Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 01.05.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Абсолютно против!нови [re: T®lGGE®]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.01 11:38



Прав си за масата в заведение...но там се е събрала определена компания.Не е длъжна да търпи подобно отношение.Но това е чат,в който всеки може да каже каквото и да е.Не съм на мнение,че някой заслужава да бъде псуван,разбира се.Говоря за лично отношение,защото доста хора вече се познаваме лично.
Виж мнението на !Одри,напълно съм съгласна с нея-винаги се злоупотребява с властта,а особено като е дадена на хора,които до вчера са били обикновени чатъри.
Пази Боже,сляпо да прогледа...
...па било то и най-съвестния човек...тоя човек е обвързан в компании и какви ли не лични отношения с какви ли не хора.
Крайно време е да се научим да живеем с високо вдигнати глави.Стига сме треперили пред някакви си "шефове".
Не,не одобрявам псуването в чата.Но за това е измислен филтъра,все пак...
Не вярвам,че ще ти е приятно някакъв си доволно прикрит зад монитора,да има власт над теб и да ти налага цензура...не вярвам!



Тема Re: Абсолютно против!нови [re: Eднa]  
Автор T®lGGE® ()
Публикувано03.09.01 13:02



Parvo na parvo ne sam podkrepial ideiata za (ako moga taka da gi nareka "za cenzurite").I ako si prochela vnimatelno post-a mi znachhi si vidiala che spodeliam mnenieto na !Odri za zloupotrebiavaneto s vlastta.No spored men az imam pravo da opredeliam koi shte bade v moiata staia.Saglasen sam che vseki moje da govori kakvoto si iska v chata no da ne e v moita staia- tam az imam vlast i ako ne iskam da go slusham i ako drugite ne iskat da go slushat zashto da ne go izgonia -neka hodi v drugi stai tram da psuva samo ne v moita staia - vse pak az plashtam smetkata(asociacia sas zavedenieto) i imam pravo da opredeliam
niakoi neshta vse pak.Situaciata e identichna s tazi za zavedenieto ,zashtoto jiveem v svobodna darjava ako iska vseki moje da tragne po ulicite i da psuva
i nikoi ot minavashtite niama da predprieme nishto no ako doide v tvoiata kashta shte go izgonish nali ???Ako niakoi iska da psuva v chata da hodi v drugite stai kadeto nikoi ne moje nishto da nu kaje i prosto shte go vpishe pri natrapnicite
samo che v moita staia ne iskam da gi ima takiva individi.Nadiavam se vsichko da e iasno.Kakto kazah izbiraneto na admini e noj s dve ostrieta i vse poveche pocvam da se ubejdavam che e tapa ideiapo prostata prichina che niama da se nameriat obektivni hora koito niama da goniat samo za blagoto na drugite a i po lichni prichini.No da gonish hora ot sobstvebata si staia si e tvoe pravo! I tova e to !

Редактирано от T®lGGE® на 03.09.01 13:03.



Тема Re: Очаквам предложения за бележките :)нови [re: ГOCПOД]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано03.09.01 13:07



С първата (кратката част :))) съм съгласен.

Със втората обаче не съм и много пъти съм го казвал. Който си направи стая има админиски права в нея и решава кой да остане и кой не.

Вече се опарихме от практиката да даваме на определени хора админски права във всички стаи, мисля че веднъж ни стига :)

моля не се отклонявайте от темата :)

...


