Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 27.09.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: Maцkaтa]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано02.08.02 20:32



Моооооля ви, без обидни думи, ако ще се биете ще го правите, както трябва. Първо косите един кръг в тревата и второ боя трябва да е на лунна светлина.
Гответе се!!! Победителката ще е модератор, хихи.




Тема Re: Ха-ха-ха...нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано02.08.02 20:37



аз не искам да съм модератор



Тема Умнице със стаж...нови [re: Fashion]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано02.08.02 22:24



Ако си изтрия ключа сега и след това пак го регистрирам, какво ще стане, умнице? Ще ми се изтрият мненията! Ще си имам пак същия ник, но ще се водя регистрирана отново. А това ще означава ли, че ако мненията ми се нулират, не съм писала в клуба?

По отношение на знанията и опита. Доколкото се хвалиш из чата, ти си в шести клас. Аз бях в шести клас преди десет години. Първият извод се налага от само себе си, без да го изразявам писмено. Но ти едва ли ще го разбереш. Споко, ще го израстеш. Второ, по отношение на картинките не се имам за откривател. Факт е, че ти сама се изпъчи пред мен, за да забележа, че и ти си можела не знам си какво. Да съм те питала?

Аз не откривам топлата вода, драга, а отдавна я ползвам!

Ако и на този постинг не разбереш смисъла, извикай някой по-възрастен от теб, за да ти го преведе. Както и на предишните постинги, които ти писах по темата. Писна ми да ти повтарям едно и също.

Чао, до някоя друга тема,
Мацката



________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема do matzkataнови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано03.08.02 05:09



matzkata za pravopisa mi da ti kaga. vig sa ne sam negramotna i znam kak se pi6e pravilno :} oba4e 6to pak da pi6a taka kato mi e po ko i pove4e me kefi da si pi6a taka kakto si govorq :} i taka ve4e kazah ti osnovnoto kfoto iskah da ti kaga i ne vigdam za6to triaa da se fpuskam f podrobnosti :}} aaaa samo iskam da pomila tezi, na koito im pre4i tova kak pi6a naka da kazvat spetzialen predov 6i pravq za tqh :} 4ao

Nikoi ne moge da ti dade tova, koeto az moga da ti obe6taia


Тема ОКнови [re: linkinlady]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано03.08.02 09:28



OK!




Мацката



________________
Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Re: Умнице със стаж...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано03.08.02 10:13



а ти не разбираш ли, че не съм се изпъчила пред теб?
не съм искала да ти покажа, че го знам този номер, а че искам стана модератор на клуба. изобщо не се надувам, с това което знам, и не съм се хвалила в чата, че съм 6ти клас. щом ме питат, аз отговарям
надявам се и ти да си ме разбрала.
извинявам се, ако съм те обидила с нещо!


Редактирано от Fashion на 03.08.02 15:31.



Тема Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор MarlenaVidal (misterious)
Публикувано03.08.02 16:56



Тук се пускат по максимум 30 постинга на ден!
Тук няма spam, а ако има реклами те са толкова епизодични, че изобщо не правят впечатление!
Тук може и да има търкания между пишещите, но то навсякъде има! Ако всички бяхме на едно мнение, каква ли скука щеше да бъде.

Ако някой ми даде разумни причини защо е наложително да има модератор в този клуб, ще бъда заинтригувана, а може и да си променя мнението.

Интересно е и какви са мотивите на тези, които искат да бъдат модератори. Защото аз логична причина не виждам, освен тази да задоволяваш егото си с идеята за виртуална кариера. Смешно.



Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: MarlenaVidal]  
Автор Fashion (хулиганка)
Публикувано03.08.02 18:07



аз вече няколко пъти казах, че не искам да бъда модератор!
желаещите да си кажат!




Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: MarlenaVidal]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано04.08.02 16:39



Пише се "mYsterious"...MarlenaVidal Има куп причини да се заеме някой да бъде модератор, но най-главната е да се премахват бележки с "мръсен" език, правописни грешки и др. Всъщност какво пък на теб ти пречи, че някой е изявил желание да бъде модератор??

Fashion, за тебе разбрахме, че си като "фурнаджийска лопата", обаче не сме малоумни, нито пък ни е къса паметта. Изобщо не ни вълнува пубертетското ти поведение "искам-неискам".
Лек ден.




Тема Re: Този клуб изобщо няма нужда от модератор!нови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор MarlenaVidal (misterious)
Публикувано04.08.02 17:44



Дай статистика: колко "мръсни" постинга са написани в последния един месец. Но естествено, преди това дефинирай понятието "мръсен език". И няма ли това да бъде субективната ти оценка? Ако за един човек нещо е мръсно, за друг може да е висша форма на елегантна циничност. След като няма една общовалидна оценка на това какво е "мръсен език", тогава какъв критерий за модераторска намеса може да бъде?

Часовете по правопис отдавна сме ги минали. Това е интернет, не приемен изпит по български език и литература. Всеки може да си пише както си иска, след като така му харесва. На който не му харесва - клубове много, форуми в други портали - много, а има и една опция - offline й казват.

Да, mysterious се пише. Жалко, че не схващаш играта на думи.



Това ли са ти аргументите?

Редактирано от MarlenaVidal на 04.08.02 17:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.