Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема BG SITEнови  
Автор PATRlOT ()
Публикувано30.10.02 15:45



Zdravejte! Izlqzoha nominaciite na www.bgsite.org. (

)

Ima li nqkoi ot vas v kluba koito da e nominiran i ako da s koi site.
Shte interesno da se razvie edna tema za nominiranite saitove i da q raziskame vuv foruma.


Na nominiranite chestito :)



Тема Re: BG SITEнови [re: PATRlOT]  
Автор нeщacтeн ((gan.hit.bg))
Публикувано30.10.02 16:33



Колкото и безпристрастно да се опитвам да погледна на този конкурс, пак нещо му куца. Може би причината е че половината жури хал хабер си няма (имам един познат в журито и ме светна).
Гледам доста куци сайтове са получили номинация на журито...
Аре стига съм плюл (засега) кажете си и вие мнението.

_________________________________________
Мили деца, xxx.com не е сайта на "трите хикса".


Тема Re: BG SITEнови [re: PATRlOT]  
Автор voyager (бастун)
Публикувано30.10.02 16:47



Ми смешен е конкурса, кво да кажем . Ма верно, ще е интересно някой ако е номиниран /*и не го е срам */ да си каже



да цепиш дърва
да носиш вода




Тема Re: BG SITEнови [re: PATRlOT]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано30.10.02 17:33



samo da kaja, che nominiranite saitove (s malki izkluchenia) sa absoluten SHIT...
Te nominiranite ne che sa loshi, ama ima mnogo po-dobri ot tyah (specialno za "Corporativen" i "Lichen" moga da go tvarda sas sigurnost, shtoto sam gi razgledal sichkite)... Abe se edni takiva skuchni sa podbrali... Nai-sam razocharovan ot lipsata na

, koito mi beshe mnogo seriozno sred favoritite...
imashe i hubav site na nekva banka, i mn. drugi, koito prevazhojdat mnogokratno nominiranite...

abe tragedia, s edna duma da go kajem

Just a genius


Тема Re: BG SITEнови [re: Blake]  
Автор нeщacтeн ((gan.hit.bg))
Публикувано30.10.02 17:37



Да не бях видял сайта на Деу. Наистина е доста приличен.
Може журито да са нямали флаш плъгин на браузърите си

_________________________________________
Мили деца, xxx.com не е сайта на "трите хикса".


Тема Re: BG SITEнови [re: PATRlOT]  
Автор PATRlOT ()
Публикувано30.10.02 17:55



Men naj-mnogo me e qd che ne se spavat pravilata na konkursa i to ot samite organizatori. Kak moje pak nqkolko saita na ABC Design da sa nominirani, da ne se izhvurlqm ama pak shte budat sred pobeditelite.
Mai Mescalito beshe kazal v forum Komputerna Grafika i Design che edna ot osnovnite im greshki tazi godina e otmenqneto na nqkoi interesni kategorii kato : Avangarden i Chujdoezichen. Vse pak e dobre da se privlicha vnimanieto i ot chujbina.



Тема vsichko e taka...нови [re: Blake]  
Авторdede (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 21:32



Lichen site, korporativen site,... vsichki kategorii sa taka...
vij samo tova - to mi e favorita. nai-dobrata usluga v bulgarskia web:

http://urbanium.orbitel.bg/buleng/

Any comments?



Тема Re: BG SITEнови [re: PATRlOT]  
Авторcss (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 11:05



ha, toja vladiss se e vjasval tuka, zapomnil sam go po mebelite i po shirokite ramki na parvata stranichka. togava maj beshe v bledo sinyo, sega nekav takav cvjat, malko nasranichak...

a na simonka - maj roditelskoto tjalo ima bolni ambicii... "Здравей народееееее!
" basi, dnes li mi e tup den ili tva naistina njama nikav smisal toja site.

http://www.isa.minfin.government.bg/ - i tva ne e bez kusuri, maj ne sa si opravili goleminata na shrifta vav PH kato sa pravili kartinlite, ili prosto ne sa mogli da zapalnjat index-a i sa slojili TEZI GOLEMI BUKVI, pak na vsichko otgore sa porazteglili vertikalno shrifta na butonite, brrrr....

http://www.kazanlak.bg/ - bjagaj narode, sita e s dolen scroll na index-a pri 800x600

Ne sam razglejdal podrobno drugite sitove, zatova ne moga da komentiram poveche.



Тема Re: BG SITE [re: css]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано31.10.02 11:39



Spetzialno za site na Simonka ne vijdam ko tolkova mu pridiriash chestno...designa si e oki..saita si e oki..znachi moe da ima saitove za sichko drugo ma za dete da ne moje ??? shto???



Тема Re: BG SITEнови [re: Blake]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано31.10.02 12:21



dewoo-to mai drupna edna nagradka na computer space 2002 :)
_______________________________________________________
E.T. phone... home...

Редактирано от ico на 31.10.02 12:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.