Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 27.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Какво става?нови [re: minkavn]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано03.11.12 00:11



Е, тук пък не се сещам за кого говориш, честно, ама карай !


Истината е, че наготово е най - лесно - стоиш, и чакаш друг да ти направи веселото - за разнообразие от време на време го оплюваш, така, да отчетеш дейност...Аз никога не съм чакала друг да ме забавлява - ако искам да ми е весело, мога да си го направя...По гневните постигни си личи кои не могат...явно...



Тема Re: Какво става?нови [re: elanore]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано03.11.12 00:14



Много точно.


Като игнорирам хората, които не го могат това, става приятно...Тук няма как да избираш с кого да общуваш и с кого не, може би там е проблема ! Иначе някак тъпо се получава - хора, дето не ме харесват, да стоят и да чакат да им кача снимки. Примерно. Или да им кача още топли резултати от състезание...Наивно...Защо да правя нещо за хора, на които не им е приятно да общуват с мен ? Не може ли да го правя за хора, с които ми е добре - и на тях им е добре с мен ? Другото е мазохизъм просто...



Тема Re: Какво става?нови [re: Miss Zhekova]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано03.11.12 00:19



Забелязвала ли си обаче, че именно хора, които никога не са качили нито една снимка и не са разказали нито една история за коне, минават просто за да напишат някоя гадост ? А не им хрумва, че клубът ще е такъв, какъвто си го направят - а те хем така си постилат, хем ги е яд на това...Това вече е за лекар, не за модератор...
Ми като искаш да ти е хубаво, качи снимки, провокирай хората да ги обсъдят, да качат и те, разкажи им интересна история, помоли да ти разкажат в отговор...Ако кажеш нещо гадно, освен да получиш същото в замяна, друго - едва ли !

Защо аз да давам рецепти за нещо, което е близко до акъла ?



Тема Re: Какво става?нови [re: OлraПpaйд]  
Автор CИM (jumbo)
Публикувано04.11.12 21:17



Срещу Кристиян да тичаш срещу него пак не можеш да го стигнеш грехота е да продължаваш да говориш против него . Прочети си постовете в тази тема или по добре кажи на някой да ти ги прочете и да ти разясни какво грозно злобно самовлюбено същество си . Никой не отрича положителните неща които носиш със себе си но казвам ти честно по противна жена от теб по завистливи злобни злостни писания никъде не съм чел . Лошите хора ги няма във форума няма ги и починалите мир на душите им останала си само ти сама да задаваш въпроси и сама да отговаряш почти по един и същ начин злобен грозен деградивен ....



Тема Re: Какво става?нови [re: CИM]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано05.11.12 03:22



Нямам намерение да тичам срещу никого - както не държа и никой да тича срещу мен. Човек трябва да е сам да за себе си, не да се мъчи да прилича на някого си. Който и да е тоя някой.
Интересно обаче, като съм толкова злобна и завистлива, защо ми се мазнеше да ти пращам и превеждам разни неща - значи ако го правя, не съм, но ако откажа, ооо, каква гад съм само !


Аман от използвачи, между другото ! Всичките са един дол дренки и с такива няма смисъл да общувам въобще.
Аз не съм сама тук - аз съм другаде с компания, така, че съжалявам те, ако си останал с погрешно впечатление ! Впрочем, искрено се радвам, че ти не си в нея !



Тема Re: Какво става?нови [re: OлraПpaйд]  
Автор CИM (jumbo)
Публикувано06.11.12 06:33



Отиди се прегледай някъде коя си ти за каква се мислиш някоя извънземна персона

да ти се мазня на теб ти не си в ред . Това че имаш добър руски и опит в руските сайтове че съм те помолил да помогнеш с инфо ..... това ли е мазнене ако това е така то всички около нас са подмазвачи това ли казваш ? Имаш някакви хормонални проблеми на там ми бие поведението ти . Наистина ти казвам накарай някой страничен човек да ти прочете постовете и да ти ги разтълкува няма по злобно и самовлюбено същество поне това излъчваш и престани да триеш и да се възползваш от позицията си .



Тема Re: Какво става?нови [re: CИM]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано09.11.12 20:48



Нали се сещаш кой всъщност е за преглед ? Този, дето явно няма други забавления, освен да излива помия по форумите - и да пише тъпотии, нямащи нииищо общо с конете. Личи си на кого са му прецакани хормоните - аз не съм тръгнала да пиша колко не те харесвам или други подобни глупости, защото не бих отделила толкова време на някого, който не ме интересува жив ли е, не е ли и има ли такъв изобщо. Не си губи времето да пишеш глупости тук - на хората едва ли им е интересно да ти ги четат. Избивай си комплексите другаде. За да не се чудят хората защо нормалните се махнахме оттук и се събираме другаде.
Виж обаче, ако много държиш на безпристрастна оценка, ще публикувам бележките ти до мен - пък хората да преценят дали си добре или не, става ли ? Аз не мисля, че някой се интересува, но...
До този момент не съм ти трила глупавите изблици, но може би наистина трябва - когато някой член на клуба пише обидни неща за друг, тези неща му се трият. Продължиш ли, ще ми се наложи. Е, може да помоля и Ния - тя също е модератор. Толкова от мен.





Тема Re: Какво става?нови [re: dani_f]  
Автор kantak (горски дух)
Публикувано02.12.14 13:48



Предлагам да се опитаме да върнем доброто старо време. Много години нямах интернет, а сега е толкова слаб, че се учудвам как изобщо отвори форума.

Нека не обръщаме внимание на злобните коментари, за да не се получават безкрайни и безсмислени дискусии.





Тема Re: Какво става?нови [re: HORSELOVE]  
Автор divaka10 (непознат )
Публикувано03.04.15 02:57



Съмнявам се, че някога това място ще заприлича на преди!
Никога не съм писал, само четях! Рени не се познаваме лично, но повярвай ми не си единствената която пишеше и постваше и даваше отговори(пък и не си единствената която ЗНАЕШЕ). Ако не бяха всички тези хора които палнеха форума с доста интересна и вярна информация, за съжаление някой не са сред живите, дриги нямт време и начини да постват.

Редактирано от divaka10 на 03.04.15 02:57.



Тема Re: Какво става?нови [re: divaka10]  
Автор olgaprayd-109930Модератор (коняр по душа)
Публикувано07.05.15 10:34



И най - вече нямат желание - ако се замислиш. Или поне не тук. Защото другаде ние си се събираме ! И си общуваме все още...
И не си мерим кой колко поства и ЗНАЕ - правим си кефа, но можем да си изберем с кого да общуваме - тук това ни липсваше !
Та - това място точно няма да заприлича на каквото беше. За да заприлича, трябва да се върнем всички. А ние не искаме

Не само аз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.