Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 22.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: как действате, когато...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано19.01.10 09:37



Еми, предполагам, че не се е шашнал толкова, понеже нали коня е поицейски, а с тях се патрулира и до някаква степен е свикнал с всичко това.. знам ли..



Тема Re: как действате, когато...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано19.01.10 09:38



Гледай от добрата страна.. аз не си спомням в последните месеци, клуба да е бил с толкова активност.. сега е голям кеф





Тема Re: как действате, когато...нови [re: Miss Zhekova]  
Автор Silviy (непознат)
Публикувано19.01.10 10:31



аз те разбирам напълно, но ми е трудно да го приложа

иначе не съм на корда, нещо с предишната ми треньорка малко претупахме уроците на корда, но май ще се връщам назад, за да изгладя пропуските...

мисля да почна всичко от начало...



Тема Re: как действате, когато...нови [re: Silviy]  
Автор Silviy (непознат)
Публикувано19.01.10 10:47



П.П. А що се отнася до термините, напълно сте прави, че е важно да се знаят, но никой не се е родил научен и не виждам защо трябва да взимате на подбив начинаещите. Можеби това е причината формумът да запада, защото няма раздвижване и развитие, тъй като новите клубарки и клубари не смеят да пишат...

Редактирано от Silviy на 19.01.10 11:01.



Тема Re: как действате, когато...нови [re: Silviy]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано19.01.10 11:26



Никой не те е взимал на подбив, теб или който и да е друг начинаещ

Всички много добре знаят, че никой не се е родил научен, виж, че дори някой не знаят (в това число и аз) и не бяха чували за това облекчаване на галоп, или както там му е термина. Това с прътите и колците, женските жребчета и така нататък са бисери на едно "специализирано списание за езда"
А защо пък новаците не смеят да пишат? Ние хора не ядем принципно и както виждаш който и да попита се опитваме да помогнем и отговорим компетентно..



Тема Re: как действате, когато...нови [re: 3aй4e_B_4a6ka]  
Автор konnikabezglava (минаващ)
Публикувано19.01.10 11:49



добре де..така или иначе, темата се разви неимоверно..

отдавна не бях забелязвал такава активност..при вас сняг няма ли да ринете бре?



Тема Re: как действате, когато...нови [re: Miss Zhekova]  
Автор konnikabezglava (минаващ)
Публикувано19.01.10 11:52



той май направо към конюшнята си пердаши завалийката..леко, леко ,на червено..зор да го залавят..ма нали са полицаи..





Тема Re: как действате, когато...нови [re: Silviy]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано19.01.10 12:14



Не се сърди, никой не те обвинява. Нито тези които пишат по-често имат самочувствието на всичко знаещи. Пиши и питай и не се притеснявай. Все пак тук можеш да откриеш и различни мнения, които да те накарат да се замислиш и сама да прецениш какво е най-добро за теб в тоя случей..



Тема Re: как действате, когато...нови [re: silver_stallion]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано19.01.10 16:10



Колко интересно!

И аз си мисля, че не познаваме достатъчно конете - не само като психология, но и като анатомия, ако щеш...А това под някаква форма също би трябвало да е част от обучението по езда...



Тема Re: как действате, когато...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано19.01.10 16:14



Много си права за терминологията! Каквото и да изучава човек, първо с това се започва. Сега, друг е въпросът кой как обучава в днешно време. По отношение на ездата има места, където не те учат на основните неща - как да седиш и да въздействаш върху коня правилно, коя част на седлото как се казва, какво е трензела и прочие, пък какво остава за други неща...Те и обучението на корда претупват и се чудя как не ги е страх за "учениците" си после, като ги пуснат сами да се оправят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.