Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 03.06.24 
dir.bg
   >> HTML версия на Лафче
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо влизате в лафчето?нови  
Автор Лeтиcия (странница)
Публикувано08.04.01 12:56



Питам се какво е лафчето за другите... Научих толкова неща там, че целият свят вече ми се вижда объркан и самотен... Защо толкова много хора влизат в чата (и то повечето - месеци наред)? За разнообразие, от любопитство, за да убиват времето си, заради свободата да бъдат анонимни и да говорят каквото искат, от самота? Ще ви бъда благодарна, ако получа вашите мнения. Може да не коментирате как стои въпросът лично за вас, макар че предпочитам да бъдете откровени...



Тема Re: Защо влизате в лафчето?нови [re: Лeтиcия]  
Автор FROSTY (МРАЖОВИТИЯ)
Публикувано09.04.01 19:07



Сега ти виждам ВЪПРОСЧЕТО и ВЕДНАГА ти отговарям!
Аз лично влизам по ДВЕ основни причини!
1. За да си убивам времето, когато нямам работа, защото аз само от тук влизам в НЕТа.
2. За да се запознавам с нови хора. Това е от мен))))
Айде ша са "ВИДИМЕ" в ЧАТА)))



Тема Re: Защо влизате в лафчето?нови [re: Лeтиcия]  
Автор FROSTY (МРАЖОВИТИЯ)
Публикувано09.04.01 19:09



А ти ЗАЩО влизаш?!? Мисля, че е редно когато зададеш ПОДОБЕН въпрос е да кажеш и ти ЗАЩО?)))



Тема Re: Защо влизате в лафчето?нови [re: FROSTY]  
Автор Лeтиcия (странница)
Публикувано09.04.01 22:29



Мили FROSTY, ами да ти кажа... Нощите са единственото време, през което разполагам със себе си. А при отвратително затворения ми начин на живот лафчето е най-добрата възможност да бъда в компания (макар и виртуална) и да общувам с други хора... Там забравям опнатите си нервички. Почти не излизам с приятели, защото едните са далеч, а другите ме разочароваха и нещо нямам желание вече... Дали не е от ЕГН-то? :-))





Тема Re: Защо влизате в лафчето?нови [re: Лeтиcия]  
Авторdenis (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 03:02



prosto ot lyobopitstvo



Тема статистика на отговорите [re: Лeтиcия]  
Автор safin (гросмайстор)
Публикувано24.04.01 17:37



За разнообразие - 10%
от любопитство - 5%
за да убиват времето си -1%
заради свободата да бъдат анонимни и да говорят каквото искат -по точно да си приказвам на ти с непознати и да избягам лицемерието което ни задушава оффлайн, около 15 % но никога не псувам !!
да намеря някои свестен човек за лаф 10%
от самота - 20%
да разузная женското мислене :))най-вече /останалите до 100/



Тема Re: Защо влизате в лафчето?нови [re: Лeтиcия]  
Авторmyki (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 18:18



зависи от много неща Новъпроса е многокомплексен за един е игра друг си оправя съмочуствието.Забелязал съм че много хора влизат с лошо настроение.Аз също.Наи добрите чатаджи влизат за определен кръг хора и държат чисти връски.те са наи добрите според мен.Но има и болни на тема чат и това е доста опасно един вид алкохолизъм.На мен чата ми помогна за Бългаския език и няколко интересни хора да познавам.от един свободен чат повече неможе да се иска.Тогава трябва да се търсят други форми на конумикация.СЪРДЕЧЕН ПРИВЕТ.......MYKI





Тема Re: Защо влизате в лафчето?нови [re: Лeтиcия]  
Авторrycи (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 23:07



Защото току що си купихме компютър и искам да изпробвам възможностите му.Търся и нови познанства.



Тема За rycинови [re: rycи]  
Автор Бeзcъннa (лунна пътека)
Публикувано30.04.01 03:07



Внимавай, че ако зациклиш само на чата, от възможностите на компа нищо няма да разбереш...





Тема Re: За безсънието ...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Web (Влади)
Публикувано30.04.01 04:22



Абе и по клубовете ако зациклиш, ще стане една ... :–)


If you can dream it, you can do it!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.