Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 22.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема abe hora...нови  
Автор linkinlady (wow...)
Публикувано24.07.02 02:47



kato tolkofa mnogo ima admni if toia 4at i v clubovete 6to ne zemete da q istriete taia tema "realna fantazia" 6toto po4fa ne6to mnoo da me drazni ot 0.5 godina q gledam tuka i taka ..... xeexex

i kfo sled tfa??


Тема Re: abe hora...нови [re: linkinlady]  
Автор Tyrael (непознат )
Публикувано24.07.02 04:49



А така!Да земат да го манат щото ме дразни...да уе-щи има на ''Реална Фантазия''а ниама да ти има на The Prodigy!Тва вече е излагациа...пълна ЦИГАНИЯ!!!



Тема Re: abe hora...нови [re: Tyrael]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано24.07.02 05:44



Tyrael тя не пише за клуб "РЕАЛНА ФАНТАЗИЯ", а за такава тема. Що се отнася до TheProdigy - SSSSSSSUUUUUUUUUXXX!!!

Скъпя моя линкинлейди, не знам дали ти е писнало да гледаш тази тема, която е от един месец, не от половин година или просто те дрази поредицата от истини, които има в нея?

Love is the wisdom of the fool ana the folly of the wise.


Тема педаланови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Tyrael (непознат )
Публикувано24.07.02 21:22



Аха тя пише точно за клуб нинам си кво а ти отивай да се ебеш щото миришеш на гуми



Тема Re: педаланови [re: Tyrael]  
Автор SEAofNlGHTMARES (Дразнител)
Публикувано25.07.02 00:09



Научи се да пишеш и след това давай мнение:)

Едно съветче, преди да пишеш каквото и да било първо провери дали твърдението ти е вярно. Я пробвай да намериш клуб "Реална Фантазия" и тогава ми се обади.

Love is the wisdom of the fool ana the folly of the wise.

Редактирано от SEAofNlGHTMARES на 25.07.02 00:13.



Тема в грешно заблуждение си... [re: Tyrael]  
Автор Maцkaтa (professional)
Публикувано25.07.02 10:36



Знаеш ли, че преди да кажеш нещо, е хубаво да го помислиш?

Не си и помисляй дори да ме псуваш или наричаш с цинични имена. Рискуваш да изразиш желание да бъдеш некрофил, геронтофил или най-малкото слабоумен. Разбирам, че си на 13, но все пак си има някакви рамки на поведение, пък било то и само виртуални. Извинявай, че си позволявам да те поучавам по този начин, не съм ти майка... но отстрани изглежда грозно, това е.

Мацката,



Човешката ограниченост е безгранична!!!

Тема Re: педаланови [re: SEAofNlGHTMARES]  
Автор Tyrael (непознат )
Публикувано26.07.02 07:13



Добре че не сам в българия че толкова гейове сте станали земете оставете и скинарите на почивка няма да ви трепат постоянно!



Тема Re: в грешно заблуждение си...нови [re: Maцkaтa]  
Автор Tyrael (непознат )
Публикувано26.07.02 07:14



Ае мое сам на 13 ама ши ви каа аз




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.