Тема Re: Очаквам предложения за бележките :)нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор ГOCПOД (Просто ГОСПОД)
Публикувано03.09.01 21:43



ХЕ ХЕ.......ПРЕДПОЛАГАХ ЧЕ ТАКА ЩЕ РЕАГИРАШ.....:-)
ТРЯБВА ЛИ ДА ГО НАПИША КАТО ОТДЕЛНА ТЕМА ЗА ДА МОЖЕМ ДА ПОГОВОРИМ ЗА ТОВА?:-)
ИЛИ НАПРАВО КАЛИН ДА НИ НАПРАВИ ЕДНА СРЕЩА?НА БИРИЧКА КАЗВАТ ПО ВЪРВЯЛ ЛАФА...:-)
А ВСЪЩНОСТ-НЕ МИ ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСА...ВЛИЗАЙКИ В НАЙ-ПОСЕЩАВАНАТА СТАЯ ДИР.БГ И БИВАЙКИ ЗАЛЯН С ПОДХОДЯЩОТО КОЛИЧЕСТВО СЛОВЕСНА ПОМИЯ...ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ Е ДА ОТИДА В ДРУГА СТАЯ?ИЛИ ВСЕКИ ЕДИН ДА СИ НАПРАВИ СОБСТВЕНА?ТОВА ЛИ МИ ПРЕДЛАГАШ?:-))))
А КОЛКОТО ДО ОПАРВАНЕТО...ЗНАЕШ "НЕ Е ЛУД ТОЗИ КОЙТО ЯДЕ ЗЕЛНИКА...":-)
ЕДИНСТВЕНО ВИЕ СТЕ РЕШАВАЛИ КОЙ КАКЪВ ДА Е И ЗАЩО МУ СЕ ПОЛАГА.:-)))
НЕЙСЕ...НАИСТИНА ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СИ ПОГОВОРИМ ПОВЕЧЕ...ТОПКАТА Е В ТЕБ СЕГА...:-)



Тема Re: За ГОСПОДнови [re: !Oдpи]  
Автор ГOCПOД (Просто ГОСПОД)
Публикувано03.09.01 21:50



ИНТЕРЕСНО МНЕНИЕ...:-)
АКО ОБАЧЕ СИ/СТЕ ТАЗИ ОДРИ КОЯТО ВИРТУАЛНО ПОЗНАВАМ НАИСТИНА Е СТРАНЕН СТИЛА НА ОБРЪЩЕНИЕ...:-)
ЗА АДМИНИ-ТЕ СЪГЛАСЕН СЪМ...ТАКА БЕШЕ...А БИ ТРЯБВАЛО ДА Е ТАКА И НЕ СЪВСЕМ ТАКА...НЕ СЪЩИТЕ ХОРА...НЕ ПО СЪЩИЯ НАЧИН...
АКО ПРИБЕГНЕМ ДО СПОМЕНИ И НАИСТИНА СИ/СТЕ СЪЩАТА ОДРИ ТО ПРЕКРАСНО ЗНАЕШ/ТЕ ЧЕ АЗ САМИЯ СЕ НАПАТИХ ОТ СЛАВАТА СИ НА АДМИН...И СИ ПЛЯКАХ КАРТОНИТЕ...И СИ МЕ ПСУВАХА ХОРАТА...НО....НЕ БЯХА ГОНЕНИ САМО ТЕЗИ КОИТО ОБИЖДАХА ПЕРСОНАЛНО МЕН...А ВСИЧКИ ПОЗВОЛИЛИ СИ ЛУКСА ДА ОБИДЯТ НЯКОГО БЕЗ ПРИЧИНА...
НО ТЪЙ КАТО ЩЕ БЪДЕ ИЗТЪЛКУВАНО КАТО САМОИЗТЪКВАНЕ-СПИРАМ ПО ТАЗИ ТЕМА...
В КРАЙНА СМЕТКА ЕДНО УДАЧНО ПРЕЦЕНЯВАНЕ НА ХОРАТА КОИТО БИХА БИЛИ АДМИН-И И ПУБЛИЧНО ОПОВЕСТЯВАНЕ КОЙ-КОГО И ЗАЩО Е ИЗГОНИЛ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА.
ИНТЕРЕСНО МИ Е-КАКВО Е ТВОЕТО/ВАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ДА ИМА ЕФЕКТ?
ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАЗВА "ТАКА НЕ СТАВА"...КОЙ ЩЕ КАЖЕ "ЕТО ТАКА БИ СЕ ПОЛУЧИЛО"?:-)))



