Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 04.07.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема РЕАЛНА ФАНТАЗИЯнови  
АвторPEAЛИCT (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 13:26



Писна ми вече от чатърите тук. Къде отидоха всички красиви и интелигентни същества, които срещам навън, в реалния живот?! Тук явно има само невзрачни, малоумни и комплексирани хора, които не са и няма да намерят своето място под слънцето. Наистина вярвах, че общоразпространеното мнение за комплексирания чатър е някаква измилица, базираща се по-скоро на липса на база данни у съответния човек, който го твърди, обаче все пак излиза, че поговорката "няма дим без огън" в случая важи в пълна сила. Повечето от хората тук, вместо да висят пред компютрите си по цял ден и да се самозаблуждават, че правят нещо, не е лошо да отворят поне една книга, дори и да е за пръв път в живота им. Ако не друго, то поне може да понаучат някоя и друга дума как се пише или някое и друго правописно правило. Аз не мога да съдя никого за нищо, обаче наистина простотията тук няма граници. Хора, които през живота си не са виждали компютър, притежават несравнимо повече качества от обитателите на този чат. А уж се развиваме непрекъснато...Деградацията е пълна, поколенията бавно , но славно се приближават към своите праотци маймуните, вместо да се отдалечават с бързи крачки. Защото съвременниятчатър е просто една компютризирана маймуна и нищо повече, с тая разлика, че една маймуна поне може да се грижи за себе си...



Тема Re: РЕАЛНА ФАНТАЗИЯнови [re: PEAЛИCT]  
Автор Letoll (непознат)
Публикувано20.06.02 16:25



XA XA XA ...
Brawo be genii ... ti qwni si nai umniq nai na4eteniq nai dobre zapoznatia s prawopisa ... i tn ... a i komleksi sigurno si nema6 ... waob6te krasiwa kartinka za drewnogracki bog ... e da ama ne
I sega da te swetna nekoi raboti koito ot Olimp ne si widql:
1 - 99 % ot 4aterite s koito sam razgowarql sa pro4eli dosta powe4e ot edna kniga!
2 - Wseki powtarqm wseki si ima nqkakwi kompleksi!!!
3 - Li4nite ka4estwa na nqkoi waob6te nqmat ni6to ob6to s towa dali toi e wijdal PC ili ne ... te se zalagat parwite 7 godini!
4 - o6te po malko pak sam saglasen s opredelenieto 4e 4aterite sa newzra4ni .. za maloumni da ne goworim ... prosto zlobee6!
5 - Kakto twardi6 4e ne moje6 da sadi6 nikogo to4no taka go prawi6!
Ostani si sas zdrawe



Тема Re: РЕАЛНА ФАНТАЗИЯнови [re: Letoll]  
АвторPEAЛИCT (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 21:51



ЗНАЧИ ТОВА СЪЩЕСТВО Letoll ПРОСТО Е ПОРЕДНОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО НА ТВЪРДЕНИЕТО МИ. НАУЧИ СЕ ПОНЕ ДА ПИШЕШ, СКЪПО МИ ЧАТЪРЧЕ, И ПОСЛЕ СИ ДАВАЙ МНЕНИЙЦЕТО ЗА КАКВОТО И ДА БИЛО, ОК?



Тема Re: РЕАЛНА ФАНТАЗИЯнови [re: PEAЛИCT]  
АвторSintia_456 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.02 13:03



Виж какво..... това, че ти си решил, че чатърите са тъпи, засяга само теб. Обарни внимание, специално заради забележката ти към Letoll, пиша на български... просто за да ти докажа, че е възможно..... пропускаш възможността човек да няма кирилица.... а това е много често срещано "явление". Пък и според мен е много по-лесно да пишеш на латиница. Просто е по-лесно. Пък и азбуката, която използваш, не те определя като човек по никакъв начин!!! Искам да те питам.... зарбра ли всичко, което ти написа Letoll? Като гледам, да! Еми тогава какъв ти е проблема??? Нали целта е да се разбира какво иска да каже човека срещу теб? И не мога да разбера защо твърдиш, че чатърите не четат книги??? За 99% от нас това не е вярно. Чудя се защо гледаш с такова превъзходство на нас? От "мненийцето" ни зависят хиляди неща. Да, ти не го вярваш, не го осъзнаваш, но е така!!! Помисли си!!! Ако случайно решиш или ти хрумне какво би могъл да ми кажеш, давай!!! Любопитно ми е какво ще кажеш по отношение на мнението ми..... Чакам



