Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 27.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Горещи точки: войната в Южна Осетия
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Отказвам да се призная за дебил  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано26.08.08 22:32



Туй било прецедент.
Не. Прецедентът е друг- признаването на една абсолютно неспособна за самоорганизиране територия, населена с население с очевидни дегенератиени признаци, като Косово.
Всичко друго са приказки за манипулируеми дебили.
Не, не съм русофил. Руснаците, с имперския си комплекс на велика културна нация спретенции, например, че те са ни дали кирилицата, са ми не просто досаДНИ, А НА МОМЕНТИ ПРОТИВНИ. и ПАТОСА НА ВЕЛИКИ ПОЕТИ И ...АБЕ ШИБАН ФУНДАМЕНТ НА СВЕТОВНАТА КУЛТУРА.
нО ДА БЪДЕМ ОБЕКТИВНИ: иМАШЕ ДУПКА.
Просто дупка. Можеше да се запълни или засади дръвче, или циментира. Американците за 15 години упорит труд успяха да се изсерат в нея, превръщайки я в нещо друго.
Дупката се нарича Косово. Оттам нататък всяко следващо изсиране си е в реда на нещата, защото след първото лайно, тая дупка е вече КЕНЕФ.
Патетичните руснаци, на крилете на скъпия нефт може да имат някаква вина, но тя , Основната, Голямата вина, не е тяхна.



И сега малко лирично отклонение. Ако бях Ататюрк в съвременна Турция, щях да сторя две неща: да смажа ислямистите, защото, следете внимателно мисълта ми, ислямистите са пара към свирката. Те отвличат енергията на една доста млада и силна нация като турската в непривичен за нея път, реално дори ислямистите са полезни за нас, бидейки едно смешно и недостоверно гротескно лице, едно плашило без реална стойност като заплаха.
Ако бях Ататюрк, щах, сед като смажа това арабско злокачествено образование в тъканта на "великата турска нация" просто да си опека нещата и след поредица от инциденти, местни референдуми и упоритост, след 20 години да присъединя Кърджалийско, Смолянско, а защо не по инерция( "буферна зона, зона на безопасност") и Пловдив към Ана Ватан.
И сещате ли се, че не руснаците ще бъдат виновни за това?
Точно така! Прецедентът бе друг.
Тъй че, молете се за Партията на Справедливостта!



Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: Kиpo]  
Автор AGLER ()
Публикувано26.08.08 22:50




Кокосовския пробле според мен ще се реши
в най скоро време.Още когато го създадоха никой не си е
правил планове, че Кокосово ще просъществува самостоятелно!
Ако русняците не бяха подкрепяли режима на Милошевич
и Кокосово нямаше да го има! Не че ще го има след 2-3 години де!

Колкото до Турция!
Върхушката на партията на справедливоста са толкова
ислямисти, колкото и нашето БСП - комунисти и социалисти!
Просто идват на власт благодарение на простотията
с определена нагласа наречена електорат.
Те са абсолютно наясно, че решат ли да налагат ислямистки
принципи ще изчезнат така както са се появили!
Турция се управлява от 5 фамилни бизнес империи и те
за щастие са далеч от ислямизма и напълно светски ориентирани!



Тема аханови [re: AGLER]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано26.08.08 22:54



Щом ти го казваш, тъй ще е.
Сещам се за източниците на финансиране на Хитлер.
Те тоже са смятали, че той е манипулируем креслив клоун.
О, извинявай, забравих, че всичко е планирано от Световната конспирация.
Оправи си правописа, наистина. Независимо от целите и подтекста, който си мислиш, че влагаш, приличаш на руска К...., която 40 години живее с БГ мъжа си тук, но все още не е научила да членува(граматическите членове имам предвид). Принципна разлика между вас няма.





Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: Kиpo]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.08.08 23:15



както обикновено САЩ нагло, лицемерно и безочливо се опитват да прилагат двойните си стандарти. Но светът вече не им се лови на приказките.





Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: Kиpo]  
Автор croesus (?!?)
Публикувано26.08.08 23:30



Киро, точно до Косово вече има две подобни нему държави, които кретат някакси години наред дори имат амбиции за еврочленство. Става дума за Македония и Черна гора - нафталинените държави. И двете може да не са цветя на демокрацията НО са зависими и предани на Чичо Сам и го гледат като куче в очите. Това е много по-изгодно за него от фурнаджийската лопата Сърбия, която е показала, че за една вечер може да обърне гръб на съюзниците си и да отиде в лагера на вчерашните си врагове, при това без никакви угризения.
Затова напълно разбирам САЩ за позицията им за Косово. Дали е прецедент или не ще се види от бъдещето. С други думи казано, според мен вината не е и на американците.



