Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 21.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Горещи точки: войната в Южна Осетия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: БoянlYlнови [re: AGLER]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.08 08:30



Първо не съм анархо кумонист, недоизлекуван шизофреник


Второ и днешна русия има малко общо с червената армия вземай си редовно хапчетата, че тия кошмари и среднощни напикавания ти размътват мозъка


Аз работа си имам проблема е че като реша да я сменям само такава се предлага в родния ми град
Тук работодателите са такива свини че вкарват виятнамци но не и да вдигат заплатите
Всичкото народ го събират в няколко гета в страната и аз трябва да се кефя на това

Аз може да съм жалък, но разни продажни свине като теб са си направо смешни



Тема Re: Кой пръв ще духне супатанови [re: Black_Adder]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.08 08:36



Средния Българин не е бил богат, ама не беше и беден


Парите му стигаха за кола, апартамент, за храна и сметки
Днес можеш да видиш българи да ровят по кофите а пенсионерите които са наши родители едвам свързват двата края с по 100лв
София не е България

Майната и на това до тогава се мислише за държавата като такава правеха си филми, имаше земеделие, икономика
Вярно всичко беше малко назад
Но тоя преход се направи по възможно най неправилния начин
Така наречените дисиденти и бивши комунки разграбиха българи и я унищожиха
Днеска всички се барат демократи и русия им е крива за всичко



Тема Re: БoянlYlнови [re: БoянlYl]  
Автор AGLER ()
Публикувано02.09.08 11:29



Аз работа си имам проблема е че като реша да я сменям само такава се предлага в родния ми град
Тук работодателите са такива свини че вкарват виятнамци но не и да вдигат заплатите


Бягай да бачкаш в любимата си русия тогава!
Там русняшките работодатели ще се изпотрепат
за твоята особа и ще те позлатят!
Сибир широк, работа за недоучили маргинали много!
При това там няма да се конкурираш с виетнамци
а с китайци ако те успокоява!

И престани да търсиш вината за собствените си
неудачи извън низкоинтелигентната си персона!
Гледай си в паничката и не се опитвай
да се надскочиш - невъзможно е!




Тема Re: БoянlYlнови [re: AGLER]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.08 21:58



Да бе де бях само аз неудачник


Мен ме притеснява мисълта че за да не си неудачник в България трябва да направиш един куп компромиси със себе си
За това и повечето хора бягат на запад
Е да ама запада затъва бялото насление и европейците изчезват задава се и икономическа рецесия

При руснаците поне мангали и негри няма многоазиятците държат на студ
Да но русия е страна която си пази териториите и е пълно със ....



Абе какво да ти кажа и един прост граничар по границата със китай да съм ще има с какво да се забавлявам
Това е свободна страна няма фалшива демокрация



Тема Re: БoянlYlнови [re: БoянlYl]  
Автор AGLER ()
Публикувано03.09.08 00:21



Да но русия е страна която си пази териториите и е пълно със ....


Докато властите ги изпратят в следващият ГУЛАГ.

Гледам, че се подготвят за Сибир..........................



Тема Re: Кой пръв ще духне супатанови [re: БoянlYl]  
Автор Black_Adder ()
Публикувано03.09.08 05:05



Средния Българин не е бил богат, ама не беше и беден
Парите му стигаха за кола, апартамент, за храна и сметки


Ето това са общите приказки. Понеже явно си бил малък по това време и не си наясно с нещата, ще те светна как беше за да не говориш друг път глупости. Средната заплата през 80-те години беше 200-300 лева. Една лада струваше около 10000 един апартамент 20000-30000. Естествено не можеше да отидеш и да си ги купиш просто ей така. И за двете се чакаше. Апартамент не всеки имаше право да си купи. Кола всеки имаше право, но трябваше да чака. Плащаш си и след това чакаш. Хората си правеха вноски за кола и апартамент когато им се роди дете и това дете когато станеше на 20 години евентуално получаваше кола и апартамент.


Днес можеш да видиш българи да ровят по кофите а пенсионерите които са наши родители едвам свързват двата края с по 100лв
София не е България


Ами пенсионерите да ходят да си искат парите от партията дето им ги е изхарчила.



Майната и на това до тогава се мислише за държавата като такава правеха си филми, имаше земеделие, икономика



Земеделието още в началото на 80-те се беше скапало тотално. А икономиката беше такава че магазините бяха празни.



Тема Re: БoянlYlнови [re: БoянlYl]  
Автор Black_Adder ()
Публикувано03.09.08 05:38



Тук работодателите са такива свини че вкарват виятнамци но не и да вдигат заплатите

Виетнамците ги вкарват за нискоквалифициран труд. Ти какво си учил и какво можеш да правиш което един виетнамец да не може да свърши за по-малко пари от теб? В момента в България има остър недостиг на специалисти.



Тема Re: БoянlYlнови [re: AGLER]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано03.09.08 09:43



Ще ги прати у гулак чушки


От къде си мислиш че руската армия си набира хора за разни раьони като кавказ и разни други с монголиди

Как руската полиция действа срещу скинхед
Оставя ги да вилнеят час два и като приключи всичко идват за да ги разбият
Смях това е тънка ебавка с емигрантите идват колкото да покажат че са ги защитили



Тема Re: БoянlYlнови [re: Black_Adder]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано03.09.08 09:53



Имам висшо образование, но навсякъде се дават едни и същи пари схващаш ли


Един познат почна като специялист във фотоателие на 300лв е сега сигурно може да почне там за 400
В софия един такъв взема над 1000 аз се питам защо се опитват да ни съберат всичките в едно гето, на мен софия не ми харесва

Как да е аз си имам работа не в това е проблема
Проблема е че за същото което работя аз един германец ще взема 3000 евро а цените тук и там не са бог знае колко различни
Ами аз и в македония и в албания ако работя ще вземам повече а те не са в европейския съюз
Това е смешното схващаш ли
И в русия ще вземам повече пари за същата работа

Та почвам да се питам каква ни беше ползата от тоя евросъюз да могат да се налапат шепа идиоти с еврофондовете ли



Тема Re: Кой пръв ще духне супатанови [re: Black_Adder]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано03.09.08 09:57



Да ама Българите се водят най богати защото почти всяко семейство има апартамент


На запад ни определят като богати заради недвижимо имущество
Кога Българина го е придобил това

Е да някой след 89г все пак българия се разграбваше от бившата кумонистическа мафия
просто си създадоха една смешна опозиция но по същество разлика няма
И за да не се подведеш по вълшебната формула кумонизъм=русия
Ще кажа само че кумонистите си продадоха гъза на американците
Просто те предлагаха повече русия до скоро беше слаба

Редактирано от БoянlYl на 03.09.08 09:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.