Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 15.06.24 
Кучета
   >> Хрътка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Голям човек е дакелът!нови  
Автор tron (Soul Eraser)
Публикувано06.12.01 11:31



Съвсем случайно попаднах в този клуб и забелязах, че няма постната НИТО ЕДНА ТЕМА!!! СРАМ!!!
Хрътката все пак е по-голяма от дакела...



Out of the silent planet...


Тема Re: Голям човек е дакелът!нови [re: tron]  
Авторevtanazia (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 04:27



ima ne6to vqrno ,mai mai nikoi ni6to ne razbira ,taka de mene ssa me spirali da me pitat za6to ne si hranq ku4eto ama edi im obesnqvai 4e takava e porodata . Ima i razni deto si mislqt 4e ruskite hrutki(borzaq) sa razni rahiti4ni kolita ili puk prosto sa bolni ot gana ili ne6to takova . Pulna skrub .



Тема КРАЙНО СЪМ ВЛЮБЕНА.......нови [re: evtanazia]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 21:07



В ХРЪТКИТЕ И ХЪСКИТАТА....НО СИНЕОЧКОВЦИТЕ СА НА 2-РИ ПЛАН.......НЯМА ПО-КРАСИВИ КУЧЕТА(Е,ИМА И ДРУГИ АМА СА НАРАВНО СПОРЕД МЕН)ОТ ХРЪТКИТЕ.....
НАЙ-МИ ХАРЕСВАТ КЪСОКОСМЕСТИТЕ-УИПЕТ!ООООООООООО,НЯЯМ ДУМИ!КАК ИСКАМ ДА СИ ВЗЕМА ТАКАВА!"СРЕБЪРНА"......ТОВА Е ЕНДА ОТ МЕЧТИТЕ МИ......
ДА ЗНАЕТЕ КОЛКО ИМ ИСКАТ НА УИПЕТ-ИТЕ........СТРАААШНИ КУЧЕТА.......ЕСТЕСТВЕНО ИЗИСКВАТ МНОГО ДВИЖЕНИЕ,НО ПЪК СИС СТРУВА ДА ОТДЕЛИШ ЗА ТЯХ ПОВЕЧКО УСИЛИЯ........



Тема Re: КРАЙНО СЪМ ВЛЮБЕНА....... [re: E3DA4KATA]  
АвторBruel (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 21:00



Az imam italianska hr<tka ! Obicham ja bezkrajno ! Prijatno mi e da ja gushkam ili prosto da lezi na kolenete mi. Tia /vs<shtnost toj, zashtoto e m<zki/ e mila i mi otgovaria s mnogo ljubov. Vizdala s<m risunki na hr<tki iz tziala Evropa - tova e mnogo stara poroda.
V Sofia imashe registriran klub "Italianska hr<tka", no ne znam dali ima niakakva dejnost.



Тема Re: Голям човек е дакелът!нови [re: evtanazia]  
Авторpfobiq (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 07:18



Ive napylno sam saglasna s teb ama kakvo da gi pravi6 horata slagat mnenie razbrali nedorazbrali.Dobre , 4e vse pak se namira po nqkoi kadaren 4ovek kayt ne razbira pone da popita za porodata.Tova ku4e e prosto unikalno kakto i vsi4ki hratki.Prosto e neopisuemo da gleda6 takova ku4e kaK sprintira.Pone ti tova go vijda6 vseki den.Kakto i az.Nadqvam se klubyt na hratkite t. e. broq na lubitelite da raste t. kato porodata ne e mnogo populqrna u nas.No 4ovek dokosne li se do tqhnata sy6nost pove4e ne moge da gi zabravi.Hratkite sa prosto edna unikalna poroda.Uverete se i vie v tova. Ive do skoro. :o) Tony



Тема Re: Голям човек е дакелът!нови [re: tron]  
Автор Oнyфpи ()
Публикувано19.04.02 16:59



добре

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Oнyфpи на 19.04.02 17:00.</EM></FONT></P>

Редактирано от Oнyфpи на 19.04.02 17:01.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.