Тема Re: Абсолютно против!нови [re: Eднa]  
Автор ГOCПOД (Просто ГОСПОД)
Публикувано03.09.01 21:54



ХЕ ХЕ....НАИСТИНА САМО НА НЕРЕГИСТРИРАН НИК ПОДХОЖДА ТОВА СЛОВОИЗЛИЯНИЕ.ЩЕ ВИ ОБЯСНЯ ЗАЩО...
ЗА БЛИЗО 3 ГОДИНИ ТУК НИКОЙ НИКОГА НЕ Е ПРОЧЕЛ НЕЩО ОБИДНО КАМО ЛИ ПСУВНЯ НАПИСАНА ОТ МЕН.АКО СЛУЧАЙНО СТЕ ПОПАДНАЛА НА НЯКОЙ "МИЛ" АДАШ-ПРОБЛЕМА ДАЛИ И ТРЯБВА ЛИ ДА МИ СЕ ИЗВИНИТЕ Е ВАШ.:-)
ПРЕДОСТАТЪЧНО ХОРА СА ВИЖДАЛИ РЕАКЦИИТЕ МИ НА ПОДОБНИ СЛАДКИ РЕПЛИКИ...ДОРИ И ПРИ ИЗРАЗА "ДА ТИ УМРАТ ДЕЦАТА!" (ЦИТИРАМ !OZIRAK) БЯХ ТАКА ДОБЪР ДА НЕ ПРОЯВЯ ЛОШ ВКУС ИЗЛИВАЙКИ ПОТОК ОТ БЕЗСМИСЛЕНИ ПРОСТОТИИ.АКО ТОВА Е Е КРАСНОРЕЧИВО-НЯМА СМИСЪЛ ДА ВИ УБЕЖДАВАМ ПОВЕЧЕ.:-)))
ПЪК ЗА ЦЕКИ...НАИСТИНА ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ НА ВСЯКО МНЕНИЕ.:-)))

ГОСПОД



Тема Re: Абсолютно против!нови [re: Eднa]  
Автор ГOCПOД (Просто ГОСПОД)
Публикувано03.09.01 22:08