Относно Турция съм напълно съгласен! Но там, както и във всяка друга балканска държава, основните принципи на функциониране на държавността са весдесъщата глупост и късогледството. В тази връзка една умна политика на България ще бъде да се свие и да си кротува, а не да си вре носа навсякъде. Въпрос на време е всичките ни съседи да са свършили и казали толкова много глупости, че ние, които просто сме мълчали, да изглеждаме като перла на мъдростта на Балканите.



Тема АГЛЕРЪнови [re: AGLER]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано27.08.08 10:00



+ Въ Диръ.БГ(и изобшто въ публитшно-то пространство), употребихъ първи *КОКОСОВО*, патентовахъ го и сега прибирамъ паритшки!!! Банкова-та ми сметка е: ХХХХХХХАХХХХХБХХХХХВ!!!



Редактирано от TlNlT на 27.08.08 11:13.



Тема Демокрацията в акция ....нови [re: Kиpo]  
Автор ДyпнишkoтoПapвeню ()
Публикувано27.08.08 10:11



Специальный представитель ООН в Афганистане заявил, что получил «очевидные доказательства» того, что в результате воздушной бомбардировки, произведённой 22 августа вооружёнными силами США в Афганистане (провинция Герат) погибло 90 мирных жителей, из них 60 детей.

Об этом сообщает испанское информационное агентство EFE.

На едната везна на теглилката е "борбата с тероризма" , на другата 60 деца.
За сега стои в средно положение.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: АГЛЕРЪнови [re: TlNlT]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.08.08 10:19




Не отричам, така е!



Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: Kиpo]  
Автор koмитa (български)
Публикувано27.08.08 10:50



Виж сега, Косово е с доста по-големи възможности за реално бъдеще като държава от една камара други европейски държавици, както вече са ти написали по-долу. Към Черна Гора, Македония, спокойно можеш да прибавиш и Босна и Херцеговина и Молдова. А и реалностите в Косово, са доста различни от представите ни в България. В Косово се инвестират милиарди долари, верно от наркотици и проституция, ама милиарди. При това умело инвестирани. До 7-8г., Косово ще е с много по-добра инфраструктура от България. Там в момента кипи неподозиран кипеж и жажда за живот, а това е много по-важно от всякакви хартиени доктрини и интернет-мантри. Косово е продукт на 130 годишната последователна политика, по осъществяване на идеалите на Призренската лига от албанците. И още нещо, Косово се различава от Абхазия и Южна Осетия по това, че косоварите не чакат на нечии чужди хуманитарни помощи, които ако спрат и са умрели за 5 дена, а сами си градят икономиката, както вече написах с мръсни пари, но все пак с техни си пари.

Що се отнася до Турция, първо абсолютно е невъзможно от България, като член на НАТО и ЕС, да бъде откъсната и 1 сантиметър територия. Второ, Турция няма нужда от територия, щото си има предостатъчно такава. Няма нужда и от повече население, щото иначе нямаше милиони гастарбайтери да бягат на Запад. Трето, обезлюдени области като Кърджали и Смолян, с никаква икономика и липса на пряка граница с Турция, не са нужни на комшиите от югоизток.



Тема Re: Демокрацията в акция ....нови [re: ДyпнишkoтoПapвeню]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано27.08.08 11:58



Ами те вече губят войната за билката там





Тема Re: аханови [re: Kиpo]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано27.08.08 14:04





Редактирано от TlNlT на 27.08.08 16:58.



Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: koмитa]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано27.08.08 14:08





В отговор на:

Автор: koмитa
Тема: Re: Отказвам да се призная за дебил

Виж сега, Косово е с доста по-големи възможности за реално бъдеще като държава от една камара други европейски държавици, както вече са ти написали по-долу. Към Черна Гора, Македония, спокойно можеш да прибавиш и Босна и Херцеговина и Молдова. А и реалностите в Косово, са доста различни от представите ни в България. В Косово се инвестират милиарди долари, верно от наркотици и проституция, ама милиарди. При това умело инвестирани. До 7-8г., Косово ще е с много по-добра инфраструктура от България. Там в момента кипи неподозиран кипеж и жажда за живот, а това е много по-важно от всякакви хартиени доктрини и интернет-мантри. Косово е продукт на 130 годишната последователна политика, по осъществяване на идеалите на Призренската лига от албанците. И още нещо, Косово се различава от Абхазия и Южна Осетия по това, че косоварите не чакат на нечии чужди хуманитарни помощи, които ако спрат и са умрели за 5 дена, а сами си градят икономиката, както вече написах с мръсни пари, но все пак с техни си пари.

Що се отнася до Турция, първо абсолютно е невъзможно от България, като член на НАТО и ЕС, да бъде откъсната и 1 сантиметър територия. Второ, Турция няма нужда от територия, щото си има предостатъчно такава. Няма нужда и от повече население, щото иначе нямаше милиони гастарбайтери да бягат на Запад. Трето, обезлюдени области като Кърджали и Смолян, с никаква икономика и липса на пряка граница с Турция, не са нужни на комшиите от югоизток.


=======================================================
+ Не те наритшамъ (полититшески наивникъ), зашто-то не си таковъ!!!
+ ТИ СИ ШИПТАРСКИ и ТУРКСКИ АГЕНТЪ, КОЙ-ТО СЕ Е ВНЕДРИЛЪ ВОВЪ ВМРО?!!!


Редактирано от TlNlT на 27.08.08 16:59.



Тема Re: ТОЯ ДЕБИЛ КОГА ЩЕ ГО ИЗГОНИТЕ ОТ ДИРА?нови [re: TlNlT]  
Автор koмитa (български)
Публикувано27.08.08 14:24



Докога идиоти, изнасящи лични данни в интернет, ще бъдат толерирани в ДИР-а??? При това този имбецил, дори да не изнася личнни данни, гони по спам Мулето и д-р Чолаков! Поради какво е толериран???



Тема Re: ТОЯ ДЕБИЛ КОГА ЩЕ ГО ИЗГОНИТЕ ОТ ДИРА?нови [re: koмитa]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.08.08 14:29



Чолаков вече няма да ни тормози. Човекът почина.



Тема Re: ТОЯ ДЕБИЛ(комита),КОГА ЩЕ ГО ИЗГОНИТЕ ОТ ДИРА?нови [re: koмитa]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано27.08.08 14:56





====================================================
В отговор на:

Автор: koмитa
Тема: Re: ТОЯ ДЕБИЛ КОГА ЩЕ ГО ИЗГОНИТЕ ОТ ДИРА?

Докога идиоти, изнасящи лични данни в интернет, ще бъдат толерирани в ДИР-а??? При това този имбецил, дори да не изнася личнни данни, гони по спам Мулето и д-р Чолаков! Поради какво е толериран???

=======================================================


+ Притшислявамъ те къмъ полититшески-те роботи, как-то тези отъ статия-та на Стефанъ Солаковъ, кои-то се командватъ съ дистантсионно отъ тшужбина!!!

Редактирано от TlNlT на 27.08.08 17:00.



Тема Re: TlNlTнови [re: TlNlT]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.08.08 15:33



+ ТИ СИ ШИПТАРСКИ и ТУРКСКИ АГЕНТЪ, КОЙ-ТО СЕ Е ВНЕДРИЛЪ ВОВЪ ВМРО?!!!


Забрави да го наречеш
ЦИОНИСТ, ЖИДОМАСОН И ЧИФУТИН!
Да не си се разболял Тините?
Как така без "пълната програма"?




Тема +АГЛЕРЪнови [re: AGLER]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано27.08.08 16:48



В отговор на:

Автор: AGLER
Тема: Re: TlNlT

+ ТИ СИ ШИПТАРСКИ и ТУРКСКИ АГЕНТЪ, КОЙ-ТО СЕ Е ВНЕДРИЛЪ ВОВЪ ВМРО?!!!

Забрави да го наречеш
ЦИОНИСТ, ЖИДОМАСОН И ЧИФУТИН!
Да не си се разболял Тините?
Как така без "пълната програма"?

======================================================

+ Изникна ми неотложна работа, а и си казахъ : Нема натшинъ АГЛЕРЪ да не ме допълни и да изкаже САК+РО-венни-те НИ мисли!!!









