Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 18.04.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Очаквам предложения за бележките :)нови  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано30.08.01 12:46



Става въпрос за дълго очакваните бележки :)))

Искам да споделя с вас как аз си ги представям и заедно да обсъдим кое става и кое не и какво да се добави или промени така че да бъде удобно.

Бележките за тези които не знаят за какво става въпрос представляват кратки съобщения които се оставят на някой потребител. При следващото си влизане той може да ги прочете и да им отговори

така сега на въпросите:

I.Как да се избира до кого е бележката

Варианти:
1.Собственоръчно се изписва Прякора на този за когото е бележката. Аз лично не съм за този вариант.

2. избира се от списък. Тук има също 2 варианта. Първия е да се ползва досегашния спъсък с Приятели, втория е да може да си правиш отделен списък в бележника и при оставяне на бележка да ползваш него. Тук чесно съм разколебан. Но ще ви кажа какво мисля за двата варианта. Първия опростява нещата и е по удобно да имаш един списък с Приятели, Във втория случай може по гъвкаво да си организираш контактите, може да искаш оставиш на някого ележка без да ти е задължително приятел.

3.От справка като избереш Прякор да може да му оставиш бележка - в случая се избягва въвеждането на Прякора с което се избягват и грешки от неправилно въвеждане.

II. Как да разбираш че имаш оставени бележки.

При влизане в чата се проверява и ако имаш нови бележки ти се зарежда веднага бележника.

III. Ако потребителя е в момента в чата да няма възможност за оставяне на бележка - може да му кажеш каквото искаш веднага. Това означава че няма да има нужда от система за оповестяване докато си вътре че имаш нови бележки

IV. Бележник
ще има списък с всички получени бележки, като ще са отбелязват кои са новите, както и на кои е отговорено, Заглавие на бележката, от кого е, и кога е оставена.

След прочитане на бележка ще има възможност веднага за отговор.
Ако потребителя които е оставил бележката в момента е в чата ще се дава възможност за Бърз лаф, ако го няма ще има възможност за оставяне на бележка отговор.

V. Бележки
Аз предлагам бележките да са с ограничена големина, паример 255 символа или 1000 но не повече. Все пак това не е е-маил.

Бележките ще се съхраняват на сървъра за 1 месец, след което автоматично ще се изтриват. Ако някой има толкова ценна информация в тях ще трябва да си я съхранява на друго място.


Ами за сега май е това, очаквам вашите коментари и предложения :)

...


Тема Re: Очаквам предложения за бележките :)нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор TRlGGER ()
Публикувано31.08.01 14:43



Ами значи ще карам направо по същество.

I.Как да се избира до кого е бележката

Според мен най-добрият вариант е да избираш Прякора от отделен списък ,защото както ти каза не е задалжително този на които пращаш бележка да ти е прятел,а ако сам изписваш името освен вероятността да сбъркаш Прякора ,може примерно от дълго време да не си "чатил" с някой и да искаш да му пратиш бележка ,но не си спомниаш Прякора ,та затова
наи-добре (поне според мен) да има отделен списък.Избирането от справка същто е добър вариант, но пак става по-бавно (по мои набюдения)

II. Как да разбираш че имаш оставени бележки.

Ами какво да кажа по-вапроса незнам какво предпочитат другите, но на мен по-ми харесва ,когато имаш бележка някаде да се оповестява (например надписът БЕЛЖКИ най-отгоре да става червен или някаде другаде да пише че ти е оставена бележка.Поне на мен не ми харесва това да се отваря автоматично бележникът, но незнам мнението на другите(аз не сам много наясно с тия неща ,ама сигурно може да се направи така , че потребителият сам да избира някой от вариантите)

* Незнам дали сте мислили затова ,но ще може ли в "Моят Дир" да има опцията да се съобщава че някой ти е пратил бележка.Според мен ще е удобно.Поне аз като влезна в "Моят Дир" провериавам дали имам поща,
дали ми е отговорено на тема в клубовете или пак дали някой приятел е в лафчето ,та няма да е зле да се съобщава някаде дали ти е оставена бележка.
Не че е нещо жизненоважно, но все пак си е една екстра.


