Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 01.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Цеки: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Web]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано25.09.01 16:20



Ами ако се разровиш ще немариш инфо

Никове и потребители които не са ползвани/влизали 3 месеца се трият

за изчезналите има ино малко по нагоре

...


Тема Re: Цеки: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Klaid]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано25.09.01 16:24



Какво значи ако някой е искал да го е направил преди мен??????

Ами какво е виновен някой че ти си научил какво е интернет 1 месец по рано. Не може да се разсъждава така.

Какъв е смисъла да се запазват Прякори които никога няма да се ползват.

Дори колекционерите си показват колекциите на колеги или пред публика, а сега какво, никой няма да знае че съществува такъв ник???

...


Тема Re: Цеки: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторKlaid (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 16:49



Dobre Ceki.Po tvoita logika,az iskam da moga da si promenyam nikovete.OK,neka da sa 5,obache kato nyakoi mi pisne da go zamenya s drug,a ne da chakam 3 meseca za da go iztriesh.Stava li taka?



Тема Re: Цеки: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Klaid]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано25.09.01 17:02



Не е точно така

ако всеки може да си изтриваш прякори, по всяко едно време ще стане една каша че няма на къде повече.

Защото ако аз сега реше че не искам да ползвам повече прякора Цеки и го изтрия и утре влезе някой и го вземе, се сещаш какво ще стане.

Докато 3 месеца все пак е достатъчен период един прякор да бъде забравен и спокой някой друг да го изпозлва.

...


Тема Re: Цеки: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
АвторKlaid (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 17:08



Abe moje bi si prav.No mnogo me interesuva opravi li problema zaradi koito e cyalata govorilnya tuka?:)



Тема Re: Цеки: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Klaid]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано25.09.01 17:13



ами след вчерашната кръпка никой не е е оплаквал

...


Тема Re: Цеки: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор Web ()
Публикувано25.09.01 19:04



Абе Цеки‚ знаеш‚ че съм търпелив човек по природа‚ ама е смешно да ме разиграваш по този начин. Ти ли не четеш както трябва‚ аз ли пиша на китайски ...

Два пъти ти писах‚ че става думи за изчезнали регистрации‚ които не са ползвани ЕДИН‚ а не три месеца. Два пъти ти писах‚ че става дума за изчезнали прякори‚ регистрирани ПРЕДНИЯ ДЕН.

Откакто следя този клуб ми прави впечатление‚ че обикновено се разменят няколко съобщения‚ докато се идентифицира проблема. По няколко пъти ти се задава ясен и конкретен въпрос‚ ти отговаряш по инерция‚ без да се замислиш какво те питат. И по този начин губиш както нашето‚ така и твоето време.


If you can dream it, you can do it!


Тема Re: Цеки: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Web]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано25.09.01 19:24



В инерес на истината нямам време да изчитам задълбочено всички и за това по някога испускам някой подробности,

Кой потребител е изтрит

за никовете мисля че оправих един потенциален проблем.
Ако се опише как точно се е стигнало до проблема, може да се открияти други пропуски.

Все пак и вие ми давате толкова подробна информация, че аз веднага разбирам за какво става въпрос или мога да проверя къде е проблема :((((

...


Тема Re: Цеки: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор Web ()
Публикувано26.09.01 12:36



Нарочно изчаках да мине малко време. Засега новосъздадените никове са си на мястото‚ предполагам‚ че последните ти поправки са били удачни.

Ако пак зачезне нещо‚ ще те алармирам веднага.

За изтритите потребители ще ти оставя бележка ...




If you can dream it, you can do it!


Тема Re: Защо ми изчезват никовете?????нови [re: Kлaйд]  
Автор XPACTOB ()
Публикувано27.09.01 15:30



Ceki,oshte neshto,edin priyatel si registrira nik,koito predvaritelno znaeshe che e zaet.Nezavisimo ot tova,sistemata go pusna i veche imashe dva absoliutno ednakvi nika v chata.Bi li mi obesnil,kak e stanalo tova?????????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.