Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 18.04.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Тема скрита стаянови  
АвторKLAlD (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 15:04



Абе сладури от Дир,как можахте така тъпо да го измислите това със скрита та стая!!!Защо да не мога да вляза в нея,а трябва друг да ме покани????Нали като аз или някой друг си направи скрита стая,можем да определяме кой да влезе в нея и БЕЗ ПОМОЩА ВИ!!Много ви моля,новаторското ви мислене да го развивате в друга посока!!Защото това ви решение е върха на простотията.



Тема Re: скрита стая [re: KLAlD]  
Автор Илюзия (наш човек)
Публикувано02.08.01 22:14



Ей, а ако ти си направиш стая с име например... "Джони" и аз реша да си направя същата, а ти си сваляш някое маце, как ще се почувсташ ако се появи 3-ти човек?
Няма как приятелю, това беше молба на хора от чата... а какъв е проблема да поканиш някой от съседната стая? не е трудно...

"Нека се подчиняват тези,които не умеят да управляват"


Тема Re: скрита стаянови [re: Илюзия]  
Автор TRlGGER ()
Публикувано03.08.01 01:44



Mi kato doide niakoi treti shte mu dam karton i tva e i sam moga da kontroliram koi vliza.Poprincip ne sam ot onia deto samo razpraviat kak lafcheto bilo skapano i se pravili samo nenujni novovavedenia no triabva da priznaia che deistviata na dir-a
ne biaha doosmisleni i promianata se okaza noj s dve ostrieta.
Ne sam protiv tova za staite no i ne podkrepiam napalno ideiata.Ei tva e!



Тема Re: скрита стаянови [re: Илюзия]  
АвторKlAlD (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 12:55



Приятел,ако се появи трети човек в стаята в която си свалям мацето,просто ще му покажа картон.Много е лесно,опитай!!!А сега какво става,правя си скрита стая,чакам си мацето,излизам за малко от стаята и нито мацето нито аз можем да влезам в стаята!!!Ти на това ли му викаш супер нововъведение????



Тема Re: скрита стаянови [re: KLAlD]  
Авторxak (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 13:04



тъпотия



Тема Re: скрита стаянови [re: xak]  
АвторKlAlD (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 13:34



КОЕ???




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.