III. Ако потребителя е в момента в чата да няма възможност за оставяне на бележка - може да му кажеш каквото искаш веднага. Това означава че няма да има нужда от система за оповестяване докато си вътре че имаш нови бележки

Ами мисля че коментара е излишен - бележките са затова за да кажеш нещо на някой които не е в лафчето в момента.Все пак щом искаш да кажеш нещо на някой, които е в лафчето защо да му изпращаш бележка като може да се отвори прозорец за бърз лаф или пък (ако е възможно) прехвърляне в стаята в която е той или поне уточняване в коя стая е.Та както си казал Цветане (ако мога на "ти ")бележките няма да са е-mail

IV. Бележник
ще има списък с всички получени бележки, като ще са отбелязват кои са новите, както и на кои е отговорено, Заглавие на бележката, от кого е, и кога е оставена.

Идеално

V. Бележки
Аз предлагам бележките да са с ограничена големина, паример 255 символа или 1000 но не повече. Все пак това не е е-маил.

Според мен 500 и дори по-малко (250 -300) символа са напално достатачни а пък при нужда просто ..... -още една бележчица. А за времето през което ще се съхраняват мислия че един месец е пре достатъчен нали все пак ще са бележки за важните неща си има е-mail(няма да задалбавам за недоволстжото от Поща +).Та така ако има проблеми ще има възможност за корекции нали така ?

*А сега да си попитам или да предложа нещо незнам как да го нарека. Незнам за какво точно ще се ползват бележките все пак и бързият лаф май бе създаден за едно ,а се ползва за друго но все пак ще има ли възможност потребителят да ограничава хората които да могат да му пращат бележки или поне да не се появяват в бележника
Причини :
1.Първо сам забелязал разни дето само обикалят и пишат някакви реклами,
та да не стане така ,че да решат че бележките са идеалният вариант за разпространението на тези реклами.
2.Тия дето само се чудят къде да покажат големият си запас от псувни също може да решат че трябва непрменно да съобщят на някои непознат новооткрита псувня
3. Просто ей така може пак да решиш че не искаш да получаваш бележки от някои си.

*А сега да попитам - това че сега се допитвате до нас за бележките означава ли че има още много време докато ги пуснете или че са на финалната права.Както и да е според мен след пускането си бележките ще претърпят много промени ,но точно това е пътят да станат по-добри както те така и лафчето.Също се надявам доста хора да си кажат мнението за да станат бележките такива каквито ги искаме и да няма недоволни

Имам още какво да добавя но все пак да видя и други мнения
От мене поздрави



Тема Re: Очаквам предложения за бележките :)нови [re: TRlGGER]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано31.08.01 15:24



Благодаря за мнението и предложенията, ако и останалите са в този дух съм сигурен че скоро ще има бележки в лафчето.

Целта на допитването е да се избегнат многото преработки на бележките с което ще се спести доста труд. Слад като тук се обсъдят и се избистрят основните положения, написването е въпрос на дни, да не кажа и на часове ;)

нека да отговоря и на въпросите :)
1.разбира се че в Моят Дир ще има възможност да разбираш че имаш бележка в лафчето. Ще бъде идентично с това в клубовете. Последните 5 бележки ще ти излизат в едно блокче и лесно ще се разбира когато има нова.
А има и вариан да излизат само новите, но това не е толкова важно.

2. Ако има някакви проблеми ще се решават своевременно :)

3. Забрана за получаване разбира се че трявба да има и си мисля че ако тези които са в списъка ти с Натрапници не могат да ти оставят и бележки ще реши проблема. Тоест ако получиш бележка от някой и решиш че не искаш повече да получаваш бележки от него, го добавяш в натрапници с всичките последици от това.

Предлагам да има опция с която да се отказваш от получаване на бележки, тогава никой няма да може да ти прати бележка с изключение на тези които са ти в бележника разбира се ;)))

очаквам следващия ;)

...


