Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 10.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Горещи точки: войната в Южна Осетия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: aбpa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 15:06



Хех русия е доста над нивото на гърция доста над него аз ти казвам че можеше да сме поне на нивото на някой от съседите си а не да се мерим с държави в африка по стандарт на живот



Чеченците са мафиоти като албанците, да бе мирно седяло не бе чудо видяло


Тоя геноцид е вследствие на воени престъпления и агресия от страна на чечня
Поредния конфликт породен от американски и ислямски интереси

Според мен чеченците си го получиха виж за грузинците ми е по жал защото американците ги излъгаха в техните апетити



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: abra]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 15:07



Между кои народи ако не е тайна





Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторabra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 15:10



1. Ако бях патриот, щях взема и да се науча да пиша правилно. би звучало по-убедително.
2. Много разбираш ти от български интереси, щом Византия и Русия ги смяташ за естествени приятели на България

.
3.Интересно ми е, ти говориш ли руски чел ли си руска книга през живота си, гледал ли си руско предаване?
4.огромна страна с огромни пазари казваш? Русия е джунгла с ниска покупателна способност на средния потребител.

5И ЕУ е пазар, дай да се стегнем и да бъдем конкурентно способни там?

6. напротив мафията е прекалено про-руски настроена. На Мафията ще й го *** много яко от ЕУ, дай боже и от УСА, и хич няма да се церемонят.



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: abra]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 15:13



Абе болшинството руси може да не са стока няма да споря но имат доста по живи мозъци и най важното което е че вървят по свой цивилизационен път


Едва ли някой може да отрече че те имат много мислители и учени а в момента нещата там вървят напред и те отнова са световна сила

Само за сравнение ние сме една умирасана територия а можехме да сме много развита държава
И тук пак държа да отбележа, че едни добри отношения с близак нам народ не би трябвало да ни пречат и на една умна европейска политика
Не съм русофил те си имат и положителни и кофти страни, но при всички положения на пук на официялната пропаганда не са ни враг

И в осетия действат правилно умиротворяват агресор



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторaбpa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 15:17



значи обобщения за народи може, стига да не е за русия

и руснаците си го получи - гладния мечок - търпят го и му дават колкото да не пукне от глад само заради ядрените. колко е средната заплата в русия? и колко хора живеят под границата за бедност? колко е средната заплата в Гърция, колко хора живеят под границата на мизерия? Какво е разпределението на блага в Русия? Какво е разпределението на блага в Гърция? Кога последно средният руснкий человек е живял добре? - никога



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторabra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 15:18



ами образованието ми е руско-българско-американско-английско. а за произхода - тайна е



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: abra]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 15:27



Момента с правилното писане съм го пропуснал честно казано не си падам по висене над разни речници за съжаление предпочитам да чета други нещя



2 Русия и Византия не ги смятам за приятели ти май не ме разбра ама нормално нали си жена
Ние сме една цивилизациона група тоест имаме сходно културно развитие, основни елементи в това са православната религия дори еднаквата азбука с руси,беларуси, украинци, сърби и др Освен това казах че тези три държави включително нашата са двигател на тази цивилизациона група
В случая с руснаците нямаме конфликти имаме само взаимни интереси
Гърците са друг въпрос не съм им фен макар че и те уж имат някакъв принос за това което сме днес

3. Книги от руски автори съм чел доста Сольовьов, Авдеев, Бунич и разни други не че на всички съм им фен ама хората там определено не спят

4. Драга актуализирай си даните европейската част на русия е с пъти по висока покупателни възможности от средностатистическия европеец и то не защото след вземането ни там средния им стандарт падна ужасно

5 абе то ако отмен зависеше да се стегнем проблеми няма ама нали виждаеш проблема не е нито в мен нито в руската мафия а в разни пумияри които ни управляват и са про американски и произраелски настроени
Да не забравяме че много от така наречената руска мафия която пипаше тука не е от съвсем руснаци
Някой след като ги изгони путин се върнаха в родината израел

6 мафията си е баш американска
Това дори в американската преса се коментира често
Имаше една мини кампания срещу буш защото е много гъст някой наши управници определени от тях като мафиоти

Ако мафията беше руска щеше да има проруска пропаганда а тя драга е много антируска и то по всички медии
Не бъркай руско-еврейските олигарси с руската политика



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторabra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 15:30



Ne znam kakwo razbirash pod vrag? Русия не са ни враг, не са ни и приятел. Мислителите им са в щатите по айви-тата и на заплата в долари. Голяма част поне от математиците им/другите не знам/ са с еврейски произход. Голяма част от неевреите пък изобщо не се умиляват от управлението на Путин, който , както си му и личи, си е дребно ченге-тъпанарче и науката и мисленето не са му присърце. Бил мъж - ниските мъже под 170 ги избива към мъжественост. Масово, обаче, руснаците си го подкрепят, защото те свободно не са живели никога.



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: abra]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 15:30



Хехе не се срамувай кажи си


Или има опастност да си обясня отношението ти към русия с нещо субективно



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Автор Gerylin ()
Публикувано10.08.08 15:31



Сега живеем в демокрация в европейския съюз а по стандарт на живот можем да се мерим с конго
За това сигурно са ти виновни руснаците абе я се събудете вие още живеете преди 89


и аз това твърдя,че независимо от всякакви чуждестранни интерси Бай Ганьо сам си е виновен ... това е ...

тук наистина има една крадлива свлоч, но за това не са ти виновни руснаците

правилно. не руснаците,а руската мафия

Mistä sait sen käsityksen,ett noin voi tehdä toisille.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.