Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: http://www.molotok.ru/нови [re: Stipe]  
Авторkarhu (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 03:02



ne ne sym "nepodgotven" i "ne se e okazalo" vse oshte =)

otgovorite ti sydyrjat demagogska notka pri opitite si da nalojish sobstvenoto si mnenie kato zakon(okazalo se bilo che bilo edi kak si) i za tova naistina predpochitam da ne otgovarjash poveche na mnenijata mi za da mojem da obsydim temata svobodno s ostanalite - predvaritelno ti blagodaria za razbiraneto.



Тема Re: za nagradenija okazion.bgнови [re: karhu]  
Автор yourboy (Гумена Глава)
Публикувано12.10.01 07:11



:-) Ле леее ! Колко смешно ми изглежда как една селска фирмичка като ABC създава конкурс. ЧЕ КОИ СА ТЕ ?
банда мухлювци !

журито е само от техни хора.а пък журите дава наградите на специални сайтове. Не един път точно тук съм разказвал за един пич от егоист и за столчетата дето носи . Значи ако искате наградка , просто отидете и им помогнете при подреждане на столовете ( така беше миналата година ) . Май и тази щото гледам егоист пак спечели ! ;-) супер смешни са ми . Пък са ми и толкова прозрачни . Знам всичките си аферки . Шефката на оказион е приятелка на Жустин и хоопппп тръгна една .Сигурно изненадата е била голяма за всички как сайт за обяви ( като такъв се явява сега оказион ) печели награда за он-лайн магазин . Смешки много. Тази година не си дадох и труда да присъствам даже .
Аре просперирайте ! пък ако имате акъл ще спрете като идеоти да участвате в конкурса им ! скоро ще се опитам с някой високопоставени френдс да направим нещо по добро ! Вие ко мислите по въпрса ( плс пратете препоръките и мненията си на е - маил : yourboy@mail.bg )
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! ЗА ЕДНО ПО ДОБРО САЙТОВО БЪДЕЩЕ !

Вярвай в себе си !


Тема Re: za nagradenija okazion.bgнови [re: yourboy]  
Авторkod (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 07:38



Абе yourboy, необходимо ли беше да дръстиш всички теми с нереалните си мечти???

Karhu, тук всички, освен теб май са наясно, че Оказиона е един добре направен сайт. Въпроса дали са го правили българи, руснаци или талибани няма никакво отношение към конкурса. Не казвам, че е правилно и спорих достатъчно дълго с който трябва, а не тук за факта, че наградите се взимат от притежателите, а не от самите дизайнери. Такива са условията и точка. И мен не ми е приятно, но няма да тръгна като някои други да органзирам алтернативен конкурс без подготовка и да се излагам...

Единственият проблем при Оказион е, че спечели в категория, която не е за него - казах го още във втория пост.

А на теб като не ти харесва - добре, ама не го повтаряй 20 пъти без да вмъкваш нищо ново бе човек...



Тема Re: za nagradenija okazion.bgнови [re: kod]  
Автор prinyo ()
Публикувано12.10.01 08:56



kakto stana jasno, nagradite se vzemat ot pritezateli , a ne ot avtori, za da mogat da vzemayt nagradi i sajtove na abc i netage.
tva si go priznaha pochti v chata



Тема Re: http://www.molotok.ru/нови [re: karhu]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано12.10.01 09:54



Ei, ama shto vreme potroshih da vi 4eta postingite.... shte me 4erpite nqkoi put:-)
Puk kato gledam tiq 4asove: 02.38, 02.45... dano ne ste na rabota ot 9 sutrinta:-)
A otnosno poznanstvata: sumnqvam se, 4e ima shto gode izvestna firma v IT biznesa v BG, koqto da nqma vruzki s pone 50% ot ostanalite. Da se tvurdi, 4e ABC,NetAge ili koito i da e nqmat nishto obshto s okazion si e luja napravo...



Тема Re: za nagradenija okazion.bgнови [re: kod]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано12.10.01 10:00



okazion mi haresva zaradi funkcionalnostta si i lesnoto orientirane v nego. Ama mamu stara, da vzemat da smenqt toq times, 4e mi se povdiga kato go gledam:-(
BTW, kod, q razkaji po-podrobno za onova nedorazumenie, nare4eno "preskonferenciq", 4e az vidq, zakusnqh... i tova, koeto vidqh beshe tragi4no:-(



Тема ЗА kodнови [re: kod]  
Автор yourboy (Гумена Глава)
Публикувано12.10.01 10:55



абе вземи си регни ник-а !
само глупаците пускат анонимки !
невиждам въобще смисъл да отговарям на хора които не са си регнали дори името !

Вярвай в себе си !


Тема Re: za nagradenija okazion.bgнови [re: kod]  
Авторkarhu (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 13:04



kod, ti i Stripe li ste vsichki?

i zashto si mislish che ako dori i vsichki jiteli na zemiata haresvaha ujasno mnogo okazion.bg i spjaha s nego pod vyzglavnicata az izvednyj shte prozra krasotata i shte vidja kolko vylsheben sait e okazion.bg?

takiva populistki izkazvanija po prilichat na bivsh komsomolski sekretar kogato ti kazvaha che si LUD ako ne uvajavash partiata(i naroda vednaga namesvaha tuk za da se zasramish)



Тема Re: za nagradenija okazion.bgнови [re: kod]  
Авторdevane (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 14:20



saita moje da e dobre napraven (ot kym server-side) obache vynshnia mu vid e ujasen, nepo skoro e UJASEN
:))



Тема Re: za nagradenija okazion.bgнови [re: karhu]  
Автор ToViDebne (spy N1)
Публикувано12.10.01 15:48



това е вече омраза.хванахте се в оказиона като удавник за сламка.да,оказион.бг е функционален,а красотата е абстрактно понятие и различния индивид го възпрема по различен начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.