Тема Re: Очаквам предложения за бележките :)нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор kokoшka (минаваща)
Публикувано31.08.01 21:58



Супер си го измислил!
Давай напред!Късмет!

Не че ми е зор, но като не ми е зор, пак ми е криво


Тема Re: Очаквам предложения за бележките :)нови [re: kokoшka]  
Автор Илюзия (наш човек)
Публикувано02.09.01 12:23



Мдааа супер звучи така и аз съм съгласна, че като влезеш в чата трябва на пръв поглед да можеш да разбереш, че имаш нова бележка , може дори да се появява прозорче като това "Приятел влезе в лафчето", което да ти съобщава, че имаш нова бележка...
Много гот, чакам ги тия бешежки с нетърпение ;))

"Нека се подчиняват тези,които не умеят да управляват"


Тема Re: Очаквам предложения за бележките :)нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор ГOCПOД (Просто ГОСПОД)
Публикувано02.09.01 16:15



МАРАБА ЦЕКИ,
ЗНАЧИ...ЩЕ БЪДА КРАТЪК (КОЕТО МИ Е ТРУДНО ПО DEFAULT) И ЯСЕН (КОЕТО ПЪК ХИЧ НЕ МИ СЕ ОТДАВА)...:-)
ЗА "I.":
ОПРЕДЕЛЕНО НАЙ-ДОБРИЯ ВАРИАНТ (СПОРЕД МЕН ЕСТЕСТВЕНО) Е ИЗБОРА ОТ СПИСЪК С НИКОВЕТЕ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ.ВЕРОЯТНО И САМО НА ТЕЗИ КОИТО СА ОФФ БИ ВЪРШИЛ РАБОТА.БИ ПЕСТИЛ ВРЕМЕ ПРИ ТЪРСЕНЕТО НА НЕОБХОДИМИЯ ПРЯКОР А КАКТО САМ КАЗВАШ-НА ТЕЗИ КОИТО СА ВЪТРЕ МОЖЕШ И БЪРЗ ЛАФ ДА ПРАТИШ.
ЗА "II."
