Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 22.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: как действате, когато...нови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано21.01.10 02:00



Е, истината е, че има много, дето чакат наготово...Все едно си на безплатно шоу, и другите трябва да те забавляват - и точно те казват запада, скучно и т.н. ми като ти е скучно, направи си така, че да ти е весело - другите нима са длъжни да го правят за теб, че да ги обвиняваш ? Просто не се запитват с какво да допринесли те да е приятно...



Тема Re: как действате, когато...нови [re: silver_stallion]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано21.01.10 02:01



Това е много готино !



Тема Re: как действате, когато...нови [re: silver_stallion]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано21.01.10 02:04



Аз мога да ти кажа какво ще се получи ако галопираш с нашия наляво, и решиш да дръпнеш по - силно десния повод...Все едно си натиснал газта...И не е от мен - така го взехме...Опасявам се, че са му осуквали главата на дясно, преди да го пуснат да бяга - и той така и го възприема...



Тема Re: как действате, когато...нови [re: HAXOДKA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано21.01.10 02:06



Нашият беше така, като ме грабна на пистата 2005 -а - викам, тоя ще вземе да кръшне я към конюшнята, я в някоя просека - няма бе - носи се по пистата - и това е !



Тема Re: как действате, когато...нови [re: sky_devil]  
Автор minkavn ()
Публикувано21.01.10 05:56



Не съм кой знае какъв специалист, ама това ми прилича по скоро на натягане стегнат кръст и не виждам никакво облекчаване. Може и да греша. Навремето като излизахме в полето просто се изправяхме на стремена (които обикн са малко по къси от тези с които яздим в манежа) с упор на коленете в коня - така коня си галопираше, без нещо да му пречи.



Тема Re: как действате, когато...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано21.01.10 08:40



оф, луда работа!



Тема Re: как действате, когато...нови [re: sky_devil]  
Автор saremka ()
Публикувано21.01.10 08:49



Да, нямах това предвид!
Това момиченце явно нито може да седне в седлото, нито да стане на стремена.
Само в полото съм виждала да стават на всеки втори галопен мах, но това се прави на увеличен галоп.



Тема Re: как действате, когато...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано21.01.10 10:12



Съгласна съм на 100% с теб! Най-често всъщност грешката си е у ездача - вследствие на незнание или неумение...



Тема Re: как действате, когато...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано21.01.10 10:14



Хареса ми този цитат за теорията и практиката!

Така е, и двете са важни - във всяка една област.



Тема Re: как действате, когато...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано21.01.10 10:21



Да, и на мен така ми изглежда на клипа - по-скоро като неумение на ездачката...Ако се подрусваш на галоп значи, че прекалено си сковал кръста и си се стегнал. Иначе идеята в клипа изглежда е била да се покаже скокови седеж - мисля, че при него има един вид "облекчаване" (въпреки че термина може би не е точен) - с тежестта изнесена малко по-напред и опората главно на коленете...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.