Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 10.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Горещи точки: войната в Южна Осетия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторabrd (Нерегистриран)
Публикувано09.08.08 21:15



Да бе много обективно.



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано10.08.08 09:44



Казвате, че американците стоят зад гърба на грузинците. Това може би от политическа гледна точка е така, но грузинците много мразят американците.
Отнасят се с голямо снизхождение към тях, като също толкова силно мразят руснаците.
Говоря за най-обикновените грузинци, с които установих контакти точно по време на първите нападения над Южна Осетия.
Тогава бях там. Далече от региона, но беше ужасно шокиращо да се научи тази новина.
С нас имаше едни деца от Южна Осетия. Точно тяхното градче беше бомбандирано и на 2 от децата къщите им с хората вътре - изравнени със земята.
По-големите момчета научиха, че като се върнат в Южна Осетия, ще бъдат мобилизирани.
А имай предвид, че тази група не е излизала извън Ю. Осетия с години, не ги пускат. Едва са успели да си уредят това пътуване и ...
Кошмар!



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: Jennifer:)]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 11:38



Най обикновените грузинци никой не ги пита


Както и никой не пита обикновените Българи, политиката е за управляващите
А пропагандата е за масите както преди Руснаците бяха братушки сега тече обратната политика на пропаганда и американците и запада са ни братушки
Голата истина е че обикновените руснаци не са ни врагове те и грузинците не са ни врагове ама голямата политика е пълна с ла...
Процесите които текът в грузия, украйна и българия са много добре описани от Ноам Чомски

Русия е свободна страна която не се вписва в плана на някой световни диктатури като сащ кампанията тече



Тема Re: и въпрос:нови [re: AGLER]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 11:38



Кумонизма свърши


Но някой хора бавно загяват



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: БoянlYl]  
Авторaбpa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 13:06



никога Руснаците не са ни били братушки . Всеки, който малко или много е бил наясно какво е ставалои в България по време на комунизма, знае, че ни грабиха и изнаслваха - и не само нас- всичките си республики.



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: aбpa]  
Автор Amorphous (Obersturmfuhrer)
Публикувано10.08.08 13:19



Теб май най-много са те ограбили - умствено





Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: Amorphous]  
Авторabra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 13:20



не харесвам обиди- харесвам аргументи - обори ме вместо да се заяждаш.



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: abra]  
Автор Amorphous (Obersturmfuhrer)
Публикувано10.08.08 13:37



Оборва се смислено мнение, а не някакви пропити със злоба коментарчета за един цял народ.



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: Amorphous]  
Авторabra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.08 13:41



Ne komentiram naroda живяла съм в русия там съм учила, както и моите родители- и двамата завършили МГУ. Интересно ми е аз или ти имаме повече познати и приятели руснаци? Но Русия винаги е действала и действа против интересите на България. И продължава да ни тормози. Това е мафиотска страна, контролирана от олигарси, без никакъв контрол. Изключително много се радвам, че поне отчасти се измъкнахме от Руското влияние. Кажи ми с какво Русия е допринесла за благополучието на България?



Тема Re: Каква е целта на войнатанови [re: aбpa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.08.08 13:45



Tова е на политическо ниво кумонизма и руската имперска политика са нещо съвсем различно от обикновените руснаци


Руско освободителна война макар и да е била част от имперската политика на русия е осъществена от доброволци които са искали да пролеят кръвта си за една братска страна
Същото може да се каже и днес това което правят политиците и въпреки официялните пропаганди много хора си имат свой различен светоглед на мен руснаците, сърбите и други близки народи сами по себе си не са ми врагове
Вражеска може да бъде само политиката им, но дори в това отношение Българите си имаме традициони съюзници и приятели това е нещо което може да се използва мъдро
Ако се поучим от историята и Калоян и Борис навремето са лавирали между изтока и запада от което само са спечелили
Днес нашите управници са подкупни пумияри на които направо им диктуват какво да правят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.