Редактирано от TlNlT на 27.08.08 17:02.



Тема Re: АГЛЕРЪнови [re: AGLER]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано27.08.08 20:57



+ Плашташъ - пазарна икономика!!!








Тема kolko рационално. Признавам, сгреших.нови [re: koмитa]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано27.08.08 22:48




Историята винаги се е водела от рационални подбуди.



Тема ей,нови [re: TlNlT]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано27.08.08 22:52



болен мозък! Казах ти, че линкове без подробни обяснения на книжовен БГ език за какво иде реч, НЕ отварям!



Тема и в Африка са инвестирани милиарди, и внови [re: koмитa]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано27.08.08 23:00



арабскйия свят.
Понеже нямам намерение да се кандидатирам за изборна длъжност, нямам проблем да ти рекна една истина: качеството на човешкия материал е различно.
Албанците не могат да поддържат собствената си ел.преносна мрежа, камо ли..абе какво да ти се обяснявам.
А. още нещо.
Съжалявам за загубената ултраплодородна втора житница в Източна Тракия, заради няколко акра македонски чукари, населени с биещи се в гърдите мачовци, но неспособни на нищо особено "македонци".


И не ми приказвай глупости за "толериране" и прочее, защото сериозно ме разколебаваш в досегашната си преценка относно личните ти интелектуални качества. Самосродявайки се с всякакви екзотични имбецили- световни конспиратори, автохтонци и прочее девиантна времегубеща паплач.



Тема Re: ей, ште викашъ на дете-то си!нови [re: Kиpo]  
Автор XOPЪ БATЪ/XOPЪ BATЪ (CANA+SUB+IGO)
Публикувано27.08.08 23:02



+ Не си спомнямъ некой докторъ Киро(психаръ) да ми е поставялъ диагноза?!? Ти докторъ-психаръ ли си? Што-то ако не си и не си ми поставялъ служебни диагнози, то знатши си големъ простакъ! Ахмакъ май ште е по-добре! По отива на Админъ!!!


====================================================
Тема ей, [re: TlNlT]
Автор Kиpo (homo pro se)
Публикувано 27.08.08 22:52



болен мозък! Казах ти, че линкове без подробни обяснения на книжовен БГ език за какво иде реч, НЕ отварям!




Редактирано от XOPЪ БATЪ/XOPЪ BATЪ на 27.08.08 23:05.



Тема диагнозата си я поставяш самнови [re: XOPЪ БATЪ/XOPЪ BATЪ]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано27.08.08 23:05



не ми губи повече времето.
Освен мировата досада, лъхаща от теб, много хора биха казали, че не се отличаваш с особен ум.



Тема Re: диагнозата си я поставяш самнови [re: Kиpo]  
Автор XOPЪ БATЪ/XOPЪ BATЪ (CANA+SUB+IGO)
Публикувано27.08.08 23:13



В отговор на:

Автор: Kиpo
Тема: Re: диагнозата си я поставяш сам

не ми губи повече времето.
Освен мировата досада, лъхаща от теб, много хора биха казали, че не се отличаваш с особен ум.

========================================================


+ Много е просто - не ме тшети!!! Оште повеке, като се има предъ видъ досада-та, а и *много-то ХОРа*, (кои-то биха били казали), тше не се олитшавамъ сосъ особенъ УМЪ! А познаватъ ли ме тия *много ХОРа*?!? Би ли ми казалъ кои са?!?



+ Диръ БГ-то широкО и големО!!!

Редактирано от XOPЪ БATЪ/XOPЪ BATЪ на 27.08.08 23:38.



Тема Комитата най добре го е казал:нови [re: Kиpo]  
Автор dedo_minu (пристрастен)
Публикувано28.08.08 10:00



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=hot&Number=1949232358&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: и в Африка са инвестирани милиарди, и внови [re: Kиpo]  
Автор koмитa (български)
Публикувано28.08.08 10:11



Съжалявам за загубената ултраплодородна втора житница в Източна Тракия, заради няколко акра македонски чукари, населени с биещи се в гърдите мачовци

В по-голяма степен си прав. Но и това е донякъде плод на заблуди, щото в Македония е имало тютюн и афион, а това са били изключително конвертируеми стоки за времето си. Все пак си прав, щото стратегически е било по-важно да владеем Тракия, отколкото Македония, но македонците се оказват по-кресливи от тракийци и общественото мнение е било настроено повече за тяхното освобождение.