НЕ ЗНАМ ДАЛИ ЩЕ Е ЛЕСНО И УДАЧНО НО МОЖЕ БИ ВАРИАНТ СЪС СИСТЕМНО СЪОБЩЕНИЕ ЩЕ ВЪРШИ ПЕРФЕКТНАТА РАБОТА.В "CHESS.NET" -СЪРВЪР ЗА ШАХ ХОРАТА СА РЕШИЛИ ТОВА ПО ТОЗИ НАЧИН.ОЩЕ ПРИ ЛОГВАНЕТО ТАМ-ОСВЕН ДРУГИТЕ СИСТЕМНИ СЪОБЩЕНИЯ СЕ ИЗПИСВА И НАЛИЧИЕТО НА БЕЛЕЖКИТЕ ОСТАВЕНИ ЗА ТЕБ.ВАРИАНТ Е ПРИМЕРНО:
"ПЕШОГОРСКИЯ ВЛЕЗЕ В ЛАФЧЕТО.ИМАТЕ 2 ОТ 5 НОВИ БЕЛЕЖКИ"...:-)
ЗА "III."
ПРИНЦИПНО СИ ПРАВ.НО ТОГАВА ИЛИ ТРЯБВА ДА СЕ СПРЕШ НА СПИСЪК ЗА БЕЛЕЖКИ САМО НА ХОРАТА ОФФ ИЛИ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН ДА СЕ РАЗДЕЛЯТ ТЕЗИ КОИТО СА "ВЪТРЕ" ОТ ОСТАНАЛИТЕ.ИНАЧЕ РИСКУВАШ ГРЕШКА ПОРАДИ ХМММ..РАЗСЕЯНОСТ ДА ПРАТИШ БЕЛЕЖКА КОЯТО НЯМА ДА БЪДЕ ПОЛУЧЕНА ПРИ ПЪРВИЯ УДОБЕН СЛУЧАЙ...:-)
ЗА "IV."
МОЖЕ БИ НАЙ-УДАЧНОТО Е БУТОН ОТ СОРТА НА "ЗАБРАНИ/РАЗРЕШИ МУЗИКАЛНИ ПОЗДРАВИ" ЧРЕЗ КОЙТО ДА ТИ СЕ ОТВОРИ БЕЛЕЖНИКА.
И ЗА "V."
МОЖЕ БИ 100-150 СИМВОЛА СА ПРЕДОСТАТЪЧНИ.И НАЙ-ЦВЕТИСТАТА ПСУВНЯ НЕ СЪДЪРЖА ПОВЕЧЕ ОТ СТОТИНА СИМВОЛА.А ВСИЧКО ОСТАНАЛО МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ С ПО-МАЛКО ДУМИ.:-)
ПЪК И...ЛОШО НЯМА ДА НАПИШЕШ 2-3 БЕЛЕЖКИ ПРИ НУЖДА.ДА МУ МИСЛИ ЧОВЕКА АКО 5-6 ДУШИ СА СЕ СЕТИЛИ ЗА НЕГО ОБАЧЕ.:-)
ТАКА ЧЕ МОЖЕ БИ И ОГРАНИЧЕНИТО НА БРОЙ БЕЛЕЖКИ В БЕЛЕЖНИКА ЩЕ Е ОТ ПОЛЗА.
ТОВА Е МАЙ.
АПРОПО-АКО РЕША ДА НЕ БЪДА МИЛ СЪРДЕЧЕН ДОБЪР И ВСИЧКОРАЗБИРАЩ ГОСПОД (КАКЪВТО ВЕРОЯТНО НИКОГА НЕ СЪМ БИЛ) И НЕ ЦАКАМ ОВРЕМЕ 10-ТЕ МИ ДЕНОМИНИРАНИ ЛЕВА-ЗНАЧИ ЛИ ТОВА ЧЕ БАРАБАР С ПОЩАТА ЩЕ МИ ЗАМИНАТ И РЕГИСТРИРАНИТЕ ПРЯКОРИ В ЛАФЧЕТО?;-)