ИСКРЕНО СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ ОТНОВО ВИ СЕ НАЛАГА ДА ЧЕТЕТЕ НЕЩО НАПИСНО ОТ МЕН НО НЕ МОГА ДА ПРЕМЪЛЧА МНЕНИЕТО СИ...НАЙ-МАЛКОТО ЗА ДА СЪМ С ВИСОКО ВДИГНАТА ГЛАВА А НЕ ДОВОЛНО ПРИКРИТ ЗАД МОНИТОРА...КРАЙ НА ЦИТАТА...:-)
1.НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ЦЕНЗУРА НА ЧАТА...А ЗА ЦЕНЗУРА НА ПРОСТОТИИТЕ.ВСЕКИ МОЖЕ ДА ГОВОРИ КАКВОТО СИ ИСКА СТИГА ДА НЕ ОБИЖДА НЯКОГО (НА СВОЙ РЕД ДОВОЛНО СКРИТ ЗАД МОНИТОРА И УНИЖАВАЩ ОТСРЕЩНИЯ)...КАКТО ИМА ФИЛТЪР-ТАКА ИМА И ЛИЧНА.УЧУДВАЩО ЗАЩО ВСИЧКИ ПЛЮЯТ В ОБЩАТА А ДАВАТЕ ПРИМЕР ЗА ФИЛТЪР...ЗАЩО НЕ ГИ НАКАРАТЕ ДА ПСУВАТ НА ЛИЧНА?НАЛИ СПОРЕД ВАС ТЕХНИТЕ МИЛИ ТИРАДИ СА ЗНАК НА СВОБОДА И УДОВОЛСТВИЕ В ЧАТА?:-)))
2.ДАЛИ НА МАСАТА С КОМПАНИЯТА ИЛИ В ЧАТА СЪС СЪЩАТА ИЛИ ПОДОБНА КОМПАНИЯ (САМА КАЗВАТЕ ЧЕ ДОСТА ХОРА РЕАЛНО СЕ ПОЗНАВАТЕ) ВСЕ СИ МИСЛЯ ЧЕ ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ЗАЩИТИ ЛИЧНОТО СИ ДОСТОЙНСТВО И СЕБЕУВАЖЕНИЕ.РАЗЛИКАТА Е ЧЕ НА МАСАТА СЕ РЕШАВА С ДУМИ 1-2 ШАМАРА ИЛИ НЕЩО ОТ СОРТА.ДОКАТО В ЧАТА-ЕДИН ФИЛТЪР РЕШАВА ЕДИНСТВЕНО СПИРАНЕТО НА ПРОСТОТИЯ ОТ ТОЗИ ЧОВЕК НА ВАШИЯ ЕКРАН...
ЕДИН СКРОМЕН НО НЕ МАЛОВАЖЕН ВЪПРОС:
КАЖЕТЕ МИ...В ЕДИН ВЕСЕЛ МОМЕНТ КОГАТО 10-20 ЧОВЕКА СА В ОБЩИЯ ЧАТ...ГОВОРЯТ СПОКОЙНО И ОТКРИТО...НАСТРОЕНИЕТО Е НА МАХ...И В СЛЕДВАЩИТЕ 2 МИНУТИ ВЛЯЗАТ 3-МА ПРОСТАЦИ...ПЪЛНЕЙКИ ЕКРАНА С ЕДНА КАМАРА ГЛУПОСТИ ЗА РОДНИНИ ДО ДЕВЕТО КОЛЯНО...КАКВО ПРАВИ КОМПАНИЯТА?
1.ПО РЕДА НА НОМЕРАТА ВСЕКИ ПРИБЯГВА ДО ФИЛТЪРА?
2.СОЛОВО ИЛИ ГРУПОВО ОТГОВАРЯТ НА ОБИДИТЕ И ПРОСТОТИИТЕ?
3.СМЕНЯ СТАЯТА?
И ВТОРИ ВЪПРОС:
ЕФЕКТИТЕ ДАЛИ НЯМА ДА БЪДАТ
АКО 1 ТО ВЕЧЕ СА ВЛЕЗЛИ НОВИ 3-МА ПРОСТАЦИ-РЕСПЕКТИВНО ПОЛОВИНАТА ЧАТ МИНАВА ВЪВ ФИЛТРИРАНЕ?
АКО 2 ТО ПРОСТОТИЯТА Е ПЪЛНА И ВЕСЕЛОТО НАСТРОЕНИЕ+ЗАБАВЛЕНИЕ Е АУТ?
АКО 3 ТО ДЛЪЖНИ ЛИ СА ХОРАТА ДА СЕ МЕСТЯТ ЗАРАДИ НЯКОЛКО ЧОВЕКА РЕШИЛИ ЧЕ МОГАТ ДА БЕЗОБРАЗНИЧАТ?

И ВСЪЩНОСТ...КОЕ ВИ ПРИТЕСНЯВА?ЕДИН АДМИН...ЧОВЕК...С ГЛАВНО "Ч" (А ТАКИВА ИМА МНОГО-АКО ТРЯБВА ЩЕ ЦИТИРАМ !S PRIME EVIL !SUNSHINE ZMEICHO И ОЩЕ ПОНЕ СТОТИНА ЧОВЕКА) НИКОГА НЕ БИ СИ ПОЗВОЛИЛ ЛУКСА ДА НАРАНИ НЯКОГО БЕЗ ПРИЧИНА.ПЪК И...КОЙТО ДАВА-ТОЙ И ОТНЕМА...НАЛИ ТАКА?ВСЯКА ЕДНА ГРЕШКА БИ МОГЛА ДА СЕ ПОПРАВИ ВЕДНАГА...
ВСЕ ЕДНО...ДЪЛГА И ДОСТА ОБШИРНА ТЕМА Е ТОВА...ПЪК И ЯВНО НЕ СТЕ ОТ ХОРАТА КОИТО МЕ ПОЗНАВАТ ЛИЧНО ЗА ДА БЪДЕТЕ УБЕДЕНА ЧЕ СЪМ ОТ ХОРАТА ЗА КОИТО ВАЖИ НАЧАЛНИЯ ЦИТАТ.
ЕДНО МОЛЯ-НЕ ОБИЖДАЙТЕ БЕЗ ДА СТЕ СИГУРНА ЧЕ НЕ ГРЕШИТЕ.ТОВА Е РАВНОСТОЙНО КАТО ДЕЛО НА МИЛИТЕ СЛАДКИ ПСУВНИЧКИ ЧЕТЕНИ В ЧАТА.:-)
ВЕСЕЛ И ПРИЯТЕН ДЕН...И ЗАБАВЕН ЧАТ (ЩОМ И ПРОСТОТИИТЕ СА ЧАСТ ОТ ЗАБАВЛЕНИЕТО ЗА ВАС-НАИСТИНА ЩЕ Е ТАКЪВ).:-)))