Тема Re: РЕАЛНА ФАНТАЗИЯнови [re: Sintia_456]  
АвторPEAЛИCT (Нерегистриран)
Публикувано22.06.02 13:14



НИЩО НЯМА ДА КАЖА...И ТИ НЕ МОЖЕШ ДА ПИШЕШ...КАКВО ПОВЕЧЕ...



Тема Re: РЕАЛНА ФАНТАЗИЯнови [re: PEAЛИCT]  
АвторLetoll (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 04:06



A ti kato moje6 da pi6e6, moje6 li da 4ete6 /mejdu redowete/?



Тема Re: РЕАЛНА ФАНТАЗИЯнови [re: PEAЛИCT]  
АвторTeroristin (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 09:27



Bravo be pi4-az kato gledam ti si nai golemiat kompleksar tuk.Za6o se zaiagda6 s horata-ne mogeli da pi6at i.t.n.Az sea da te pitam teb -ti kolko ezika znae6 be otvorko i kvi knigi si 4el ti-aman ot takiva kato teb v 4ata-grozni,typi i izostaveni komtleksari deto nikoi ne vi obry6ta vnimanie i kato vlezete tuk i po4vatte da davate akyl na vsi4ki-6toto tuk nikoi ne vi vigda,a ako na niakoe ob6testvenno miasto go kage6 sy6toto znae6 4e 6te ima mnogo 6amari.Hodi se 6ibai niakade pфmiar.



Тема Re: РЕАЛНА ФАНТАЗИЯнови [re: Teroristin]  
АвторPEAЛИCT (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 11:28



ТОЯ СМЕШНИК ПРОСТО НЯМА ДА СИ НАПРАВЯ ТРУДА ДА ГО КОМЕНТИРАМ, ТОЙ И МАЙМУНА НЕ Е ДОРИ...



Тема КОЙ ЛИ Е НЕРЕАЛИЗИРАН ?нови [re: PEAЛИCT]  
Автор Lox: (поглеждайки)
Публикувано24.06.02 12:19




Изчетох всичко написано до сега... и какво да ти кажа - темата ти също не заслужава внимание, но както виждаш пиша и се правя на смешник като теб !

Вярно, че правописа ти е добър, но за сметка на това Егото ти е взело превес :) Върху това си заслужава да работи човек / Ти /.
Освен това нищо ново не "ни" казваш... но самия факт говори за теб самия що за човек си... имаше едно мнение което те опрделяше почти правилно :)

- Понеже ти е трудно да разбираш написаното /разбра се от отговорите ти/ - "ни" е в кавички защото изглежда си разделил хората на Чатъри и на Умни ... хехе ... ти си от умните де - да не помислиш обратното !?
Защо не си напишеш ника ? нали не ти се седи в този чат - нищо няма да загубиш :)
... охх, горкия, сега си мислиш как да ми натриеш носа и на мен :) давай, няма проблеми... даже ще е забавно :)

Само още нещо да добавя... изглежда си "висял" в чата очаквайки нещо конкретно, е да... но то няма да падне само от небето :))) и...
изглежда си привличал към себе си не това което си искал :))) / дали ще разбере последното ??? /




Тема Re: КОЙ ЛИ Е НЕРЕАЛИЗИРАН ?нови [re: Lox:]  
АвторPEAЛИCT (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 20:08



А ПОНЕ ТИ СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ...ИМАШ ПОТЕНЦИАЛ ЗАТОВА...МОЖЕ БИ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.