Самосродявайки се с всякакви екзотични имбецили- световни конспиратори, автохтонци и прочее девиантна времегубеща паплач.


Не бъркай интернет-любопитството с реалното.



Тема Re: и в Африка са инвестирани милиарди, и внови [re: Kиpo]  
Автор XOPЪ БATЪ/XOPЪ BATЪ (CANA+SUB+IGO)
Публикувано28.08.08 10:25



В отговор на:

Автор: Kиpo
Тема: Re: и в Африка са инвестирани милиарди, и в .....................................
..........................................................................................................................
Самосродявайки се с всякакви екзотични имбецили- световни конспиратори, автохтонци и прочее девиантна времегубеща паплач.

+ Малейййййййййй, малеейййййй, колку мука има по свето?!?





Редактирано от XOPЪ БATЪ/XOPЪ BATЪ на 28.08.08 10:27.



Тема Re: Комитата най добре го е казал:нови [re: dedo_minu]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано31.08.08 23:31





+ Мале какво подмазване!?



Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: Kиpo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано01.09.08 09:32



Точно това е! Аз също не съм очарован от Русия, но и отдавам известно уважение и признание. Но, това няма никакво значение! Защото САЩ започнаха всичко това, след Косово светът вече е друг! Очаквам, че и другаде определена част от населението ще поиска независимост, дори и в България. И, когато това се случи, нека не забравяме, че всичко започна от САЩ!

Затова, нека не плюем по Русия, която е просто един имитатор! Нека се съсредоточим върху автора на всички тези нелепи събития - САЩ!



Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: Sargon lll]  
Автор valium1 (непознат )
Публикувано01.09.08 10:17



За какво ще им е на турците у нас да отцепват територии, като на практика управляват цялата ни държавица?



Тема точнонови [re: Sargon lll]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано01.09.08 10:30



не съм нито фил, нито фоб.
Обективен реалист. Отвращават ме поклонниците на руското, боготворящи всяка книжка, филмче, балетче и дума, сякаш не са имали държава и цивилизация, и писменост, когато предците на обекта им за обожание са живеели в някакви степни землянки. Това не пречи да си ползвам един от езиците с най-богата и качествена литература и филми, какъвто е руският, без обаче да се подмокрям при вида на еръй:-)
Но не по-малко ме отвращават и отрицателите, които ВИНАГИ се оказват или болни поляци, литовци, западноукраинци или ...бог знае какви, а в другия случай- някакви тъмни реститути или к. ми Янко)
Не съм нито фил, нито фоб, макар принадлежащ към една залязваща нация(вижте какви мургави субекти населяват 90 на сто от селата ни), това не пречи да имам яснота не само накъде отиваме , но и откъде идем.
Нито втеляване пред Матушка Русь, подобно на моята кучка, която се напикава от кеф, като не ме е виждала повече от ден-два, нито сляпата и необяснима омраза на комплексаря!
Обективен!
Съзнавам, че тъй не се харесвам ни на едните, ни на другите, ама тия които са на моя акъл- 1 или 5 процента, те са важни като събеседници .





Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: valium1]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано02.09.08 06:21



В момента не им трябва особено. Но, в близко бъдеще нещата вероятно ще се променят. Ако, в бъдещия парламент ДПС изпадне в изолация(много вероятно), ситуацията се променя. Особено, ако новите управляващи решат да го скастрят допълнително. Ако, ДПС усети, че тотално губи власт, ще започне курс за отцепване на част от страната. Турция, естествено, ще го подкрепи.



Тема Re: Sargon lllнови [re: Sargon lll]  
Автор AGLER ()
Публикувано02.09.08 11:19



Ако, ДПС усети, че тотално губи власт, ще започне курс за отцепване на част от страната. Турция, естествено, ще го подкрепи.


Шизофренични бълнувания!
На такива пропаганди могат да се хванат
единствено маргиналите от Хатака и останалите
псевдо националистични организацийки!



Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: Last Roman]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано02.09.08 15:18



Вместо да ревеш като пръв и последен руски фанатик с блясък в очите, ми кажи коя държава на света не води политика с двойни стандарти? Че то и човек нема, който да не е такъв в по-голема или по-малка степен.