СОРИ..ТОКУ-ЩО ПРОЧЕТОХ И ЕДНО ДРУГО МНЕНИЕ "КОЙ Е МОЙСЕЙ И КОЙ ПРОСТАКОТСЕЛО"...
ВЪПРЕКИ ЧЕ МОЙСЕЙ ОЩЕ МИ СЕ ВОДИ ВЪВ ВЕДОМОСТТА ЗА ЗАПЛАТИ-НЯМА ДА ГОВОРИМ ЗА НЕГО...:-)
ПРЕДПОЛАГАМ ЗНАЕШ МНЕНИЕТО МИ И ПОДОЗИРАШ КАКВО ЩЕ ПРОЧЕТЕШ ПО-ДОЛУ...;-)
ОБАЧЕ...ПОЗВОЛИ МИ ДА ТИ ДАМ ЕДИН ПРИМЕР (PrimeEvil Е СВИДЕТЕЛ А МАЙ И ЛИЧНО МОЖЕШ ДА ГО ПИТАШ)...
ПРИ ЕДНО ОТ РЕДКИТЕ МИ ВЛИЗАНИЯ В ЛАФЧЕТО ПРЕДИ ОКОЛО 13-14 ДНИ ПОПАДНАХ НА СЛЕДНОТО:
Х:НА МАЙКА ТИ.....И СЕСТРА ТИ....ПЪК И ЛЕЛЯ ТИ ДА НЕ ЗАБРАВЯ..КОЕТО МИ ПОДСЕЩА КАКВА СИ ТИ...."
Y:А АЗ ДА ТИ....И НА НЕЯ ДА И....ПЪК И ВКУПОМ ДА ВИ ГО....А АКО НЕ МЕ МЪРЗИ И ДА...."
И ПАК Х.....И ПАК Y....И ТАКА-ЦЯЛ ЕКРАН...
А САМ ЗНАЕШ ЧЕ ПРОСТАЦИТЕ СА КАТО СТАДО...НЕДАЙ СИ БО..АЗ ДА СЕ ОТПУШИ ЕДИН-ЦУНАМИТО ОТ СЛОВЕСНА ПОМИЯ ТИ/НИ Е В ЛАФЧЕ ВЪРЗАНО...:-)
ОК...СЛЕД 2-3 ЖАЛКИ ОПИТА ЗА СЛОВЕСНО УБЕЖДАВАНЕ КЪМ ПРЕКРАТЯВАНЕ НА ВИСОКОИНТЕЛИГЕНТНАТА ИМ ТИРАДА ОСТАВАШЕ САМО ЕДНО.....ЕДНО ДЪЪЪЪЪЪЛГО СЪОБЩЕНИЕ....С ГОЛЕМИ ЧЕРВЕНИ БУКВИ....И COPY-PASTE +- ЕДИН СИМВОЛ....ОТ КОЕТО ЕКРАНА ИМ Е СТАНАЛ НЕИЗПОЛЗВАЕМ...РАЗГЕЛЕ-ХВАНА ДИКИШ...ЗА 2-3 МИНУТИ....:-)
А ПОСЛЕ?ПОСЛЕ ИЛИ ТРЯБВАШЕ ДА БУТАМ В "НАТРАПНИЦИ" ПО РЕДА НА НОМЕРАТА ИЛИ ДА СМЕНЯ СТАЯТА...
ЧЕСТНО...НАИСТИНА ЛИ МИСЛИШ ЧЕ ДА СЕ ЗАНИМАВАШ С МЕСТЕНЕ НА НИКОВЕ ОТ СПИСЪКА В "НАТРАПНИЦИ" И ПРЕСКАЧАНЕТО ОТ СТАЯ В СТАЯ Е НАЙ-ДОБРИЯ ВАРИАНТ ЗА ЗАБАВЛЕНИЕ В ЛАФЧЕТО?
АКО Е ТАКА-ИЗВИНЯВАЙ...ЯВНО НЕ МОГА ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ КАКТО ТРЯБВА...:-)
ЗА НАЙСТИ И СЛЕДПОСЛЕДЕН ПЪТ ПРЕДЛАГАМ...ИЗБЕРИ ДЕСЕТИНА-ДВАЙСЕТ "Ч"овека...УМНИ И НЕпростаци.ПОЗНАВАШ ПРЕДОСТАТЪЧНО...СПОМЕНАТИЯ PRIME Е ЕДИН ОТ ТЯХ...А СИГУРНО КАТО НЕГО СА СТОТИЦИ ТУК...
ЕДНО "СОТЕ БИЧКИЯТА" ИЗГОНИ "СТАВРИ ТАРАБАТА" ИЗПИСАНО В ОБЩИЯ ЧАТ ЩЕ Е ДОСТАТЪЧНО ДА НЕ СЕ ГЛАВОЗАМАЕ НЯКОЙ ОТ ТЯХ...И ОПРЕДЕЛЕНО ПРОСТОТИИТЕ ЩЕ НАМАЛЕЯТ...А МАЙ НАЙ-НЕПРИЯТНОТО И ДОСАДНО НЕЩО СИ ОСТАВАТ ТЕ...
ТИ РЕШАВАШ...ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ТАКЪВ ЕКСПЕРИМЕНТ...С КОИ ХОРА...И КАК ДА БЪДЕ...НЕ УСПЕЕ ЛИ-ПРОСТО Е -НА URL-A НА АДМИН-ИТЕ ЩЕ СЕ ИЗПИСВА "Open the chat.dir.bg home page, and then look for links to the information you want."-КАКТО Е СЕГА...:-)
И РАЗГЕЛЕ-ЕДИН ПЪТ НЯМА ДА СЪМ ПРАВ...:-)
ОК.ИЗВИНИ/ЕТЕ МЕ ЗА ПОРЕДНАТА ДЪЛГА ТИРАДА...ВЕСЕЛ ЧАТ И ХУБАВИ ЗАБАВЛЕНИЯ ВИ ЖЕЛАЯ...:-)