ГОСПОД



Тема Re: Абсолютно против!нови [re: T®lGGE®]  
Автор ГOCПOД (Просто ГОСПОД)
Публикувано03.09.01 22:11



ОПРЕДЕЛЕНО МИ ХАРЕСВА ТОВА КОЕТО ПРОЧЕТОХ...НЯМА КАРТИНКА ЗА РЪКОСТИСКАНЕ ИНАЧ ЕС УДОВОЛСТВИЕ БИХ Я ИЗПОЛЗВАЛ..:-)
ЕДНО ДА ПИТАМ САМО...
200 УЧАСТНИКА ТРЯБВА ЛИ ДА ИМАТ 186 СТАИ?А ДРУГИ 14 ДА СЕ ОПРАВЯТ КЪДЕ ТОЧНО ДА ИЗЛИВАТ СЛОВЕСНАТА ПОМИЯ?:-)
ИЛИ ЩЕ РАЗВИЕМ КОЛЕКТИВИЗЪМ ОТНОВО?ГРУПОВО-МАРШ КЪМ СТАЯ "N"-ТАМ ЕДИН СВЕСТЕН ЧОВЕК Е АДМИН?:-)))
А ЧЕСТНО КАЗАНО "ЦЕНЗУРА" МИ ЗВУЧИ КОФТИ.СПОРЕД МЕН "НАМАЛЯВАНЕ НА ПРОСТОТИЯТА ЗА СМЕТКА НА УДОВОЛСТВИЕТО" Е ПО-ПРИМАМЛИВО И ВЯРНО.:-))


ГОСПОД



Тема Re: Очаквам предложения за бележките :)нови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор Reja (непознат )
Публикувано07.09.01 18:57



Аз само да попитам.....има ли възможност да имаме копие от изпратените наши бележки на другите никове - дори да е само 3 дни например...
О, забравих да благодаря за усилията на всички, допринесли да има бележки - страшно удобно е!Благодаря!



Тема за T®lGGE®нови [re: T®lGGE®]  
Автор Илюзия (наш човек)
Публикувано08.09.01 17:40



Аз съм си Илюзия- с други думи !Одри :)
Е радвам се, че споделяте мнението ми :)
Само, че това което искате , можете да видите в чата в момента.
Давам ви пример:
стая ОБЩА- нерегистрирани потребители... с риск да обидя някого, мога да каже, че точно те в повечето случаи (не във всички) са хората , които псуват из чата... а на тези които се регистрират и псуват... евала имат здрави нерви :)
Лично моят списък с натрапници се пука вече по шевовете, ама така ми е добре! И когато влязат 2-3 глупаци наведнъж, правя си моя стая- там съм си админ и приятелите ми идват, след съответната покана, влязат ли натрапници е картоните са безплатни и ги имам в повече :) Нали като имаш две ризи... :)))
Та т.е. в МОЯТА стая аз съм си админ, е значи всичко е ОК!


"Нека се подчиняват тези,които не умеят да управляват"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.