Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 17.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема аре бе кво му стана на тоя клубнови  
Автор zai4e_v_4a6ka (нобелов лауреат)
Публикувано03.03.11 21:03



всичко умря тотално,явно...пуснах една тема,никой не пише, що така...иии честит ви национален празник!



Тема Re: аре бе кво му стана на тоя клубнови [re: zai4e_v_4a6ka]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.03.11 00:24



Ами...Как да ти кажа - поне за себе си мога де - години наред ме убеждаваха, че не аз съм клуба, че само аз пиша, че съм налагала мнение и т.н. - и викам е, нека другите да пишат - давам им шанс - а и модераторът не е дисководещ, че да забавлява даден клуб...Хем да се види има ли разлика аз като не пиша често...



Тема Re: аре бе кво му стана на тоя клубнови [re: OлraПpaйд]  
Автор zai4e_v_4a6ka (нобелов лауреат)
Публикувано04.03.11 01:53



писах тема....всички мълчат....тоя клуб за мен си замина....



Тема Re: аре бе кво му стана на тоя клуб [re: OлraПpaйд]  
Автор zai4e_v_4a6ka (нобелов лауреат)
Публикувано04.03.11 01:54



от тая тема по-тема не знам....

кво друго би провокирало писане....може би да вградя кон в компютъра



Тема Re: аре бе кво му стана на тоя клубнови [re: zai4e_v_4a6ka]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.03.11 03:42



Някои искаха точно това - ето, имат го ! Дали им харесва - това не знам, ама човек като си пожелава нещо, трябва много да внимава, че може да му се сбъдне !



Тема Re: аре бе кво му стана на тоя клубнови [re: zai4e_v_4a6ka]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано04.03.11 03:47



Да ти кажа, аз спрях да се опитвам да провокирам - бита карта е това, по - добре да общувам с приятели, на които им е приятно да общуват с мен...Някога и тук бяхме само приятели, ама някога ! После взеха да се мъкнат всякакви, не хора, на които им е приятно да полафят със съмишленици, а избиващи комплекси особи, дето ако се сджавкат с някого, и си мислят, че са много велики...Е, ако оставиш на тях да забавляват клуба, виждаш докъде се стига...



Тема Re: аре бе кво му стана на тоя клубнови [re: zai4e_v_4a6ka]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано04.03.11 10:46



Темата, която пусна онзи ден наистина е интересна, ама дай време на хората да се завъртят покрай компютрите

Все пак, празници са - може да са заминали някъде, или да са около конете си. Нереалистично е да очакваш 10 мнения още същия ден. Друг е въпросът, че когато човек незнае с какво може да помогне, няма и какво да напише...



Тема Re: аре бе кво му стана на тоя клубнови [re: Mystic_River]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано05.03.11 18:03



Някога беше реалистично...Даже повече от 10 мнения...



Тема Re: аре бе кво му стана на тоя клубнови [re: zai4e_v_4a6ka]  
Автор Faber-Castell (poznat)
Публикувано24.03.11 05:24



казва се facebook....



това стана...



Тема Re: аре бе кво му стана на тоя клубнови [re: Faber-Castell]  
Автор OлraПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано24.03.11 13:56



И не само...може да сае казва елекстронна поща, скайп и т.н....Хората, на които им е приятно да общуват, си го правят - без досадни навлеци...Ако в един момент ти писне, намираш среда, където да се изолираш и да не ти досаждат...Приятно е !


Пък че някой не бил чул някаква класация или не бил гледал снимки - ми негов проблем ! Аз още на времето казах, че няма да спрем да правим, това което сме правили - просто не е задължително да е ТУК.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.