценявайки субективно, демонстрират поведение, което не защитава лични интереси. Толкова.
Извини ме за разхвърляното подреждане по темата. Ако съм пропуснала нещо да обясня, покажи ми го, за да наваксам.
И един личен въпрос: Ти би ли имала против, ако аз съм модератор в този клуб?
P.S. Далеч съм от идеята за задоволяване на виртуалното ми его, въпреки че не отричам съществуването на такова. Каква виртуална кариера, когато да си модератор е нещо временно, променливо и доброволно?

Отпиваща от сутрешното си кафе,
Мацката,



-------------------


Тема Какво внимание, каква чест...нови [re: shnorhel]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано05.08.02 09:53



Много ти благодарим за изчерпателните мнения, но благодарността не е искрена... А сега върви да си играеш с




Мацката

-------------------



Тема Разясни ми, моля те...нови [re: !S]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано05.08.02 10:00



Извинявай, !S, но каква е връзката на лака, осигуряващ антикорозионно покритие, с темата за модератор на клуба? Не разбирам иронията ти, би ли ми я обяснил?

Мацката в недоумение...

-------------------



Тема Re: Какво внимание, каква чест...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано05.08.02 10:17



Мацката, това на мен ли го каза или на shnorhel?



Тема Що за въпрос...нови [re: Fashion]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано05.08.02 10:38



Постингът ми си е адресиран правилно...

Мацката



-------------------


Тема соринови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано05.08.02 10:43



грешка...



Тема Някъде да съм намекнала, че е?:)нови [re: Maцkaтa]  
Автор MarlenaVidal (misterious)
Публикувано05.08.02 11:42



За някои неща си много права, за други - не чак толкова, но нали няма да изпадаме в спорове на дребно.

Едно от задълженията на модератора е да не допуска публикуването на конфиденциална информация за който и да е от пишещите тук, пък какво остава самия той да пуска такава. Под конфиденциална информация се разбира: име, телефон, лични данни, инфо, получено от лични разговори и т.н. Даже ако успея да намеря задълженията (бяха публикувани преди време в някой от клубовете) специално ще ти ги пейстна тук.

Тук мислех само да ти намекна, но не... направо ще ти го кажа директно - модераторът трябва да трие постинги като твоя за Теодор - онзи постинг, в който ти публично изнесе лично инфо за него. Ако и занапред ще имаш такова поведение (а ти със сигурност ще го имаш, защото това е начин на мислене) то аз определено не желая да си модератор. Каква ще ми е гаранцията на мене, че няма да започнеш да изнасяш IP-та (ако не си наясно - модераторът може да вижда IP-тата на пишещите) и изобщо всякаква информация, до която ще имаш достъп като модератор.



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: MarlenaVidal]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано05.08.02 12:30



Ммммммм, мечтата на живота ми е да съм модератор....



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: !S]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано05.08.02 12:31



Брех, че сме остроумни...трябваше ли да се смеем???



Тема Re: Разясни ми, моля те...нови [re: Maцkaтa]  
Автор !S (непознат )
Публикувано05.08.02 14:02



Лакът е вид покритие...в случая на самочувствието.
Достатъчно ли бях изчерпателен?



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор !S (непознат )
Публикувано05.08.02 14:04



СмейТЕ се! Смехът е здраве. Щастлив съм че Ви го давам :))))))



Тема :)))нови [re: !S]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано05.08.02 14:19



ДА!

Мацката






-------------------


Тема Такааа...нови [re: MarlenaVidal]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано05.08.02 14:35



Благодаря ти, Марлена, че ще ми спестиш дребните спорове, защото и аз не ги харесвам (за съжаление ги водя често, но това е друга тема).

По отношение на останалото, имам няколко думи само. За каква конфиденциална информация ми говориш в случая с Тео. Когато нещата, които казвам, той не ги крие, а ги изтъква. Това конфиденциалност ли се нарича? Не считам, че съм нарушила личното му пространство, когато му показах фактите такива, каквито са в очите на отрещния. И мисля, че Тео беше достатъчно умен и го разбра. Разбрах го и аз него. Спомни си, Марлена, какво съм казала за него, което другите не знаят, освен личния си коментар на поведението му. Не мисля, че да изкажеш мнение за нечие поведение означава, че изнасяш лична информация за него. Това е.

За IP-тата - въпрос на доверие. Ако се притесняваш, че модераторът ще вижда IP-то, искай му и ти неговото, за да си спокойна. Лично моето си е постоянно, не се променя и, ако стана модератор, ще ти го дам официално. А и ако някой реши да ти прави мръсно, да изнася данни за теб, едва ли ще иска да стане модератор и тогава да го прави. Има много други начини, които ти добре познаваш, сигурна съм.

