Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 27.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: Maцkaтa]  
АвторMlDSTORM (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 11:43



AWE SPORED TEB NORMALNO LI E DA IMA 23291 POTREBITELA I 3686 PRQKORA A AAAAA



Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: Maцkaтa]  
Авторbgpower (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 13:12



Abe Mazka ti tupa li si!Purvo problema s prqkorite ne e hi4 problem!Prosto tva laf4e stana staro i trebva teq skapani admini da napravqt nesto po vuprosa!Nesto novo i intersno!A ako stane plateno budi sigurna 4e po4ti niki nqma da vliza tuka a samo da ba4ka na IRC i ICQ!

DGD za Mazkata



Тема Моето скромно мнение:)))))нови [re: bgpower]  
Автор !Apple (чатърче)
Публикувано20.08.02 17:20



А, може би ще стане като с платените пощенски кутии на Дир.бг:)))) Колко от чатърите имат платени пощенски кутии в дир-а?:))) Така ще стане и в чата...колко ли ще чатят тогава...като се има в предвид, че повечето чатят от работното си място и не биха отишли в клуб например, за да дадат пари за Интернет:))) Така няма да дадат пари и за чат!:))))



Тема Re: Какво мислите за идеята за...нови [re: Maцkaтa]  
Автор!възБyдeн (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 20:36



аз мисля това:

Човешката ограниченост е безгранична!!!

________________

но това е критика към теб самата... трябвваше да си прочетеш сама мотото, преди да дадеш тази нелепа идея... :)



Тема Аз какво???нови [re: !!!!!!!!!Lyolyo]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано20.08.02 21:13



Първо: дали съм луда, или не, не е ничия друга работа освен моя. Второ: за да плащам за всички ви, първо ще ми се наложи да ви осиновя, което не ме очарова като идея. Трето: всеки сам прави сметка на разходите си - в по-предишен постинг пишеше "имаш крава, пиеш млеко". Подмятането за тази смешна и лишена от смисъл тарифа не заслужава коментар. Всъщност защо ли изобщо ти отговарям на писанието ти, след като си чел между редовете началния ми постинг, а за последвалите силно се съмнявам, че са били обект на оценка от теб.

Мацката



____________________


Тема Ти ли смееш да си отворяш устата???нови [re: Умниk]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано20.08.02 21:33



"Оправи си ръкописните грешки в името на сайта, който си направила, че професионализма ти е май само в умозаключения за чата!
Обаче да не ти дреме - не е важно каква си, а за каква се мислиш :-)))
Боже, боже - ма ти верно се вживяваш в чата....
"
(това е твоето мнение)
________________________________________________________________
Умнико-смешнико,
най-напред ще поправя откровеното ти невежество, с което си направил опит да ме полееш. Ха! Ха! Нещастен опит! Точно ти ще поправяш мен - това е виц!
1. Грешките (фантазиите в главата ти) ми не са ръкописни; уточнявам - "ръкопис" е сложно съществително, образувано от съществителното "ръка" и глагола "пиша", тоест ръкописът е нещо, написано на ръка. Досети ли се за антилогиката си?
2. Сайтът, който съм направила??? Нима съществува такъв??? Или ти е ампутирано чувството за хумор, или си го изгубил в следствие на катастрофа...
3. Професионализмът ми не е тема, която ще обсъждам с теб... тук нито е мястото, нито времето... той се доказва по други начини. Качествата, които можеш да ми припишеш по постингите ми в клубовете, нямат нищо общо с професионализъм в смисъла, който влагаш ти самият в тази дума.
4. Да не пропусна, че в първото ти изречение си объркал пълния член... трябва да е професионализмЪТ, а не професионализмА.
5. Прав си, че не трябва да ми дреме. Не ме интересува дали трябва, или не трябва, на мен просто не ми дреме. Не ми дреме какво мислиш ти, защото е по-важно каква съм, а не твоето мнение за мен.
6. Що се отнася до намека ти за грешка: "теб" и "тебе" са дублетни форми (искрено се надявам, че знаеш поне какво означава дублетна форма... ако ли не, има речници за справка).
7. Боже, Боже - ама ти вЕрно си много проЗД!!! (тук правописните грешки, дарлинг, са умишлени!)

Мацката



____________________


Тема ами ти бе, тъп мъженчо...нови [re: BADboy1]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано20.08.02 21:42



Хайванче... ти дори и за съжаление не ставаш, защото пак е форма на внимание към теб, но... винаги съм имала слабост към тъпи форми на живот (като теб) да им обръщам някакво внимание, за да не страдат...
А материи като теб, чиято основна цел в живота е да изкярят нещо на аванта, ще има винаги... вие сте като гъбичките... Нищо, развивай се...
А това, че не си в България, ми е последна грижа...

P.S. Ако коефициентът ти на интелигентност беше малко по-висок, щеше да си растение!

Мацката



____________________


Тема Важна е душата...нови [re: ШaнтaвaтaБykи]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано20.08.02 21:44



Всяко КАЧЕСТВО има своя ЦЕНА!!!

Мацката



____________________


Тема не, естествено...нови [re: MlDSTORM]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано20.08.02 21:46



Що за въпрос? Това си беше моментна трудност на Dir.bg, която вече е успешно отстранена...

Мацката



____________________


Тема Ти имаш три гънки в мозъка, нали?нови [re: bgpower]  
Автор Maцkaтa (proffesional)
Публикувано20.08.02 21:52



Не, не съм тъпа! А сега трябва ли на свой ред да те питам дали ти си тъп, щом си написал тази орязана откъм идея каша от думи?
Това, че никой нямало да влиза, ако Лафчето стане платено, вече съм го коментирала в предишен постинг по темата... мразя да се повтарям! Ако теб те мързи да четеш всичко, то поне си спести прибързаното изказване на мнения...

Мацката



____________________



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.