Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 10.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Горещи точки: войната в Южна Осетия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторabra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 15:35



има субективизъм, разбира се - все пак е мое лично мнение, но не е свързано изобщо с произхода ми. Не съм с полско-чешко-прибалтийско-.....-чечено-украино-грузино-еврейска кръв, споко





Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: aбpa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 15:38



Абе да ти кажа средностатестическия руснак от европейска русия може да си позволи няколко седмично летуване в България


Средностатестически българин неможе да си позволи подобно летуване в собствената си държава
Гърците какво да кажа по добре от нас са ама ... нали, отдавна не са толкова атрактивни колкото бяха
Сега българи дето ходят на там до колкото ги има будят повече съжаление от колкото чувство че са успели в живота

С руснаци си говоря и да ти кажа скоро миграционите вълни ще са на там



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: Gerylin]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 15:40



Абе и руската мафия не ти е виновна ама щом така си решила няма да споря


В България има всякакви мафии по едно време имаше дори чеченска във Варна ама какво да ти обяснявам то всичко което е в границите на СССР е руснак и кумонист



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: abra]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 15:42



Е лошо няма поне по отношение на полско, чешко-прибалтиско-украинско-грузинската кръв





Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторaбpa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 15:45



ок, от къде черпиш данни за високата покупателна способност на средния руснак? аз виждам средна заплата в русия от под 700 Е- официални данни.
За православното християнство - не знам, аз съм леко антирелигиозна и не милея особено ни за православното ни за католическото християнство, . след като 500 години сме били под турско робство, с много българи везири на османската империя, може би следва, че Турция са ни най-естествения съюзник? 500 години под Турско, бият 50 пот руско и 200 под Византийско. Кой как се е развивал е от значение, но културно България е много по-различна от Русия и Гърция. Дай да гледме напред и актуално. Нашите съседи- сърбите и гърците са ни били винаги естествените врагове - много повече даже от турците. Не забравяй защо сме с Германия във втората световна, защо бг интелектуалци и патриоти стават русофоби.



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: abra]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 15:46



Голата истина че путин е пич и пипа както трябва


Подгони олигарсите и русия почна да дърпа напред върна статута на русия на супер сила
Да не са ни приятели нито врагове, но можем да имаме взаимни интереси
Но въпросът беше във войата и това че действат правилно поне по измислените световни стандарти. Те умиротворяват агресор при това потикнат от американската имперска политика



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторaбpa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 15:47



ок, обади ми се като стане





Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторabra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 15:48



да, действат по правилата. засега. Аз обичам Грузия и според мен Грузия и Армения са много по-близки на българия като култура, отколкото Русия.



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторabra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 15:51



виждам, че си антисемит. Ти да не си руснак/ s ruska kryv? А как ще реагираш като ти кажа, че руснаците, идващи на почивка в българия в началото на 90тте все обясняваха - ами да то вие сте си наши, еди коя си республика сме били. При това най искрено си го казваха душиците със симпатия, не за да обидят.



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: abra]  
Автор Black_Adder ()
Публикувано10.08.08 15:55



Не само те. Това може да се каже и за останалите кавказки народи. И не само близки по култура а и по кръв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.