Мацката



-------------------


Тема Мммм ни нам!?нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Oбceбeн (малко само)
Публикувано06.08.02 00:04



Ас пак така, както винаги, си се шматках...и в "Кой е тук" съзрях измежду 98-те online поне 5 Модератора...във "Статус" тва! Мммм ни нам, оправяйте се!:)) Ето и медал за постижения и заплетени разговори, та и за хапливи забележки на Мацката и на Fashion...!!

Който подготвя щастливия край, не участва в него.


Тема Ако случайно пак...нови [re: Oбceбeн]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано06.08.02 09:56



Ако случайно пак тръгнеш да се шматкаш из клубовете, моля те да си така добър и да ми отговориш на следното: Какво общо има броят на модераторите, излизащ на Кой е тук, с липсата на модератор в този клуб? Не зная дали с това си искал да намекнеш за онова, което чух преди време, а именно, че модератор от един клуб има модераторски функции във всеки един клуб. Не зная и затова те питам. Просто си подметнал нещо, без да го обясниш и обосновеш.

Онова за медала - хм, дали да го коментирам, за да се посмееш малко, докато го четеш после. Ммм, не, не мисля.

Мацката



-------------------


Тема Обсебен,нови [re: Oбceбeн]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано06.08.02 17:14



не мислиш ли, че търканията между мен и Мацката засягат само нас двете?



Тема Fashion-скинови [re: Fashion]  
Автор Oбceбeн (малко само)
Публикувано07.08.02 00:56



"ХА!" (многозначително)...за друга реакция не се сещам в момента. Но щом сте били така добри с Мацката, да предоставите на "драгите зрители" черно на бяло ( и тук-таме картинки) вашето забавление, то поне остави "публиката" да има мнение по въпроса и да се посмее:))... Точно и за това са измислени и там "Грами", "Еми", "Златна палма", "Златна кофа", "Златна джапанка" - това е японската награда за кино изкуство-... и т.н.... АС нали не съм взел нечия страна във вашите си дразги...:)) А това ,че има залагания за победителка, и че освен да ви насърчавам с медалчета, друга работа си нямам...HIHI...но това е една друга тема:)) КАЗВАШ, ЧЕ НА Мацката медалчето било по-лъскаво?!?!...Ооо, горкото, извинявай! Ето ти новичко:)))))

Който подготвя щастливия край, не участва в него.


Тема Писи, писи...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Oбceбeн (малко само)
Публикувано08.08.02 00:48



Ас пак така...случайно и без да си давам много зор, говорих с един батко Модератор и той сподели, че...
1. Модераторите имат права само за клуба, в който са избрани.
2. В един клуб може да има повече от един модератор. (Но не прекалено много, защото не се знае кой ще поеме отговорността:))
3. Модераторите се избират от админтите ИЛИ чрез гласуване от клуба. За да има гласуване обаче, трябва да са на мнение членовете, че наистина има нужда от модератор.
4. Гласуват тези, които взимат най-много участие и пишат най-много, т.е. Отличниците!

Знам, че звучи като приказка...
...но ТОЙ така ми сподели...... а ти, госпожице, от
Отличниците ли си?:)) (ето един радостен Отличник)!!

ЧАЛЛЛЛ:))


Който подготвя щастливия край, не участва в него.


Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: MarlenaVidal]  
АвторNoHTML (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 10:48



6te ti obqsnq za6to e dobre da ima takaw:
Da trie postingi koito mogat da nawredqt na nqkogo (kakwo mi pre4i ako nqkoi me e vbesil po nqkakaw na4in da mu publikuwam w posting tuk nqkakwi li4ni danni i da ostawq idiot4etata deto se gawrqt w 4ata da go prawqt i najiwo???)
O6te ima dupki w lafcheto, kakwo pre4i tuka da pusna 1 posting koito da opiswa kak da se wazpolzwat ot tqh???
i t.n. ...

PPS - Ne 4e bih naprawil ne6to podobno prosto priwejdam primeri :)



Тема Fashion-сканови [re: Oбceбeн]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано08.08.02 14:04



не ми говори така, ако обичаш !



Тема Re: Fashion-сканови [re: Fashion]  
Автор Oбceбeн (малко само)
Публикувано15.08.02 01:53



Че ти какво ще ми дадеш, ако не ти говоря така? Ммммм?


Който подготвя щастливия край, не участва в него.


Тема Re: Fashion-сканови [re: Oбceбeн]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано15.08.02 17:42



пет златни джапанки :)



Тема Re: Он-лайн изнудване...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Dalgia77 (непознат )
Публикувано03.05.06 18:50



http://clubs.dir.bg/newreply.php?Cat=1&Board=htmlchat&Number=1938062691&page=30&view=collapsed&what=showflat&sb=5&part=2&vc=1
клубове, фен клубове, хоби, развлечения, спорт, политика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.