Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Тема Бихте ли разцъкалинови  
Автор voyager (бастун)
Публикувано11.11.02 11:21



новия дезигн на

. И евентуално да кажете как ви се струва.
Да отбележа, че картинката на корицата е дело на , а част от добрите идеи вътре дължа на .
М, така :)

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: Бихте ли разцъкалинови [re: voyager]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано11.11.02 11:33



Az i tuka shta narugaia :)))) mnogo triabva da cukash dokato pone textovete gi napravish v edin stil :))) Tva mene me drazni oshte :) Adi uspeh
________________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Re: Бихте ли разцъкалинови [re: ico]  
Автор voyager (бастун)
Публикувано11.11.02 11:40



туй кат подновя всички матриали, щоту сега има два от стария брой

- нов брой с нов дизайн

Тема Не се блъскайте,нови [re: voyager]  
Автор voyager (бастун)
Публикувано12.11.02 17:06



всеки по реда си, всиииички ще можете да се изкажете. Добрите мнения, моля, маркирайте с "Д", лошите с "Л", съветите със "С", псувните с "П", за да можем по-лесно да ги сортираме.
Благодаря за мненията на досега отговорилите, в момента обработваме информацията . Мнооого благодаря.

- нов брой с нов дизайн

Тема (Л) amiiiнови [re: voyager]  
Автор HALF (mANIAK)
Публикувано12.11.02 23:26



Ami kvo da kaja?
Priyatno za okoto, dobri cvetove, shte e hubavo ako i zad textovete slojite nyakakav BGimage shtoto mnogo prazno izglejda.
Oops da privarshvam che kam (Д) pochva da kloni

Zamalko da zabravya - title barovete sa malko obarkani na News, after party i movies :))

I know Karate, Kung Fu, and 47 other dangerous words.

Редактирано от HALF на 12.11.02 23:35.



Тема Re: Бихте ли разцъкалинови [re: voyager]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано13.11.02 02:38



1.на 1280 х1024 е адски празен .
2. Така и не разбрах за какво става въпрос - "e-magazine about clubbing"
аз не знам и грам английски
3. Избирай - сайта е или на инаглийски или на български ! Ако искаш и на двата, правиш 2 версии - ENG , BUL
4. Първото, което виждам на сайта - познатия counter на search.bg .
Без да се обиждаш, но това веднага ми прави асоцииации с "Made by lame"
Иначе гледам техничар си - разни "?xml version="1.0", "xmlns=" и т.н.
И за кво ? Честно, не мога да ви разбера. Не си спазил основни навигационни принципи, за ориентир и съвместимост с постребителите, но пък си "hard WC (без 3) validated".



Тема Re: Бихте ли разцъкалинови [re: voyager]  
Авторpeter (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 05:19



Браво за труда и съдържанието, но кофти навигация. Добре че имам <- и -> бутони на браузера.

Блока от началната страница с линковете не мисля че ще е излишен на останалите страници.

Джъмп менюто едва ли е уместно в случая - то си е точно едно безкрайно "разцъкване".

Не ми харесва и резкия преход от бяло към тъмносиньо.

Това е от мен. Успех!



Тема Мерсинови [re: peter]  
Автор voyager (бастун)
Публикувано13.11.02 09:52



Не съм очаквал хвалби, просто ми се искаше някой да ми обърне внимание все пак, защото аз винаги помагам някой като пита в тоя клуб.

уф, за това:
3. Избирай - сайта е или на инаглийски или на български ! Ако искаш и на двата, правиш 2 версии - ENG , BUL
Stipe е ужасно прав
А между другото, peter, май ще се вслушам съвета ти за навигацията в следващия брой - тя ми е най-големия проблем, откак сме го почнали това. Тъкмо като я сложа на всяка страница, няма да е толкова празно.

А между другото, Stipe, това XHTML явно съм го забравил в някой от старите документи, които останаха на доизживяване тоя брой. Иначе след известен размисъл и справедливи критики от хора тука в клуба, установих, че наистина няма никакъв смисъл от него. Още повече пък сега, като ми се наложи да добавя малко ПХП и се оказа, че то дава парс ерор като срещне тага <?xml. Вероятно заради въпросителната, но все пак е интересен проблем. Както и да е, ще го отнеса към клуб PHP .
Още веднъж мерси, явно все още не са се изнесли всички от тоя форум


It`s more fun to compute

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: Мерси [re: voyager]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано13.11.02 10:18



Mdaa...gledai sia... tuka ti kazaha nekolko neshta ma ti za <?xml sa fana...sia she pitash i za nego... daval greshki.... MI iztrii go be :)) nema da ima greshka taka...da ne mislich che nekoi kato doide da ti chete v saita she ti chete prez - view source...i shti gleda kvi tagove imash??? Po dobre she e da se vslushash v suveta na peter bez "mai" :))) i da si napravish edna grafichna navigatzia priatna nekoia...

Uspehi



Тема Re: Мерсинови [re: BadmotherfuckeR]  
Автор voyager (бастун)
Публикувано13.11.02 10:23



е да де, аз благоразумно го изтрих вече . Мерси за другото, наистина почвам да мисля навигация :-)

- нов брой с нов дизайн


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.