Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 28.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Тема ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ........  
Автор nova2OO8 (непознат )
Публикувано23.05.09 23:01



ЗДРАВЕЙТЕ , ЩЕ ВИ РАЗКАЖА ЕДНА ИСТОРИЯ........
ПРЕДИ ГОДИНИ ИМАХ КОБИЛКА С КОЯТО СЕ НАЛОЖИ ДА СЕ РАЗДЕЛЯ , СЕГА ИМАМ ДРУГА КОБИЛА И ТЯ МИ РОДИ КОНЧЕ ЖЕНСКО НА ИМЕ АНИЗ ,В ПАМЕТ НА ПЪРВАТА МИ КОБИЛА - ПОДАРИХ КОНЧЕТО НА СВЕТИ ТОДОР ТИРОЛ-ПОКРОВИТЕЛЯТ НА КОНЕВЪДИТЕ -ОБЕЩАХ ТОВА КОНЧЕ ДА НЕ ГО ПРОДАВАМ АМИ ДА ГО ДАМ В НЯКОЯ ЧЕРКВА ИЛИ МАНАСТИР -НАМЕРИХ ЧЕРКВА КЪДЕТО ДА ГЛЕДАТ КОНЧЕТО НО НИ ТРЯБВАТ СРЕДСТВА ЗА ПОСТРОЯВАНЕ НА БОКС ЗА КОБИЛКАТА И ЗА ХРАНА ЗА ЗИМАТА .
КАЖЕТЕ КАК ДА ОРГАНИЗИРАМ БЛАГОТВОРИТЕЛНА АКЦИЯ ЗА ТАЗИ ИДЕЯ И ДАЛИ СПОРЕД ВАЗ ЩЕ ИМА УСПЕХ ТУК СРЕД НАС?
НЕСТАВА ВЪПРОС ЗА СТОТИЦИ ЛЕВОВЕ -ГОВОРИМ ЗА 5,10 ,15 ЛЕВА КОЙ КОЛКОТО МОЖЕ ДА ДАРИ ЗА ДА МОЖЕ КОНЧЕТО ПОДАРЕНО НА СВЕТИЯТА ДА ЖИВЕЕ ТАМ КЪДЕТО МУ Е МЯСТОТО?
МОЖЕ БИ МНОГО ОТ ХОРАТА ТУК ЩЕ МИ СЕ ИСМЕЯТ ЗА ТОВА КОЕТО ИСКАМ НО МОЖЕ БИ ЩЕ УСПЕЯ ДА СЪБЕРА НЯКАКВИ ПАРИ ЗА УСЕЩЕСТВЯВАНЕТО НА ИДЕЯТА МИ.......
ТОВА Е ХОРА ПИШЕТЕ .......ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА РАЗБЕРА ВАШЕТО МНЕНИЕ .



Тема Re: ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ........нови [re: nova2OO8]  
Автор nova2OO8 (непознат )
Публикувано23.05.09 23:28



МАЛКО СНИМКИ НА КОНЧЕТО



http://snimka.bg/album.php?album_id=380656



Тема Re: ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ........нови [re: nova2OO8]  
Автор grey_rider (:-))
Публикувано23.05.09 23:43



Напиши сметка, ако искаш.
Но според мен трябва добре да помислиш колко добра е идеята ти, защото дори да се съберат средства за бокс и за храна за първо време, мислиш ли че ще имат възможност да го гледат и да му осигуряват храна и грижи през следващите трийсет години примерно?



Тема Re: ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ........нови [re: grey_rider]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано24.05.09 07:29



И аз мисля, че проблема не е само да се постори бокс и да се осигури фураж за зимата. Конете живеят доста години и това трябва да се случва вяка година, както и да се полагат грижи, да се ваксинира и обезпаразитява, не дай боже да се лекува. В пари това е около 200лв на месец по евтиния начин.

Все пак пусни сметка и напиши кой ще следи и кой ще е оговорен за изразходването на средствата.

Мойто мнение е да намериш собственик, който да се грижи за кончето и да не обричаш себе си дългогодишно търсене на средства, а кончето на едно неясно бъдеще, защото по този начин вески може да си пусне снимка на любимеца и да търси помощ за издръжката.....



Тема Re: ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ........нови [re: silver_stallion]  
Автор nova2OO8 (непознат )
Публикувано24.05.09 09:22



Нестава въпрос за постоянно събиране на средства -черквата си има земя и ливади коня ще бъде подсигурен с храна , става въпрос за еднократна "финансова инжекция"

ако мога така да се изразя .Отец Ганчо ,който ще се грижи за кобилката е голям любител на конете и бивш състезател по конен спорт той е въодушевен от идеята и дори сам ще успее да се справи но ако успея да събера некви пари ще са му добре дошли.
Забравих да спомена че черквата се казва "Свети Николай" и се намира в софийското село Желява където живея и аз затова идеята ми е : събират се някакви пари от група хора между ваз и правите една екскурзия до нашто село и лично давате парите на отеца това е в общи линий ако почнат да се пускат разни сметки и тем подобни става доста дебела работата



Тема Re: ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ........нови [re: nova2OO8]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано25.05.09 15:19



аз например бих дарила определена сума пари, но със сметка ще ми е по-удобно, защото нямам възможност да идвам до село Желява!



Тема Re: ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ........нови [re: HAXOДKA]  
Автор nova2OO8 (непознат )
Публикувано25.05.09 22:41



какво ще кажете тогава със запис по пощата на името на отец ганчо?



Тема Re: ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ........нови [re: nova2OO8]  
Автор grey_rider (:-))
Публикувано26.05.09 00:49



Аз мисля че е по-добре на твоя сметка, така поне ще знаеш какво си дала на отеца за кончето.



Тема Re: ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ........нови [re: grey_rider]  
Автор sky_devil (Ангелчето)
Публикувано26.05.09 15:41



Идеята за даряването на кончето на църквата както и това че искаш да му помогнеш е много благородна

Браво!
Мисля че идеята със записа е много добра , но наистина май да си е на твое име и ти да контролираш нещата ще е най добре




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.