Колкото и да е лоша политиката на САЩ резултатите са налице: само е нужно да се погледне развитието и състоянието в Европа по границата САЩ-СеСеСеРе, само е достатъчно, че за последните 50 години милиони хора от целия свят са гласували с краката си в посока САЩ и продължават да го правят, а руснаците измират като мухи водкарки напръскани с мухомор.

А по темата за Косово: Американците плъзнаха тази територия по правата на независимостта преди 9 години, а Руснаците са забъркани в грузинските конфликти от преди много много това и бавната абсорбация на тези територий си тече от близо 20 години.

tettares zy8oi kwmis8entwn


Тема тунови [re: Zo]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано02.09.08 22:53



квоускве
ми
фили
Бруте???
Територий





Тема Re: тунови [re: Kиpo]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано02.09.08 23:19



Ха-ха, знаех, че това нема остане незабелязано



tettares zy8oi kwmis8entwn

Тема незабелязаннонови [re: Zo]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано02.09.08 23:40







Тема Re: Sargon lllнови [re: AGLER]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано03.09.08 16:02



Не са бълнувания! Помисли малко!

Сега, а и от създаването си, ДПС се чувства конфортно. Такъв статус го задоволява напълно, задоволява и Турция. Защото в момента тя има достатъчно проблеми, за да се заеме сериозно с отцепване на част от територията ни.

В близко бъдеще обаче нещата вероятно ще се променят. Сегашната опозиция май е обединена само за едно нещо - недопускане на ДПС в новото управление. Какво ще се случи, ако ДПС попадне в реална опозиция? Сравнително бързо внедрените от него кадри ще бъдат изгонени, поне повечето. Някои проекти под негов контрол ще бъдат спрени или ревизирани. Е, един мандат все ще изтрае ДПС в опозиция, но ако му се наложи и втори?

В един момент, ако ДПС тотално бъде отритнато от властта, то ще реши, че е по-добре да отцепи частите от България, където има някаква власт, т. е. където са турците и тези, които се мислят за такива. Това е съвсем реална възможност и аз съм сигурен, че не след дълго ще се стигне до подобно развитие.



Тема Re: Sargon lllнови [re: Sargon lll]  
Автор AGLER ()
Публикувано03.09.08 17:35




Какво отцепване, какви 5 лева!
Ти наистина не си на ред аго ги вярваш тези простотии!

Дори и да са вярни малоумията ти, относно Турската държава,
което разбира се е достойно за булевардна фантастика, редена от болен мозък, кое ще отцепи?Делиормана? Или Столипиново? Или Разград?

По средата на България?
Турция член на НАТО отцепва български вътрешни
територии от друг член на НАТО и пълноправен член на ЕС!!!
И турското население там ще седи и ще пляска с ръце, защото
ще му дадат турско тескере та да вади виза и до Румъния?

Човече, зле си наистина, щом вярваш на хора които или са още по-зле от тебе или просто живуркат в политиката благодарение на малоумници като твоя милост!

Честно, мислех те за малко по-умен!



Тема Re: Sargon lllнови [re: AGLER]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано03.09.08 17:50



Не е нужно да се обиждаме! Но, понеже започнахме да го правим, приеми, че и моето мнение за теб е същото!

Не ти говоря за неща, които ще станат утре, а за неща, които ни очакват след 15-20 г. Това, че ти не ги виждаш, не значи, че ги няма.

Официално - няма да има присъединяване към Турция. Не, просто населението в някои територии ще поиска самостоятелност, а Турция ще го подкрепи силово, ако се наложи. Няма нищо невъзможно, когато официално става въпрос не за присвояване на територия, а за формиране на самостоятелно държавно обединение. Друг е въпросът, че отцепената територия на практика ще е част от Турция.

Не виждаш ли, че примерно една Белгия е на път да изчезне като държава и отделните и области да станат самостоятелни или да се влеят в други държави? Какъв е проблемът един ден с България да стане същото?! Никакъв не е и вероятно ще се стигне до подобно развитие на нещата!



Тема Re: Sargon lllнови [re: Sargon lll]  
Автор AGLER ()
Публикувано03.09.08 17:59



Човече,
наистина ли вярваш на подобни тези
или искаш другите да вярват, понеже на тебе така ти е изгодно?


Ако е второто, то не си намерил правилното място
да агитираш! Подобни номера минават само на селският мегдан
и то в село където някой депесарски дерибей кметува!
Адресатите на твоите пропаганди не са в интернет пространството!

