Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 25.04.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Никовете с бял цвят???нови  
АвторЛюбoпитнaтa мaцka (Нерегистриран)
Публикувано16.06.02 17:15



Има едно странно нещо в този чат. И това нещо са никовете с бял цвят. Някой може ли да ми обясни защо в палитрата за интерфейс в Изглед на Лафчето няма такъв цвят? Още по-странното е, че потребителите с бели никове с особено самочувствие мълчат, обвиват се в мъгла и сякаш са се наговорили да не казват как са се сдобили с бялата окраска. Някои от "белчовците" твърдят, че не знаят как никовете им са станали бели, други казват, че са забравили, а трети имали бял цвят в палитрата... бла-бла-бла Ако те имат бял цвят в палитрата, защо аз, а и доста мои познати, нямаме такъв?
Най-много от всичко на този свят мразя неизвестността, а още повече се дразня от простотията. Мълчанието на потребителите с бели никове обединява и двете омразни ми неща.
Ако някой от програмистите на Лафчето прочете това, което съм написала, нека отдели няколко минутки и да си направи труда да ми даде смислен отговор на питането.

Хайде, нарушете "мълчанието на агнетата"...



Тема Re: Никовете с бял цвят???нови [re: Любoпитнaтa мaцka]  
Автор !!Sharky!! (izdirva se)
Публикувано16.06.02 22:13



kato si s cheren cvqt i nqkoi pyt ti stava bql ama vse pak na ob6tata ti izliza cheren



Тема Да бе данови [re: !!Sharky!!]  
АвторЛюбoпитнaтa мaцka (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 00:50



И по каква логика? Как така става само "по някой път"? От какво зависи този "някой път"... не, едва ли ще е така...



Тема Re: Да бе данови [re: Любoпитнaтa мaцka]  
Автор linkinlady ( opasna)
Публикувано17.06.02 21:43



mi... kak????

umno, nali?... hehe


Тема ...нови [re: linkinlady]  
АвторЛюбoпитнaтa мaцka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.02 11:12



Извънредно умно... Да се чудиш как се е събрал толкова ум в една глава... Чудеса стават, мдаааа...



Тема Re: Никовете с бял цвят???нови [re: Любoпитнaтa мaцka]  
Автор;-)))MЯУ;-)) (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 19:43



МЯУ, НИКОЙ НИЩО НЯМА ДА ТИ КАЖЕ И ТУК;-)



Тема Що ли не се учудвам...нови [re: ;-)))MЯУ;-))]  
АвторЛюбoпитнaтa мaцka (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 21:37



Ами нека си мълчат... ареее, хич не ми и пука вече, аз разбрах от друго място... Това, че определени си трайкат, говори за тяхната злоба и егоизъм... Пък и то било голяма тайна, научих, лелееее



Тема Re: Що ли не се учудвам...нови [re: Любoпитнaтa мaцka]  
Автор !!Sharky!! (izdirva se)
Публикувано22.06.02 20:32



mi haide sega spodeli s nas kak stava tova =PP xaxa



Тема Ариана - за всеки... джоб!нови [re: !!Sharky!!]  
АвторЛюбoпитнaтa мaцka (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 14:17



Хехехееее, случайно да не ме бъркаш с Пена Общата, че искаш да споделям... Аз съм егоист и нищо не споделям

С други думи, глей си работатата, аз се измъчих и самичка си научих... мъчи се сега и ти...



Тема Re: Никовете с бял цвят???нови [re: Любoпитнaтa мaцka]  
Автор Lass (перличка)
Публикувано28.06.02 20:41



Няма такъв цвят в лафчето ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.