Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 28.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Endurance седланови  
Автор Lady^Drakula (колекционерка)
Публикувано07.08.06 21:10



Понеже напоследък много се говори за ендюранс, реших да поровя и да видя каква е разликата между обикновеното седло и това за ендюранс, ето резултата


Не би ли трябвало да е по-дълбоко? Аз си представях нещо съвсем различно, а то...По-дълбокото седло не е ли по удобно за дълги преходи??

Живея за да се наслаждавам на живота!!

Тема Re: Endurance седланови [re: Lady^Drakula]  
Автор Lady^Drakula (колекционерка)
Публикувано07.08.06 21:17



още едно седло от същия тип:



Живея за да се наслаждавам на живота!!

Тема Re: Endurance седланови [re: Lady^Drakula]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано07.08.06 21:29



Много са удобни тези седла...но аз предпочитам обикновените седла, защото са по-леки да му е по-лесно на коня

.(мое мнение)
И не се ли пише Индюранс на Български де...



Тема Re: Endurance седланови [re: vizantiq]  
Автор Lady^Drakula (колекционерка)
Публикувано07.08.06 21:32



Хмм, не знам, не съм се качвала на такова седло. А за правописа...ми не знам, сигурно е индюранс, нали така се чете...Признавам си че може и да съм го объркала ;о) Е вие се сетихте за какво става въпрос

Живея за да се наслаждавам на живота!!

Тема Re: Endurance седланови [re: Lady^Drakula]  
Автор KATЛA (голяма ламя)
Публикувано07.08.06 21:47



Виждат ми се доста удобни.Не знам колко са тежки...

Uti ,non abuti


Тема Re: Endurance седланови [re: Lady^Drakula]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано07.08.06 22:36



Аз съм се качвала на подобно седло ... само че с по-висок преден лък.Уестърн седлата които са...и е много удобно...ама и доста тежко и затова питах дали това не теже повечко





Тема Re: Endurance седланови [re: vizantiq]  
Авторadonia (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 23:31



Те иначе не са western седла ама сигурно усещането е еднакво.Аз на уестърн само съм се качвала и наистина както казва адашката много са удобни, ама мен ако питате предпочитаме класическите английски седла ,защото на такива сме свикнати.Иначе тези наистина са странни.И ти понеже попита дали не трябва да са по-дълбоки, не знам дали трябва ама аз тъй като гледам картинки май точно по това се отличават от уестърна,че уестърна са по-дълбоки.Ама не знам де .Така си мисля






Тема Re: Endurance седланови [re: Lady^Drakula]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано08.08.06 04:14



Хм , не съм се замисляла , ама тия повече на каубойски ми бият...То не , че съм виждала какви трябва да са...Ама зца дълъг преход такова не би ми било удобно , пък за коня да не говоря ! Ха - ха , сетих се за нещо , дето често си го цитираме с Тишо - то о откри на един руски форум - "сбылась мечта идиота - купил себе кавалерийское седло"...или нещо от сорта беше - абе с две думи конят бил силно против и откачал направо ...





Тема Re: Endurance седланови [re: vizantiq]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано08.08.06 04:27



Не съм пробвала , но не бих на дълъг път - така , пред конюшнята - да...



Тема Re: Endurance седланови [re: Lady^Drakula]  
Автор SEABlSCUlT (ентусиаст)
Публикувано08.08.06 17:45



Тежичко ми се вижда.Аз съм на принципа колкото по-леко толкова по-добре






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.