Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 27.09.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 6te si pravq web stranica i imam vaprosi kym vas !нови  
АвторACTPOHOMbT (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 21:20



1.Predlojete dobro mqsto kydeto da si ka4a saita !
2.Kak da napravq taka 4e da ima edno menu koeto postoqnno da si sedi kato ramka , bez da se zarejda nanovo vseki pyt ???(Predlojete i nqkoe skromno no prili4no menu)
3.Iskam da syzdam dobyr sait , no ne razbiram mnogo pomognete , kajete kak saita 6te izglejda po-dobre !!!



Тема Ami...нови [re: ACTPOHOMbT]  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано02.01.02 21:37



...kato na4alo moje6 da naeme6 nqkoi disigner da ti q napravi (stranicata, de).
Ima simpatqgi deto i za 50lv. 6te go napravqt :o)
Drugiqt variant e malko po-slozen - sqda6 i pro4ita6 Referencite na HTML4, JavaScript1.2(moje i po-nova varsiq), ponau4ava6 ottuk-ottam Flash5 i sled 3-4 godini probi si go pravi6 i pak ne si dovolen, tay kato vinagi, ama absolutno vinagi moje ne6to da se podobri, poopravi i t.n.
Ako si za parviq variant - svirkay, moje da se hvana (maitapq se)...

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема ili...нови [re: Kalin_M]  
Авторfan (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 21:43



...si namirash (kupuvash) knijle i za dreamweaver, osven zadaljitelnoto za html, poprochitash i moje da spretnesh dosta neshta. Problemite moje da doidat edinstveno ot ghz, hdd, ram i t.n. na fantaziata ti.

uspeh!



Тема Xa Xa vie za kakyv me vzehte ???нови [re: fan]  
АвторACTPOHOMbT (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 21:58



Heh ne sym 4ak tolkoz typ be !
Kvi pari ti lud li si ???
Introto 6e si go napravq sam , mnogo e lesno sas Flash 5.
Samo kajete za menuto 6oto da se zarejda vseki pyt si e gadno , a i btw samo o6te edin vapros , kak da napravq tai 4e sled kato svyr6i introto da zaredi glavnata stranica ?????



Тема 2. и 3.нови [re: ACTPOHOMbT]  
Авторhlp (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 22:28



2.Виж тук за frames -

.
3.Виж тук как да НЕ направиш сайта си добър - . ;-)



Тема Ami...нови [re: ACTPOHOMbT]  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано02.01.02 22:53



...Fla6a si e elementarna rabota, ama tova sas zarezdaneto si e trudno, 6te trqbva da pita6 nqkoi maistor... Viz ne6to za getURL() ili podobno, ama kade se pi6e6e?!?
Bez mnogo, ama mnogo 4etene i probi nqma da stane be, pi4, ne shva6ta6 li? Az ot 3 godini ne moga da si napravq li4en sait 6tot vse ne sam dovolen - pravih go na HTML, na Flash, be6e zelen, sin, siv, sega pak nad zelenikavo-siva Flash versiq se probvam, be6e 3d, be6e plosak, leko izpaknal... Prosto kato e moi i iskam da e idealen, ama vse ne e :o(

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема Re: Ami...нови [re: Kalin_M]  
Автор БaбaИлиицa (свещенна крава)
Публикувано03.01.02 01:29



Ей, ти се изказа: flash бил лесен! Е да, на фона на резултата, е лесен, ама ако искаш да се занимаваш истински, а не само две анимации на кръст- изобщо не ми се вижда лесно!

BTW: и аз нямам лична страница, по същата причина: направя нещо, таман да го ъплоудна нейде си и решавам, че изобщо не е добре... А има и едно нещо, дето започва да ме тревожи: компютърните езици, дори и HTML, който е простичък, са като чуждите езици- ако не ги говориш- забравяш ги! Още по-лошо- те се и развиват- постоянно излизат нови версии. Преди време бях уверен във възможностите си, а сега вече виждам, че отвреме навреме изниква туй онуй, дето съм го знаел как става, ама вече не помня. Или че е излязла някаква новост, а не съм научил за нея. Усещането е много неприятно- и не е т възрастта!

БАба...

|На къде вървим...
|На къде отиваме...
|И до къде ще стигнем така?


Тема Re: 2. и 3.нови [re: hlp]  
Автор Maniac ()
Публикувано03.01.02 04:19



господи e biva biva ama az tuk kato dojdoh pone bqhj procel 1 knijka i znaeh kakvo e frames

znaci mngo mi e cudno kak FLASH Ti e elementaren a edin Frame ne moje da napravish no se edno


Hvashtash znaci

<frameset cols=20%,80% frame border=0>
<frame noresize src=bar.html name=vasko frame border=0>
<frame src=index2.html name=pipo frame border=0>
</frameset>

i si gotov gore procentite sa kolko procenta frame da zaema ot ekrana catkash li?! ako iskas moje i po prosto

hodi proceti neshto basi


3Mesto za hosta ami kat te geldam nema da pravish neshto mastabno takace

free.techno-link.com tam se regni

VIJ GO

Тема Re: Ami...нови [re: БaбaИлиицa]  
Автор doom2 (Бат' ви Дуум бе)
Публикувано03.01.02 09:09



Ех Баба, баба ... то с възрастта е така ... Ама за това с практиката си е верно ... аз навремето поразбирах от LotusNotes, ама сега го гледам като "голям камък",
колкото до Флаша Бабо съм с две ръце за това което казваш, а и тука е трибуна за хтмл, а не за флаш ...

Ше ви изпозастрелям бе ей!!!


Тема Re: 2. и 3.нови [re: Maniac]  
Авторcss (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 09:58



най-лесно ще е с фреймс - пробвай с фронт пейдж, той е най-удобен за новаци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.