ГОСПОД

"САМО ГОСПОД ЗНАЕ И РАЗБИРА ОТ ВСИЧКО"

НАЛИ ТАКА ЦЕКИ?...:-)))



Тема Re: Очаквам предложения за бележките :)нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор ГOCПOД (Просто ГОСПОД)
Публикувано02.09.01 22:09



ЗА КЛЮЧА И НИКОВЕТЕ РАЗБРАХ..СОРИ ЗА ДОСАДНОТО ПИТАНЕ...:-)))

ГОСПОД



Тема Абсолютно против!нови [re: ГOCПOД]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 00:30



Може би ще се съгласят доста хора с мен.
Това е чат,а не да се доказва,кой колко е умен или незнам си какъв.Някои хора влизат в чата,защото им е смешно и интересно да се държат по -различно,отколкото в действителността.Забелязвала съм,Господи,че и ти не отстъпваш в псуването в чата,но това изобщо не ме интересува...Въпросът е в друго:
От какъв зор,някой ще ме гони от стаята или ще ми налага цензура какво да говоря аз?Защо трябва да се свиваме гузни,че някой си имал властта да ни наложи определен тип поведение?Не се ли влиза в чата,точно за да ти е интересно и да се разпуснеш малко.Не оправдавам в никакъв случай речника на гореспоменатите типове,но не ги познавам реално,за да вземам отношение за тях.
Няма да е чата чат,ако постоянно трябва да се кланяш на някой,било то Приме или който и да е.Те също са хора и имат отношение към другите...
Не си прав!
Дано Цеки не ти обърне внимание!



Тема Re: Абсолютно против!нови [re: Eднa]  
Автор T®lGGE® ()
Публикувано03.09.01 03:22



Izviniavai no ne moga da se saglasia s teb i shte ti dam edin primer :
Pokanila si svoi priateli da otidete niakade(na kafe naprimer) i izvednaj niakoi siada na vashta masa i pochva da rasi psuvni.E kaji mi sega ako imash vazmojnostta da go razkarash niama li da gonapravish a ?Ili moje bi toi prosto si razpuska ia po-dobre da mu se nameri oshte edin ta da si razpuskat dvamata (pak drugite shte tarpiat).Ta sashtoto e i v chata pravia staia v neia sa hora koito iskam da badat i ne moga da razbera zashto da ne gonia natrapnici sipeshti psuvni.Ne che im zabraniavam da si psuvat ama da si napraviat sobstvena staia.

Inache kolkoto do tova za hora koito da nalagat cenzura spored men e noj s dve ostrieta.Vse pak na koito mu e dadena vlast rano ili kasno zloupotrebiava s neia i otgore na vsichkoto 10-20 choveka ne sa dostatachni - ne kazvam che ne triabva da se napravi neshto po vaprosa ama mai ne tova e reshenieto ,no
koi sam az da kaja(i vse pak ne e chak tolkova losha ideiata).Izvinetete me che
taka sam se razdvoil i ne vzemam iasno strana ama i az neznam dobre li e.
No nali za tova e klubat da se raziskvat problemitei ednite da ubejdavat drugite





Тема За ГОСПОДнови [re: ГOCПOД]  
Автор!Oдpи (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 11:17



Извинете ГОСПОДИ, че ще ви противореча, ама това което предлагате някак си ... не мо се струва удачно...
За админите говоря! Имате поглед в/у положението до преди година и мисля, че трезво можете да отсъдите, че това не е начина! Аз лично съм присъствала на случаи, в които някои от натоварените с тези права хора, злоупотребяваха с тях... по лични причини... И когато някой там (ще ви открадна прозвището "Х") веднъж се е държал просташки, съгласна съм, че заслужава картонче, ама се оказва, че се е заяждал с АДМИНА ( не случайно с големи букви) и какво се получава после? Въпросния "Х" влиза на следващия ден и на моя екран се изписва:
" Х влезе в стаята.
Х е изгонен от стята."
и това в два поредни реда и в няколко поредни дни!!!
е думи нямам просто....
и...пак ме извинете, че се усмелих да ви противореча




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.