Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Тема wazz upнови  
Автор StipeМодератор (bandwagon)
Публикувано10.01.09 09:54



Как е пичове ??? За много години ! Отдавна не съм се мяркал тук и си викам да направим едно преброяване. Къде са се изпокрили старите маймуни ;)
Гледам котарака прописва от време на време. Димоди и той се включва (още ли си цсс + текст редактор фен ).
Някой да е мяркал Бабата или Про ? Немирницата роди и се ската някъде...
Я се пребройте и кажете какви ги вършите напоследък (последните 4-5 години).



Тема Re: wazz upнови [re: Stipe]  
Автор Volkano v.6 (де`еба)
Публикувано10.01.09 15:01



ха Stipe...не съм и очаквал да доживея да те "срещна" пак тук...

Май само котарака е що годе активен тук, от споменатите... Бабата я търси във форума на flashbg - тя (той де) се изказва там от много време...

Про тука (нито пък там) не съм го виждал от лонг, лонг тайм...

Извини мойта свещенна тъпота, но коя е Немирницата (защо ли не се сещам за такъв ник)?



Тема Re: wazz upнови [re: Stipe]  
Автор lnside (Stupid dog!!)
Публикувано11.01.09 14:44



Дори нямам спомени преди колко години съм бил "активен" юзер в този клуб :) Ама от него време имам спомени за Lazo и Учещ (лошото и доброто ченге)

... Някой има ли инфо за тези персони къде са се дянали?

...all those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...

Тема Re: wazz upнови [re: Volkano v.6]  
Автор StipeМодератор (bandwagon)
Публикувано16.01.09 10:54



Aми тя немирницата спря да пише по форумите доста преди мен. Беше на последната ни сбирка , мисля преди 7-8 години беше. Бабата и флаш - това трябва да се види





Тема Re: wazz upнови [re: lnside]  
Автор StipeМодератор (bandwagon)
Публикувано16.01.09 10:58



Сещам се за лазо. Нямам никаква идея кой къде е. С Филип за малко да се срещнем преди няколко месеца, ама изникнаха непредвидени обстоятелства и не успяхме...



Тема Ахой... [re: Stipe]  
Автор KoтapakътнaШpьoдинrepМодератор (bloody furious)
Публикувано17.01.09 16:09



ко не съм аз да почиствам от време не време спама

Не че пиша мноо де

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.