Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 10.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
*Кратък преглед

Тема за смяна на прякорите и личнатанови  
Автор пpиятeн (непознат )
Публикувано18.07.01 14:12



така като не се съобщава на обща кой си сменя ника е много кофти щото не се знае дали с този потребител връзката е прекъсната или не .трябва да се направи така,че когато си смени ника да се съобщава и на обща както е при влизането и излизането на потребител от лафа.това доста ще облекчи търсенето на сменения ник и връзката с него ще бъде по-бърза
Също така предлагам да се премахне личната която само бави зареждането на целия лаф при първата лична ,а след това натоварва и лафа с отделното си зареждане и скъсяване на общата.Вместо личната ще остане бързия лаф-
няма да заема излишно място,няма да натоварва лафа с допълнително зареждане а то ще става отделно.На бързия лаф трябва само да се увеличат
символите за писане за да стане като лична
Засега е това предполагам че ще удволетворите желанието ми което ще бъде одобрено и от другите в чата



Тема Re: за смяна на прякорите и личнатанови [re: пpиятeн]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано18.07.01 14:58



1.Аз си сменям ника по ред причини и ако всичи разберат кой е новия ми ник защо ми е да го сменям.
2.има потребители които предпочитат личната да им е отделно от общия.
3.Бързия лаф е когато искаш да поздравиш или да кажеш нещо на бързо на някой.

Ако вие сте решили да замените личната с бърз лаф това си е ваше решение, не мисля че всички ще са съгласни с вас.

...
"Няма безплатен обяд, както и безплатно сирене!"


Тема Re: за смяна на прякорите и личнатанови [re: пpиятeн]  
Авторspokoina (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 20:10



1. Ako mozhe vseki da proslediava kak si promeniash priakorite, kakav e smisalat ot tova da imash 5 priakora??? Az si smeniam priakora i za ne me otkrivat...

2. Lichnata i az ne ia haresvam po sashtite prichini, no izbiagvam zatrudnenieto v skrita staia. Lichnata e udobna, kogato vodish 2 razgovora - na obshta i na lichna.

3. Burziat laf ne e osobeno podhodiash za lichen razgovor, zashtoto ne se vizhda posledovatelnostta na replikite.



Тема Re: за смяна на прякорите и личнатанови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано21.07.01 07:36



Когато поискаш от някого "лична" , ти се сменя екрана независимо той дали се е съгласил или не.Не е ли възможно да се получава съобщение като "отказан ви е личен разговор" ,или пък да не се сменя екрана?

dust ...


Тема Личната [re: spokoina]  
АвторMeйджъp (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 20:20



Личната е голямо удобство от гледна точка на факта, че може да следиш репликите без да се притесняваш, че ще изпуснеш някоя фраза, ако речеш да отскочиш за малко до тоалетната или решиш да посърфираш малко без да следиш чата за известно време. На Обща това е невъзможно, защото репликите непрекъснато "изпадат" от екрана, особено като има по 70-80 човека в стая, които непрекъснато бълват и въпросните реплики се скриват за секунди от екрана и едно малко разсейване и вече си изпуснал някоя фраза

А за прякорите - 5 даже е много. 3 е напълно достатъчно. Който иска повече да се регистрира като нов потребител



Тема Re: за смяна на прякорите и личнатанови [re: пpиятeн]  
Автор Илюзия (наш човек)
Публикувано31.07.01 10:05



Виж, ако ти пречи личната, просто я забрани, аз така съм направила, разрешавам я когато ми трябва само. А иначе, ако се махне личната и бързия лаф стане един вид лична, ще станем като JAVA варианта, там е така и ти гарантирам, че почти никой, който влиза в HTML-а, не го харесва.
Така си е екстра!

"Нека се подчиняват тези,които не умеят да управляват"



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.