Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 29.09.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Тема HTML Tutorial БГ едишън?нови  
АвторMenthol (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 19:00



Колеги, имам следния малък проблем:
предстои ми да водя едно малко курсче по HTML за съвсем начинаещи на ниво begginers. Трябва ми един Туториал фор бегинерс, ама с обяснения на български от типа: "що е това таг и има ли той почва у нас" :)
Съвсем елементарно, до таблици и фреймове най-много.
Дали може да ми предложите някое линкче към подобно нещо?
Само на английски намирам, а се сещам, че на времето съм виждал и български варианти ...ама пуста му склероза... :)
Та, ако може някой да помогне на стария човек. Ще съм му вечно задължен и ще го споменавам при всяка наздравица в бъдещия ми цирозо-ориентиран живот ;))



Тема Re: HTML Tutorial БГ едишън?нови [re: Menthol]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 19:39



Чудя се дали твоите курсисти няма да са доволни, ако само им пратиш по пощата връзката, която търсиш? След като си платят таксата разбира се...

Какъв учител ще станеш, щом търсиш нещо, от което да говориш после наизуст? И по-лошо, какви ще станат твоите курсисти?



Тема Re: HTML Tutorial БГ едишън?нови [re: aaa]  
АвторMenthol (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 23:01



Спокойно приятел (ко), не получавам пари за това.
Влиза ми в служебните задължения, и курса е за колеги, но мисля че не е необходимо да обяснявам с подробности.
На мен ми е досадно да си загубя известно време за да на правя нагледни пособия за приложението на елементарен HTML, а имам желание да научат нещо за 2, 3 дена колкото ще е така наречения курс, за да не е само отбиване на номер както обикновенно се случва.
Имам много подобни Туториалс но на английски както споменах, а знам че някои не ползват този език и ще им е трудно.

А и се замисли за глупостта която си написал (а) : "да пратя по пощата линк и някой да ми плати за това като за курс"
Ти би ли се вързал (а)? Ами да ти пратя малко линкове и банковата си сметка тогава? Толкова наивни хора ли има? Явно да, щом има и такива като теб които си мечтаят за подобни имагинерни лесни печалби. Пфуу



Тема Re: HTML Tutorial БГ едишън?нови [re: Menthol]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 23:48



А и се замисли за глупостта която си написал (а) : "да пратя по пощата линк и някой да ми плати за това като за курс"
Ти би ли се вързал (а)? Ами да ти пратя малко линкове и банковата си сметка тогава? Толкова наивни хора ли има?

************

точно за това става дума... дали аз ще ти пратя линк и ти ще им прочетеш, каквото видиш там (взимайки пари за това както си мислех, или не както се оказа) или пък ще им пратиш линка, те сами да си го прочетат (предполагам знаят как става четенето) е все едно... или не?



Тема Re: HTML Tutorial БГ едишън? [re: Menthol]  
Автор bass (so deep!)
Публикувано13.12.02 01:37



http://www.geocities.com/upr_mirror/



Тема Re: HTML Tutorial БГ едишън?нови [re: Menthol]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано13.12.02 09:05



Здрасти
иди тук: http://todos.zonebg.com/ Тодор го спретнал много добре, имаше и нещо за сваляне.
Успех с курЦа

Всичко е възможно


Тема Re: HTML Tutorial БГ едишън?нови [re: Menthol]  
Авторkursist (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 10:15



ave tuka nie shtoto sme mnoo prosti i hodim na edin kurs po html za 5 dena (i to kakto ni go vodi nashia levak - po 3 reda za 5 chasa) i se useti choveka che nishto niama da izleze i dade 2 linka - www4u.search.bg i www4u.hit.bg - na bulgarski estestveno
ei taka se prepodava kato e za bez pari




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.