Тайно се надявам наистина да имаш интерес от подобни
плиткоскроени пропаганди, защото в противен случай ще ми е жал за тебе!



Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: croesus]  
Автор Darth†Vader™ (power)
Публикувано06.09.08 14:40



Абсолютно вярно - Сърбия е най-враждебната държава на България от всички държави на Балканите, така че колкото са по- зле сърбите, толкова са по-стабилни целите Балкани!
А вината за Косово е на Франция и Русия, които чрез нагла кражба територия от България, Хърватско, Унгария и Босна създават едно недоносче - Югославия!
Т.е. най-голяма вина за балканската ситуация е пак на Русия и Франция!
А с измислянето на македонската нация Русия превърна Балканите в буре с барут, за да ги окупира по-лесно, но за щастие се оказа неспособна да управлява дори собстената си държава нормално без терор и насилие (Чечня, Кавказ и т.н.)!




Русия - два пъти окупатор на България!





Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: Kиpo]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано06.09.08 15:33



+ И иасъ отказувамъ да се признавамъ за дебилъ!!!





Редактирано от TlNlT на 06.09.08 15:34.



Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: TlNlT]  
Автор Darth†Vader™ (power)
Публикувано06.09.08 15:41



Вие със съмненията за дебилщина, ако имате някакви съмнения за психическото си здраве, защо не отидете при квалифициран психиатър?





Тема Re: Darth†Vader™нови [re: Darth†Vader™]  
Автор AGLER ()
Публикувано06.09.08 15:51



защо не отидете при квалифициран психиатър?


Не бъди жесток!
Не хвърляй хората в напразни надежди!



Тема Re: Отказвам да се призная за дебилнови [re: Darth†Vader™]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано14.09.08 17:38





+ Той и ХАМЛЕТЪ се е съмневалъ бе питшъ!?






Тема Re: Sargon lllнови [re: AGLER]  
Автор Щиpлиц(щaндapтeнфюpepSS) (новак)
Публикувано17.09.08 11:25



АГЛЕР, с теб колкото и да не се разбираме по руските въпроси


си намираме единомислие по българските май

Турция в момента нито в близкосрочен , нито в средносрочен имат далавера от грубо разцепване на български земи и пресъединяването им към Турция...
Все паккъм момента си имат доста по-големи главоболия та и ние да им се окачим на кратуните...
Говоря след воден разговор с човек бил в турция по военни въпрвоси на разни делегации към МО...Та от него останах с впечатлението, че даже всъщност Турция иска да ни взема за ходатай в случай на присъединяване към ЕС и забележи даже предлагат нещо като вътрешен съюз с България насочен към гръцките мекерета

Турция си направи далаверата- в момента над 30% от въртящия се капитал в България е от турски произход... не им трябват разцепване и спиране на далаверата и без това си имат сериозни силни позиции тук...
Въпросът е как България икономически да дръпне та да направи дългосрочна стратегия подобно на Израел за обратна емиграция на хора които считат себе си за българи- от Украйна и бившите останали съветски републики и да не забравяме посърболячената Западна България - кръстена македония

Жив и здрав

ПП... искам една масонска значка от теб да ми подариш



Тема Re: Sargon lllнови [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор AGLER ()
Публикувано17.09.08 13:08



ПП... искам една масонска значка от теб да ми подариш



Престилка не искаш ли?


Та от него останах с впечатлението, че даже всъщност Турция иска да ни взема за ходатай в случай на присъединяване към ЕС и забележи даже предлагат нещо като вътрешен съюз с България насочен към гръцките мекерета

Това е основната насока на балканската им политика
завещана им още от Кемал Ататюрк, ако не знаеш!



Тема Re: Sargon lllнови [re: Щиpлиц(щaндapтeнфюpe]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано17.09.08 14:12



Не знам защо се доверяваш на твоя познат. Военните са хора предимно прости и неуки, не се знае точно какво е мислил турчинът, не се знае какво е вдянал нашия. Пък и идеите на турските военни далеч не е сигурно, че ще формират бъдещата политика на Турция.

Както казах, аз визирам неща, които ще се случат след 15-ина години. Дотогава ние, българите, ще сме по-малко, турците и мангалотурците(турчеещите се мангали) ще са повече от сега.

В крайна сметка успокоителните думи на някакъв турски шапкар едва ли могат да минат за сериозни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.